Азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 25 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар айқындалсын.

Об определении лиц, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2021 года № 25
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить лица, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың әкімдіктері осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2021 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 29 қаңтардағы
№ 25 қаулысына
қосымша
Азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде тауарлар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғалар
Р/с
Өнім берушінің атауы БСН/ЖСН

2. Акиматам областей, городов республиканского значения, столицы принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и действует до 31 декабря 2021 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 января 2021 года № 25
Лица, у которых будут приобретаться товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом
п/п
Наименование поставщика БИН/ИИН