Алматы қаласында экономикалық және әлеуметтiк реформалар қорының өкiлдiгiн ашу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1992 жылғы 28 сәуiрдегi N 386
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Экономикалық және әлеуметтiк реформалар қорының ("Реформа" Қоры) Қазақстан Республикасында түбегейлi реформаларды жүргiзу жөнiндегi шараларды әзiрлеу мен жүзеге асыруда өтемсiз негiзде көмек көрсетуге дайын екендiгi туралы инициативасы мақұлдансын.
2. Нарыққа көшу кезеңiндегi экономикалық және әлеуметтiк саясат, сыртқы экономикалық қызмет, заң және нормативтi актiлердi, сондай-ақ экономикалық реформаны жүзеге асыруға байланысты бағдарламалардың жобасын сараптау мәселелерi бойынша "Реформа" Қорымен ынтымақтастық жасау орынды болады әрi қажет деп саналсын.
3. Алматы қалалық әкiмшiлiгi "Реформа" Қорымен бiрлесе отырып, Алматы қаласында Қордың бөлiмшесiн немесе өкiлдiгiн ашу мәселесiн қарастырып, шешетiн болсын және оны орналастыруға көмек көрсетсiн.
4. Министрлiктер, ведомстволар және жергiлiктi әкiмшiлiктер қарамағындағы кәсiпорындар мен ұйымдардың "Реформа" Қоры мен өзара қарым-қатынасының нысандарын анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об открытии в городе Алма-Ате представительства Фонда экономических и социальных реформ
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1992 г. N 386
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить инициативу Фонда экономических и социальных реформ (Фонда "Реформа") о его готовности на безвозмездной основе оказывать помощь в подготовке и реализации мероприятий по проведению радикальных реформ в Республике Казахстан.
2. Считать целесообразным и необходимым сотрудничество с Фондом "Реформа" по вопросам экономической и социальной политики на этапе перехода к рынку, внешнеэкономической деятельности, экспертизы законодательных и нормативных актов, а также проектов программ, связанных с осуществлением экономической реформы.
3. Алма-Атинской городской администрации совместно с Фондом "Реформа" рассмотреть и решить вопрос об открытии в городе Алма-Ате отделения или представительства Фонда и оказать содействие в его размещении.
4. Министерствам, ведомствам и местным администрациям определить формы взаимоотношений с Фондом "Реформа" подведомственных предприятий и организаций.
Премьер-министр
Республики Казахстан