Қазақстан Республикасының уран кен орындары бойынша запасы және геологиялық-экономикалық сипаттамасы туралы мәлiметтi ашу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 тамыздағы N 708 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi халықаралық агенттiкке (АТЭХАГ) енгiзу әрi уран және оның өнiмдерiн сатуға республика үшiн квота алу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Уванас, Қанжуған, Жалпақ, Мойынқұм, Мыңқұдық, Қарамұрын, Еркөл, Қолжат, Төменгi iле, Сұлушоқы уран кен орындары бойынша запас пен геологиялық-экономикалық сипаттама туралы мәлiмет ашылсын.
2. Баспасөзде жариялау және Атом энергиясы жөнiндегi халықаралық агенттiкке, Лондондағы уран институтына және басқа халықаралық ұйымдарға беру үшiн Қазақстан Республикасындағы уранның жиынтық запасы мен ресурстары жөнiнде мәлiмет ашылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О раскрытии сведений о запасах и геолого-экономической характеристике по урановым месторождениям Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 августа 1992 г. N 708. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 августа 1992 г. N 708 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
В целях вступления Республики Казахстан в члены Международного агентства по атомной энергии (МАГАТЭ) и получения квот для республики на продажу урана и продукции из него Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Раскрыть сведения о запасах и геолого-экономической характеристике по урановым месторождениям Уванас, Канжуган, Жалпак, Моинкум, Мынкудук, Карамурун, Ирколь, Кольджат, Нижнеилийское, Сулучекинское.
2. Раскрыть для опубликования в печати и предоставления в Международное агентство по атомной энергии, Лондонский урановый институт и другие международные организации сведения по суммарным запасам и ресурсам урана Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан