Қазақстан Республикасы үкiметтiк байланыс әскерлерiн қаржыландыру, материалдық-техникалық, әлеуметтiк-тұрмыстық қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 24 қараша 1992 ж. N 976
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасындағы үкiметтiк байланыс әскерлерi туралы" 1992 жылғы 31 тамыздағы N 902 Жарлығының қабылдануына және үкiметтiк байланыс полкiнiң Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне бағындырылуына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы үкiметтiк байланыс әскерлерiнiң әскери қызметшiлерiне, жұмысшыларына, мамандары мен қызметшiлерiне Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi қызметкерлерiнiң тиiстi санаттарына белгiленген еңбекке ақы төлеу, ақшалай және заттай үлес пен жеңiлдiктердiң басқа да түрлерi қолданылсын.
2. Тұрғын үй, әскери-техникалық, әлеуметтiк-тұрмыстық мақсаттағы объектiлер салуға, қару-жарақты және әскери техниканы, көлiктi және үкiметтiк байланыс әскерлерi үшiн материалдық жабдықтардың басқа түрлерiн алуға жұмсалатын күрделi қаржы Қазақстан Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң қаржы сметасында қарастырылатын болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi алдын ала
iрiктеудi ескере отырып Қазақстан Республикасының үкiметтiк
байланыс әскерлерiн мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлермен
жасақтауды жүзеге асырсын, әскери-техникалық құралдармен,
қару-жарақпен, үлестiң басқа да түрлерiмен қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасының үкiметтiк байланыс әскерлерiн ұстауға ақша
қаражатын қарастырсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О финансировании, материально-техническом и социально-бытовом обеспечении войск правительственной связи Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1992 года N 976
В связи с принятием Указа Президента Республики Казахстан от 31 августа 1992 года N 902 "О войсках правительственной связи в Республике Казахстан" и подчинением полка правительственной связи Комитету национальной безопасности Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Распространить на военнослужащих, рабочих, специалистов и служащих войск правительственной связи Республики Казахстан условия оплаты труда, других видов денежного и вещевого довольствия и льготы, установленные для соответствующих категорий работников Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
2. Установить, что ассигнования на капитальные вложения для строительства жилья, объектов военно-технического, социально-бытового назначения, приобретение вооружения и военной техники, транспортных и других видов материальных средств для войск правительственной связи предусматриваются в смете расходов на содержание Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
3. Министерству обороны Республики Казахстан осуществлять
комплектование войск правительственной связи Республики
Казахстан военнослужащими срочной службы с учетом их
предварительного отбора, обеспечивать военно-техническими
средствами, вооружением, другими видами довольствия.
4. Министерству финансов Республики Казахстан
предусматривать денежные средства на содержание войск
правительственной связи Республики Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан