Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2020 года № 792
В соответствии с пунктом 3 статьи 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Pervinage Holding B.V." совершить сделку по отчуждению 50 % пакета акций компании "Valsera Holdings B.V." в пользу компании "CNPC E&D Holdings Coöperatief U.A.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин

Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 25 қарашадағы № 792 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексі (Жалпы бөлім) 193-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Pervinage Holding B.V." компаниясына "Valsera Holdings B.V." акциялары пакетінің 50 %-ын "CNPC E&D Holdings Coöperatief U.A." пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин