"Қазақстан Республикасының аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелерін және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 74 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 327 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.03.2024 № 206 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелерін және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 74 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 627-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлері осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 26 сәуірдегі
№ 327 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 20 ақпандағы
№ 74 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлері
Р/с №
Консулдық іс-әрекеттердің атауы
Мөлшерлемелер
АҚШ долларымен
еуромен
ағылшын фунт стерлингімен
швейцар франкімен
Ресей рублімен
Қытай юанімен
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
1.
Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
20 – 100 АҚШ доллары
15 – 75 еуро
10 – 65 ағылшын фунт стерлингі
20 – 110 швейцар франкі
1170 – 5850 Ресей рублі
132 – 660 Қытай юані
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
2.
Шетелдiк дипломатиялық өкiлдiкке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны жасау және басып шығару

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2019 года № 74 "Об утверждении ставок консульского сбора, взимаемого на территории Республики Казахстан, и базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2023 года № 327. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2024 года № 206.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.03.2024 № 206.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2019 года № 74 "Об утверждении ставок консульского сбора, взимаемого на территории Республики Казахстан, и базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан" следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 627 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
базовые минимальные и максимальные размеры ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 апреля 2023 года № 327
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 февраля 2019 года № 74
Базовые минимальные и максимальные размеры ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан
№ п/п
Наименование консульских действий
Ставки
в долларах США
в евро
в английских фунтах стерлингов
в швейцарских франках
в российских рублях
в китайских юанях
1
2
3
4
5
6
7
8
1. Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
1.
Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
20 - 100 долларов США
15 - 75 евро
10 - 65 английских фунтов стерлингов
20 - 110 швейцарских франков
1170 - 5850 российских рублей
132 - 660 китайских юаней
2. Выдача виз Республики Казахстан
2.
Составление и печатание ноты в иностранное дипломатическое представительство или консульское учреждение о выдаче визы

5 – 100 АҚШ доллары
3 – 75 еуро
3 – 65 ағылшын фунт стерлингі
5 – 110 швейцар франкі
290 – 5850 Ресей рублі
33 – 660 Қытай юані
3.
Бiр мәртелік виза (туристік және транзиттік визалардан басқа)
1 – 400 АҚШ доллары
1 – 310 еуро
1 – 300 ағылшын фунт стерлингі
1 – 400 швейцар франкі
58 – 23400 Ресей рублі
6 – 2640 Қытай юані
4.
Көп мәртелiк виза (туристік және транзиттік визалардан басқа)
1 – 1000 АҚШ доллары
1 – 950 еуро
1 – 810 ағылшын фунт стерлингі
1 – 1020 швейцар франкі
58 – 58515 Ресей рублі
6 – 6605 Қытай юані
5.
Туристік виза: бір мәртелік; көп мәртелік
1 – 60 АҚШ доллары; 1 – 150 АҚШ доллары
1 – 60 еуро; 1 – 115 евро
1 – 60 ағылшын фунт стерлингі; 1 – 110 ағылшын фунт стерлингі
1 – 65 швейцар франкі; 1 – 160 швейцар франкі
58 – 3510 Ресей рублі; 58 – 8780 Ресей рублі
6 – 395 Қытай юані; 6 – 990 Қытай юані
6.
Транзиттік виза:
бір мәртелік;
көп мәртелік
1 – 40 АҚШ доллары;
1 – 90 АҚШ доллары
1 – 40 еуро;
1 – 110 евро
1 – 40 ағылшын фунт стерлингі;
1 – 90 ағылшын фунт стерлингі
1 – 45 швейцар франкі;
1 – 95 швейцар франкі
58 – 2340 Ресей рублі;
58 – 5265 Ресей рублі
6 – 265 Қытай юані;
6 – 595 Қытай юані
7.
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келу және отбасымен бірігу туралы қолдаухатын ресiмдеу
10 – 100 АҚШ доллары
7 – 75 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
585 – 5850 Ресей рублі
65 – 660 Қытай юані
3. Қазақстан Республикасына қайта оралуға куәлік беру
8.
Қазақстан Республикасына қайта оралу куәлігін беру
1 – 30 АҚШ доллары
1 – 25 eуро
1 – 20 ағылшын фунт стерлингі
1 – 35 швейцар франкі
58 – 1755 Ресей рублі
6 – 195 Қытай юані
4. Шетелде болу мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасы азаматтарының қолдаухаттарын ресiмдеу
9.
Шетелге жеке iстерi бойынша барған Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұрақты тұруға қалу туралы қолдаухаттарын ресiмдеу
30 – 300 АҚШ доллары
20 – 220 еуро
15 – 190 ағылшын фунт стерлингі
30 – 325 швейцар франкі
1755 – 17555 Ресей рублі
195 – 1980 Қытай юані
5. Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері жөніндегі құжаттарды ресімдеу
10.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және азаматтығын қалпына келтiру туралы қолдаухатты ресiмдеу
15 – 200 АҚШ доллары
10 – 145 еуро
10 – 125 ағылшын фунт стерлингі
15 – 215 швейцар франкі
870 – 11700 Ресей рублі
100 – 1320 Қытай юані
11.
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы қолдаухатты ресiмдеу

5 - 100 долларов США
3 - 75 евро
3 - 65 английских фунтов стерлингов
5 - 110 швейцарских франков
290 - 5850 российских рублей
33 - 660 китайских юаней
3.
Однократная виза (кроме туристской и транзитной виз)
1 - 400 долларов США
1 - 310 евро
1 - 300 английских фунтов стерлингов
1 - 400 швейцарских франков
58 - 23400 российских рублей
6 - 2640 китайских юаней
4.
Многократная виза (кроме туристской и транзитной виз)
1 - 1000 долларов США
1 - 950 евро
1 -810 английских фунтов стерлингов
1 - 1020 швейцарских франков
58 - 58515 российских рублей
6 - 6605 китайских юаней
5.
Туристская виза: однократная; многократная
1 - 60 долларов США; 1 - 150 долларов США
1 - 60 евро; 1 - 115 евро
1 - 60 английских фунтов стерлингов; 1 - 100 английских фунтов стерлингов
1 - 65 швейцарских франков; 1 - 160 швейцарских франков
58 - 3510 российских рублей; 58-8780 российских рублей
6 - 395 китайских юаней; 6- 990 китайских юане
6.
Транзитная виза: однократная; многократная
1 - 40 долларов США; 1 - 90 долларов США
1 - 40 евро; 1 - 110 евро
1 - 40 английских фунтов стерлингов; 1 - 90 английских фунтов стерлингов
1 - 45 швейцарских франков; 1 - 95 швейцарских франков
58 - 2340 российских рублей; 58-5265 российских рублей
6 - 265 китайских юаней; 6- 595 китайских юаней
7.
Оформление ходатайства иностранцев и лиц без гражданства о въезде в Республику Казахстан на постоянное жительство и воссоединение семьи
10 - 100 долларов США
7 - 75 евро
6 - 65 английских фунтов стерлингов
10 - 110 швейцарских франков
585 -5850 российских рублей
65- 660 китайских юаней
3. Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
8.
Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
1 - 30 долларов США
1 - 25 eвро
1 - 20 английских фунтов стерлингов
1 - 35 швейцарских франков
58 - 1755 российских рублей
6- 195 китайских юаней
4. Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан по вопросам пребывания за границей
9.
Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан, выехавших за границу по частным делам, об оставлении на постоянное жительство за границей
30 - 300 долларов США
20 - 220 евро
15 - 190 английских фунтов стерлингов
30 - 325 швейцарских франков
1755- 17555 российских рублей
195-1980 китайских юаней
5. Оформление документов по вопросам гражданства Республики Казахстан
10.
Оформление ходатайства о приеме в гражданство Республики Казахстан и восстановлении в гражданстве Республики Казахстан
15 - 200 долларов США
10 - 145 евро
10 - 125 английских фунтов стерлингов
15 - 215 швейцарских франков
870- 11700 российских рублей
100-1320 китайских юаней
11.
Оформление ходатайства о выходе из гражданства Республики Казахстан

30 – 300 АҚШ доллары
20 – 220 еуро
15 – 190 ағылшын фунт стерлингі
30 – 320 швейцар франкі
1755 – 17555 Ресей рублі
195 – 1980 Қытай юані
6. Азаматтық хал актілерін тiркеу
12.
Бала тууды мемлекеттік тіркеу және тиiстi куәлік беру
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
65 – 330 Қытай юані
13.
Некені (ерлі-зайыпты болуды) тiркеу және неке (ерлі-зайыпты болу) туралы куәлiк беру
15 – 60 АҚШ доллары
10 – 50 еуро
10 – 40 ағылшын фунт стерлингі
15 – 65 швейцар франкі
870 – 3511 Ресей рублі
100 – 395 Қытай юані
14.
Некені (ерлі-зайыпты болуды) бұзуды тiркеу және некені (ерлі-зайыпты болуды) бұзу туралы куәлік беру
30 – 80 АҚШ доллары
20 – 60 еуро
15 – 50 ағылшын фунт стерлингі
30 – 90 швейцар франкі
1755 – 4680 Ресей рублі
195 – 525 Қытай юані
15.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен хабар- ошарсыз кетті деп немесе әрекетке қабiлетсiз деп танылған адамдармен не қылмыс жасағаны үшін кемінде үш жыл мерзімге бас бостандығынан айыруға сотталған адамдармен неке бұзуды тіркеу
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
290 – 3511 Ресей рублі
35 – 395 Қытай юані
16.
Азаматтық хал актілері жазбаларының өзгеруіне, толықтырылуына, түзетілуіне және қалпына келтірілуіне байланысты құжаттарды ресімдеу
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
65 – 330 Қытай юані
17.
Азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы қайталама куәлiктердi беру
10 - 50 АҚШ доллары
7 - 40 еуро
6 - 35 ағылшын фунт стерлингі
10 - 55 швейцар франкі
585-2925 Ресей рублі
65- 330 Қытай юані
7. Құжаттарды талап етіп алдыру
18.
Құжаттарды талап етіп алдыру
(әрбiр құжат үшiн)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
65 – 330 Қытай юані
8. Құжаттарды заңдастыру, сондай-ақ апостильдеу үшін құжаттарды қабылдау және одан әрі жолдау
19.
Құжаттарды заңдастыру (әрбiр құжат үшін)
5 – 100 АҚШ доллары
3 – 70 еуро
3 – 65 ағылшын фунт стерлингі
5 – 110 швейцар франкі
290 – 5850 Ресей рублі
35 – 660 Қытай юані
20.
Апостильдеу үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау (әрбiр құжат үшiн)
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
290 – 3510 Ресей рублі

30 - 300 долларов США
20 - 220 евро
15 - 190 английских фунтов стерлингов
30 - 320 швейцарских франков
1755-17555 российских рублей
195- 1980 китайских юаней
6. Регистрация актов гражданского состояния
12.
Государственная регистрация рождения ребенка и выдача соответствующего свидетельства
10 - 50 долларов США
7 - 40 евро
6 - 35 английских фунтов стерлингов
10 - 55 швейцарских франков
585 -2925 российских рублей
65 - 330 китайских юаней
13.
Регистрация брака (супружества) и выдача свидетельства о браке (супружестве)
15 - 60 долларов США
10 - 50 евро
10 - 40 английских фунтов стерлингов
15 - 65 швейцарских франков
870 - 3511 российских рублей
100 - 395 китайских юаней
14.
Регистрация расторжения брака (супружества) и выдача свидетельства о расторжении брака (супружества)
30 - 80 долларов США
20 - 60 евро
15 - 50 английских фунтов стерлингов
30 - 90 швейцарских франков
1755 -4680 российских рублей
195 - 525 китайских юаней
15.
Регистрация расторжения брака (супружества) с лицами, признанными в установленном законодательными актами Республики Казахстан порядке безвестно отсутствующими или недееспособными, либо с лицами, осужденными за совершение преступления к лишению свободы на срок не менее трех лет
5 - 60 долларов США
3 - 45 евро
3 - 40 английских фунтов стерлингов
5 - 65 швейцарских франков
290 -3511 российских рублей
35 - 395 китайских юаней
16.
Оформление документов в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записей актов гражданского состояния
10 - 50 долларов США
7 - 40 евро
6 - 35 английских фунтов стерлингов
10 - 55 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
65 - 330 китайских юаней
17.
Выдача повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
10 - 50 долларов США
7 - 40 евро
6 - 35 английских фунтов стерлингов
10 - 55 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
65 - 330 китайских юаней
7. Истребование документов
18.
Истребование документов (за каждый документ)
10 - 50 долларов США
7 - 40 евро
6 - 35 английских фунтов стерлингов
10 - 55 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
65 - 330 китайских юаней
8. Легализация документов, а также прием и препровождение документов для апостилирования
19.
Легализация документов (за каждый документ)
5 - 100 долларов США
3 - 70 евро
3 - 65 английских фунтов стерлингов
5 - 110 швейцарских франков
290 - 5850 российских рублей
35 - 660 китайских юаней
20.
Прием и препровождение документов для апостилирования (за каждый документ)
5 - 60 долларов США
3 - 45 евро
3 - 40 английских фунтов стерлингов
5 - 65 швейцарских франков
290 - 3510 российских рублей

35 – 395 Қытай юані
9. Нотариаттық әрекеттер жасау
21.
Қазақстан Республикасының аумағындағы жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығару туралы шарттардан басқа мәмiлелердi куәландыру
10 – 200 АҚШ доллары
7 – 145 еуро
6 – 130 ағылшын фунт стерлингі
10 – 215 швейцар франкі
585 – 11700 Ресей рублі
65 – 1320 Қытай юані
22.
Мұраға құқық туралы куәлiк беру
30 – 200 АҚШ доллары
10 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
1755 – 12230 Ресей рублі
200 – 1320 Қытай юані
23.
Ерлi-зайыптылар мен ортақ бiрлескен меншiк құқығындағы мүлкi бар өзге де адамдардың ортақ мүлiктегi үлеске меншiк құқығы туралы куәлiк беру
1 – 200 АҚШ доллары
1 – 200 еуро
1 – 200 ағылшын фунт стерлингі
1 – 215 швейцар франкі
58 – 11700 Ресей рублі
6 – 1320 Қытай юані
24.
Құжаттардың көшiрмелерi мен олардан алынған үзiндi көшірмелерің дұрыстығын куәландыру
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 70 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
66 – 330 Қытай юані
25.
Құжаттарға қойылған қолдың төлнұсқалығын куәландыру (әрбiр құжат үшiн)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 70 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
66 – 330 Қытай юані
26.
Құжаттардың бiр тiлден екiншi тiлге аудармасының дұрыстығын куәландыру
10 – 100 АҚШ доллары
7 – 75 еуро
6 – 65 ағылшын фунт стерлингі
10 – 110 швейцар франкі
585 – 5850 Ресей рублі
66 – 660 Қытай юані
27.
Азаматтың тірі екендігі фактісін куәландыру
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 100 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
58 – 5850 Ресей рублі
6 – 660 Қытай юані
28.
Азаматтың белгiлi бiр жерде болу фактiсiн куәландыру
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 75 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
58 – 5850 Ресей рублі
6 – 660 Қытай юані
29.
Құжаттар берiлген уақытты куәландыру
1 – 50 АҚШ доллары
1 – 50 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
58 – 2925 Ресей рублі
6 – 330 Қытай юані
30.
Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн басқа жеке және заңды тұлғаларға беру
1 – 50 АҚШ доллары
1 – 70 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
58 – 2925 Ресей рублі
6 – 330 Қытай юані
31.
Дәлелдемелерді қамтамасыз ету
1 – 100 АҚШ доллары
1 – 75 еуро
1 – 65 ағылшын фунт стерлингі
1 – 110 швейцар франкі
58 – 5850 Ресей рублі
6 – 660 Қытай юані
10. Консулдық мекемеде өсиеттерді, құжаттар бар пакетті (өсиетхаттан басқа), ақшаны, бағалы қағаздарды және басқа да құндылықтарды
(мұрагерлікті қоспағанда) сақтау
32.
Консулдық мекемеде өсиетхатты сақтау

35 - 395 китайских юаней
9. Совершение нотариальных действий
21.
Удостоверение сделки, кроме договоров об отчуждении недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан
10 - 200 долларов США
7 - 145 евро
6 - 130 английских фунтов стерлингов
10 - 215 швейцарских франков
585 - 11700 российских рублей
65 - 1320 китайских юаней
22.
Выдача свидетельства о праве на наследство
30 - 200 долларов США
10 - 145 евро
15 - 125 английских фунтов стерлингов
30 - 214 швейцарских франков
1755 - 12230 российских рублей
200 - 1320 китайских юаней
23.
Выдача свидетельства о праве собственности на долю в общем имуществе супругов и иных лиц, имеющих имущество на праве общей совместной собственности
1 - 200 долларов США
1 - 200 евро
1 - 200 английских фунтов стерлингов
1 - 215 швейцарских франков
58 - 11700 российских рублей
6 - 1320 китайских юаней
24.
Свидетельствование верности копий документов и выписок из них
10 - 50 долларов США
7 - 70 евро
6 - 65 английских фунтов стерлингов
10 - 110 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
66 - 330 китайских юаней
25.
Свидетельствование подлинности подписи на документах (за каждый документ)
10 - 50 долларов США
7 - 70 евро
6 - 65 английских фунтов стерлингов
10 - 110 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
66 - 330 китайских юаней
26.
Свидетельствование верности перевода документов с одного языка на другой
10 - 100 долларов США
7 - 75 евро
6 - 65 английских фунтов стерлингов
10 - 110 швейцарских франков
585 - 5850 российских рублей
66 - 660 китайских юаней
27.
Удостоверение факта нахождения гражданина в живых
1 - 100 долларов США
1 - 100 евро
1 - 65 английских фунтов стерлингов
1 - 110 швейцарских франков
58 - 5850 российских рублей
6 - 660 китайских юаней
28.
Удостоверение факта нахождения гражданина в определенном месте
1 - 100 долларов США
1 - 75 евро
1 - 65 английских фунтов стерлингов
1 - 110 швейцарских франков
58 - 5850 российских рублей
6 - 660 китайских юаней
29.
Удостоверение времени предъявления документов
1 - 50 долларов США
1 - 50 евро
1 - 65 английских фунтов стерлингов
1 - 110 швейцарских франков
58 - 2925 российских рублей
6 - 330 китайских юаней
30.
Передача заявления физических и юридических лиц другим физическим и юридическим лицам
1 - 50 долларов США
1 - 70 евро
1 - 65 английских фунтов стерлингов
1 - 110 швейцарских франков
58 - 2925 российских рублей
6 - 330 китайских юаней
31.
Обеспечение доказательства
1 - 100 долларов США
1 - 75 евро
1 - 65 английских фунтов стерлингов
1 - 110 швейцарских франков
58 - 5850 российских рублей
6 - 660 китайских юаней
10. Хранение завещания, пакета с документами (кроме завещания), денег, ценных бумаг и других ценностей (за исключением наследственных) в консульском учреждении
32.
Хранение завещания в консульском учреждении

30 – 200 АҚШ доллары
20 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
1755 – 11700 Ресей рублі
200 – 1320 Қытай юані
33.
Консулдық мекемеде өсиетхаттан басқа құжаттар пакетiн сақтау (ай сайын)
10 – 50 АҚШ доллары
7 – 40 еуро
6 – 35 ағылшын фунт стерлингі
10 – 55 швейцар франкі
585 – 2925 Ресей рублі
66 – 330 Қытай юані
34.
Мұраға қалдырылғандарды қоспағанда, ақшаны, бағалы қағаздарды сақтау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманы 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 % -ы
11. Жария сауда-саттықтарда тауарларды немесе өзге де мүлікті сату
35.
Жария сауда-саттықтарда тауарларды немесе өзге де мүлікті сату
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 60 АҚШ долларынан кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 45 еуродан кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 40 ағылшын фунт стерлингінен кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 65 швейцар франкінен кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 3510 Ресей рублінен кем емес
түскен соманың 1 %-ы, бiрақ 395 Қытай юанінен кем емес
12. Мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілілігі бойынша беру үшін алты айға дейінгі мерзімге депозитке қабылдау
36.
Мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілілігі бойынша беру үшін алты айға дейінгі мерзімге депозитке қабылдау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %- ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
жалпы соманың 0,2 %-ы
13. Заңды тұлғалардың мекенжайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
37.
Заңды тұлғалардың мекенжайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
30 – 200 АҚШ доллары
20 – 145 еуро
15 – 125 ағылшын фунт стерлингі
30 – 214 швейцар франкі
1755 – 11703 Ресей рублі
200 – 1320 Қытай юані
14. Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығына уақытша куәлік беру
38.
Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туын көтеріп жүзу құқығына уақытша куәлік беру
30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
1755 – 7545 Ресей рублі
200 – 790 Қытай юані
15. Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
39.
Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру

30 - 200 долларов США
20 - 145 евро
15 - 125 английских фунтов стерлингов
30 - 214 швейцарских франков
1755 - 11700 российских рублей
200 - 1320 китайских юаней
33.
Хранение в консульском учреждении пакета с документами, кроме завещания (в месяц)
10 - 50 долларов США
7 - 40 евро
6 - 35 английских фунтов стерлингов
10 - 55 швейцарских франков
585 - 2925 российских рублей
66 - 330 китайских юаней
34.
Хранение денег, ценных бумаг, кроме наследственных (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
11. Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
35.
Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
1 % от вырученной суммы, но не менее 60 долларов США
1 % от вырученной суммы, но не менее 45 евро
1 % от вырученной суммы, но не менее 40 английских фунтов стерлингов
1 % от вырученной суммы, но не менее 65 швейцарских франков
1 % от вырученной суммы, но не менее 3510 российских рублей
1 % от вырученной суммы, но не менее 395 китайских юаней
12. Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности
36.
Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
13. Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
37.
Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
30 - 200 долларов США
20 - 145 евро
15 - 125 английских фунтов стерлингов
30 - 214 швейцарских франков
1755 - 11703 российских рублей
200 - 1320 китайских юаней
14. Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
38.
Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
30 - 120 долларов США
20 - 90 евро
15 - 75 английских фунтов стерлингов
30 - 130 швейцарских франков
1755 - 7545 российских рублей
200 - 790 китайских юаней
15. Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участницей которых является Республика Казахстан, в отношении судов Республики Казахстан
39.
Составление или заверение любой декларации (или) другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участницей которых является Республика Казахстан, в отношении судов Республики Казахстан

30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
1755 – 7545 Ресей рублі
200 – 790 Қытай юані
16. Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апатына ұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
40.
Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апатына ұшырауы) немесе кеме капитанының дәлелдемелердi қамтамасыз ету мақсатында кеме иесiне мүлiктiк талаптар қою үшін негiздеме бола алатын, кеме жүзіп жүрген немесе тұрған кезеңде орын алған оқиға жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
30 – 120 АҚШ доллары
20 – 90 еуро
15 – 75 ағылшын фунт стерлингі
30 – 130 швейцар франкі
1755 – 7545 Ресей рублі
200 – 790 Қытай юані
17. Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
41.
Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
5 – 60 АҚШ доллары
3 – 45 еуро
3 – 40 ағылшын фунт стерлингі
5 – 65 швейцар франкі
290 – 3510 Ресей рублі
35 – 395 Қытай юані

30 - 120 долларов США
20 - 90 евро
15 - 75 английских фунтов стерлингов
30 - 130 швейцарских франков
1755 - 7545 российских рублей
200 - 790 китайских юаней
16. Составление акта о морском протесте в случаях гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
40.
Составление акта о морском протесте в случаях гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей, и иных происшествий, имевших место в период плавания или стоянки судна, которое может явиться основанием для предъявления к судовладельцу имущественных требований в целях обеспечения доказательств
30 - 120 долларов США
20 - 90 евро
15 - 75 английских фунтов стерлингов
30 - 130 швейцарских франков
1755 - 7545 российских рублей
200 - 790 китайских юаней
17. Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
41.
Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
5 - 60 долларов США
3 - 45 евро
3 - 40 английских фунтов стерлингов
5 - 65 швейцарских франков
290 - 3510 российских рублей
35 - 395 китайских юаней