"2020 – 2024 жылдарға арналған "Жаңа Алматы" кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 23 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 667 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 – 2024 жылдарға арналған "Жаңа Алматы" кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 23 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 23 "Об утверждении Комплексного плана "Новый Алматы" на 2020 – 2024 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2023 года № 667.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 23 "Об утверждении Комплексного плана "Новый Алматы" на 2020 – 2024 годы".
Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов