"Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға 2019 жылы республикалық бюджеттен Нұр-Сұлтан қаласы мен Маңғыстау облысына берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 71 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 581 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға 2019 жылы республикалық бюджеттен Нұр-Сұлтан қаласы мен Маңғыстау облысына берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 71 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 3 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2021 года № 71 "О реструктуризации бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в 2019 году городу Нур-Султану и Мангистауской области на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2021 года № 581
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2021 года № 71 "О реструктуризации бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в 2019 году городу Нур-Султану и Мангистауской области на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения" следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 исключить;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания
распространяется на правоотношения, возникшие с 3 декабря 2020 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин