"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 шiлдедегi № 457 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 3-қосымша осы қаулыға қосымшаға (қызмет бабында пайдалану үшін) сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"
Онг Бун Хви
-
тәуелсіз директор
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жәмішев Болат Бидахметұлы
-
тәуелсіз директор"
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2022 года № 457.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" следующие изменения:
1) приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению (для служебного пользования);
2) в приложении 4 к указанному постановлению:
в составе Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына", утвержденном указанным постановлением:
строку:
"
Онг Бун Хви
-
независимый директор
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамишев Болат Бидахметович
-
независимый директор
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов