"ЭКСПО-2025 Осака" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 353 қаулысы
2014 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 1928 жылғы 22 қарашадағы Халықаралық көрмелер туралы конвенцияның 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасының бірінші орынбасары Дәулет Қуандықұлы Еркімбаев "ЭКСПО-2025 Осака" дүниежүзілік көрмесіндегі секцияның Бас комиссары болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О назначении Генерального комиссара секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2025 Осака
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2023 года № 353.
В соответствии со статьей 13 Конвенции о международных выставках от 22 ноября 1928 года, ратифицированной Законом Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Генеральным комиссаром секции на Всемирной выставке "ЭКСПО-2025 Осака" Еркимбаева Даулета Куандыковича – первого заместителя председателя правления акционерного общества "Национальная компания "QazExpoCongress".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов