"Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 689 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 3 қарашадағы № 866 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 689 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесінде:
6-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-1. Байланыс қызметкерлері күні – 17 мамыр";
42-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"42-1. Цифрландыру және ақпараттық технологиялар қызметкерлері күні – 10 қараша";
мынадай мазмұндағы 42-2-тармақпен толықтырылсын:
"42-2. Энергия үнемдеу күні – 11 қараша".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 689 "Об утверждении перечня праздничных дат в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2022 года № 866
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 689 "Об утверждении перечня праздничных дат в Республике Казахстан" следующие изменения и дополнение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 4 Закона Республики Казахстан "О праздниках в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в перечне праздничных дат в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6-1 изложить в следующей редакции:
"6-1. День работников связи – 17 мая";
пункт 42-1 изложить в следующей редакции:
"42-1. День работников цифровизации и информационных технологий – 10 ноября";
дополнить пунктом 42-2 следующего содержания:
"42-2. День энергосбережения – 11 ноября".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов