Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының зейнеткерлерi үшiн белгiленген зейнетақы мөлшерiн арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1992 жылғы 27 қазан N 901. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.12.25. N 1620 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының зейнеткерлерiн әлеуметтiк қорғауды күшейту мақсатында Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының жеке адам құрамының ақшалай қамтамасыз етiлуiн арттыру туралы" 1992 жылғы 3 шiлдедегi N 581 қаулысына сәйкес белгiленген ақшалай үлестiң орташа деңгейiне
сүйенiп, iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамы мен
олардың отбасы мүшелерiне бұрын тағайындалған зейнетақы мөлшерi
1992 жылғы 1 тамыздан бастап арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi аталған
санаттағы адамдарға және олардың отбасы мүшелерiне зейнетақыны
арттырылған мөлшерде төлеудi қамтамасыз ету үшiн қосымша қаржы
бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О повышении размеров пенсий, установленных для пенсионеров органов внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1992 г. N 901. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620 ~P961620
В целях усиления социальной защиты пенсионеров органов внутренних дел Республики Казахстан Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Повысить с 1 августа 1992 г. размеры пенсий, ранее установленные лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел и членам их семей, исходя из среднего уровня денежного довольствия, установленного в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июля 1992 г. N 581 "О повышении денежного содержания личного состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить
дополнительные ассигнования для обеспечения выплаты пенсий в
повышенных размерах указанной категории лиц и членам их семей.
Премьер-министр
Республики Казахстан