Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық Қазақ-Пәкістан бiрлескен комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 26 қараша 1992 ж. N 992. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасы Үкiметi мен Пәкістан Ислам Республикасы Үкiметi арасында үкiметаралық бiрлескен комиссия құру туралы хаттамаға сәйкес және Қазақстан Республикасы мен Пәкістан Ислам Республикасы арасында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды жүзеге асыру және өзара тиiмдi ынтымақтастықты
одан әрi дамыту жөнiндегi жұмысты үйлестiру мақсатында Қазақстан
Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени
ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақ-пәкістан бiрлескен
комиссияның қазақ бөлiгi мына құрамда бекiтiлсiн:
Құлыбаев А.А.       - Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда
құрылыс салу министрi (комиссияның
теңтөрағасы)
<*>
комиссия мүшелерi:
Айманов Әдiлбек         - Сыртбайланыс министрiнiң
Кенжалыұлы                орынбасары
Әлпиев Төлеубек         - Мәдениет министрiнiң
Нығметұлы                 орынбасары
Нұрымова Раушан         - Сауда министрiнiң орынбасары
Есқазықызы
Тоқаев Қасымжомарт      - Сыртқы iстер министрiнiң
Кемелұлы                  орынбасары
Мәренов Төлеген         - Мемэкономком төрағасының
Алдықұлұлы                орынбасары
Жаманбаев Ербол         - "Әлем Банк-Қазақстан" Басқармасы
Қадырұлы                  төрағасының орынбасары
Әмiреева Клара          - "Қазжеңiлөнеркәсiп" концернi
Боранбайқызы              төрағасының орынбасары
Сұраншинова Гүлзада     - Президент пен Министрлер Кабинетi
Битөлекқызы               Аппараты Сыртқы байланыстар
бөлiмiнiң референтi
Хабибуллина Людмила     - Сыртбайланысминi Сыртқы
Петровна                  экономикалық байланыстарды
үйлестiру және дамыту
басқармасының бас экономисi
(комиссия хатшысы)
Ескерту. Құрамға өзгерту енгiзiлді - ҚРМК-нiң 1995.04.13. N 459
қаулысымен.
Құрамға өзгерiс енгiзiлді - ҚРМК-нiң 1996.01.25. N 94
қаулысымен.
2. Үкiметаралық комиссиясының қазақ бөлiгiне, қажет болған
жағдайда, тұрақты комиссиялар құру, олардың құрамын, функциялары
мен жұмысының негiзгi бағыттарын анықтау хұқы берiлсiн.
3. Министрлiктер, ведомстволар, облыс, Алматы және Ленинск
қалаларының әкiмдерi комиссияның жұмысына барынша көмек
көрсететiн болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О создании межправительственной Казахско-Пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1992 года N 992. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
В соответствии с Протоколом между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Пакистан о создании межправительственной совместной комиссии и в целях координации работы по реализации достигнутых договоренностей и дальнейшему развитию взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Исламской Республикой Пакистан Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить казахскую часть межправительственной
казахско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству в составе:
<*>
Сноска. Состав комиссии изменен постановлением Кабинета
Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 459;
постановлением Правительства РК от 25 января 1996 г. N 94.
Кулибаев А.А.            - Министр строительства, жилья и
застройки территорий Республики
Казахстан (сопредседатель комиссии)
<*>
члены комиссии:
Айманов                  - заместитель Министра
Адильбек Кенжалиевич       внешнеэкономических связей
Альпиев                  - заместитель Министра культуры
Толеубек Нигметович
Нурумова                 - заместитель Министра торговли
Раушан Есказиевна
Токаев                   - заместитель Министра
Касымжумарт Кемелевич      иностранных дел
Маренов                  - заместитель Председателя
Тулеген Алдыкулович        Госэкономкомитета
Жаманбаев                - заместитель Председателя Правления
Ербол Кадырович            Алем Банка Казахстан
Амреева                  - заместитель председателя концерна
Клара Боранбаевна          "Казлегпром"
Суранчинова              - референт Отдела внешних связей
Гульзада Битолековна       Аппарата Президента и Кабинета
Министров
Хабибуллина              - главный экономист управления
Людмила Петровна           координации и развития
внешнеэкономических связей МВЭС
(секретарь комиссии)
2. Предоставить казахской части межправительственной
комиссии право учреждать в случае необходимости постоянные
комиссии, определять состав, функции и основные направления
их работы.
3. Министерствам, ведомствам, главам областных,
Алма-Атинской и Ленинской городских администраций оказывать
всемерное содействие комиссии в ее деятельности.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан