"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 991 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 тамыздағы № 563 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 991 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2022 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 6-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексіне (Салық кодексі) және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
наурыз
сәуір
тамыз
А.К. Әмрин
";
реттік нөмірлері 13 және 14-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
13.
Агломерацияларды дамыту туралы
ҰЭМ
маусым
шілде
қыркүйек
Б. Б. Омарбеков
14.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агломерацияларды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
маусым
шілде
қыркүйек
Б. Б. Омарбеков
";
реттік нөмірлері 25 және 26-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 29-жолмен толықтырылсын:
"
29.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
А.К.
Әмрин
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2022 года № 563.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 991 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год" следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2022 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 6, исключить;
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7.
О внесении изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Закон Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
МНЭ
март
апрель
август
Амрин А.К.
";
строки, порядковые номера 13 и 14, изложить в следующей редакции:
"
13.
О развитии агломераций
МНЭ
июнь
июль
сентябрь
Омарбеков Б. Б.
14.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития агломераций
МНЭ
июнь
июль
сентябрь
Омарбеков Б. Б.
";
строки, порядковые номера 25 и 26, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
"
29.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства
МНЭ
сентябрь
октябрь
декабрь
Амрин А.К.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов