Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 шiлдедегi № 620 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 31 шілдедегі
№ 620 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Медиаторларды даярлау бағдарламасы бойынша оқытудан өткізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 шілдедегі № 770 қаулысы.
2. "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысы.
3. "Көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын нақты шығындардың мөлшерін және оларды ақпарат иеленушіге төлеу тәртібін, сондай-ақ халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарын көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын шығындарды төлеуден босату тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1176 қаулысы.
4. "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы13 шілдедегі № 427 қаулысы.
5. "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 103 қаулысы.
6. "Көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын нақты шығындардың мөлшерін және оларды ақпарат иеленушіге төлеу тәртібін, сондай-ақ халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарын көшірме жасауға немесе басып шығаруға жұмсалатын шығындарды төлеуден босату тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1176 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № 533 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 29 наурыздағы № 169 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 245 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 4-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 620.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июля 2023 года № 620
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2011 года № 770 "Об утверждении Правил прохождения обучения по программе подготовки медиаторов".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1176 "Об утверждении размеров фактических затрат на копирование или печать и порядка их оплаты обладателю информации, а также порядка освобождения социально уязвимых слоев населения от оплаты фактических затрат на копирование или печать".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2017 года № 427 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 103 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2020 года № 533 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1176 "Об утверждении размеров фактических затрат на копирование или печать и порядка их оплаты обладателю информации, а также порядка освобождения социально уязвимых слоев населения от оплаты фактических затрат на копирование или печать".
7. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2021 года № 169 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
8. Пункт 4 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2021 года № 245 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".

9. "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 22 мамырдағы № 340 қаулысы.
10. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын мемлекеттік органдардың ашық деректерінің бірыңғай тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 28 қазандағы № 774 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 2 наурыздағы № 105 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырудың 1-тармағы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және "Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру жөніндегі 2021 – 2023 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 576 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 158 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 26 қазандағы № 850 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 24-тармағы.
14. "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 1007 қаулысы.
15. "Стратегиялық әріптестікті іске асыруға арналған мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 31 желтоқсандағы № 1139 қаулысы.
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 ақпандағы № 121 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 13-тармағы.
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын тағайындау туралы" 2021 жылғы 8 шілдедегі № 469 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 наурыздағы № 183 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2021 года № 340 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2021 года № 774 "Об утверждении единого перечня открытых данных государственных органов, размещаемых на интернет-портале открытых данных".
11. Пункт 1 изменений и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2022 года № 105 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
12. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2022 года № 158 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2021 года № 576 "Об утверждении Плана мероприятий на 2021 – 2023 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015 – 2025 годы".
13. Пункт 24 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2022 года № 850 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2022 года № 1007 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын".
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2022 года № 1139 "Об утверждении Правил осуществления государственного заказа на реализацию стратегического партнерства".
16. Пункт 13 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2023 года № 121 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
17. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2023 года № 183 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597 "О некоторых вопросах Государственной молодежной премии "Дарын" и от 8 июля 2021 года № 469 "Об учреждении гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары".