Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасындағы Сауда өкiлдiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 қаңтар 1993 ж. N 12
Түрiк Республикасында Қазақстан Республикасының Сауда өкiлдiгi ашылуына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасындағы Сауда өкiлдiгiнiң штаттағы қызметкерлерiнiң саны жылдық айлықақы қоры 94300 АҚШ доллары сомасындағы 13 адам мөлшерiнде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасындағы Сауда өкiлiне айына 1845 АҚШ доллары мөлшерiнде лауазымдық жалақы белгiленсiн. <*>
Сауда өкiлдiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы Сауда өкiлiнiң жалақысына қарай штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
Ескерту. 2-тармақтың бiрiншi абзацына өзгерiстер енгiзiлді - ҚРМК-нiң
18.01.1994 ж. N 71 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгiне Қазақстан Республикасының Түрiк Республикасындағы Сауда өкiлдiгi қызметкерлерiнiң штат кестесiн бекiту хұқығы берiлсiн.
4. Сауда өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне медициналық көмек
көрсету үшiн олардың шет ел валютасындағы айлықақысы қорынан
2,5 процент мөлшерiнде аударым жасау белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан
Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар министрлiгiмен
бiрлесiп Сауда өкiлдiгiн ұстауға арналған шығыс сметасын қарап,
Қазақстан Республикасының Сыртқы экономикалық байланыстар
министрлiгiне АҚШ доллары және сом есебiмен қажеттi мөлшерде
қаражат бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы торгового представительства Республики Казахстан в Турецкой Республике
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 января 1993 года N 12
В связи с открытием Торгового представительства Республики Казахстан в Турецкой Республике Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Торгового представительства Республики Казахстан в Турецкой Республике в количестве 13 единиц с годовым фондом заработной платы в сумме 94300 долларов США.
2. Установить с 1 января 1994 г. должностной оклад в инвалюте Торговому представителю Республики Казахстан в Турецкой Республике в размере 1845 долларов США в месяц. <*>
Должностные оклады сотрудников Торгового представительства установить, исходя из оклада Торгового представителя в соответствии со штатным расписанием.
Сноска. Абзац первый пункта 2 - c изменениями, внесенными постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1994 г. N 71.
3. Предоставить право Министерству внешнеэкономических связей Республики Казахстан утверждать штатное расписание работников Торгового представительства Республики Казахстан в Турецкой Республике.
4. Установить отчисления на оказание медицинской помощи сотрудникам Торгового представительства в размере 2,5 процента от фонда их заработной платы в иностранной валюте.
5. Министерству финансов Республики Казахстан совместно
с Министерством внешнеэкономических связей Республики Казахстан
рассмотреть смету расходов на содержание Торгового представительства
и выделить Министерству внешнеэкономических связей Республики
Казахстан необходимые ассигнования в долларах США и в рублях.
Премьер-министр
Республики Казахстан