Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1207 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мына мемлекеттік мекемелері:
1) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық өкiлдiктердi күзету жөнiндегi полиция полкi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық өкiлдiктердi күзету жөнiндегi мамандандырылған күзет қызметi басқармасы болып қайта құрылу;
2) Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Үкiметтiк мекемелердi күзету жөнiндегi полиция полкi Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Үкiметтiк мекемелердi күзету жөнiндегi мамандандырылған күзет қызметi басқармасы болып қайта құрылу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Министрлiктің және оның ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 8 және 9-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Дипломатиялық өкiлдiктердi күзету жөнiндегi мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Үкiметтiк мекемелердi күзету жөнiндегi мамандандырылған күзет қызметi басқармасы.".
3. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2023 года № 1207
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать следующие государственные учреждения Министерства внутренних дел Республики Казахстан:
1) Полк полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан по охране дипломатических представительств путем преобразования в Управление специализированной службы охраны по охране дипломатических представительств Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
2) Полк полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан по охране правительственных учреждений путем преобразования в Управление специализированной службы охраны по охране правительственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 8 и 9, изложить в следующей редакции:
"8. Управление специализированной службы охраны по охране дипломатических представительств Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
9. Управление специализированной службы охраны по охране правительственных учреждений Министерства внутренних дел Республики Казахстан.".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов