О тарифах на перевозки пассажиров, багажа и грузобагажа жезезнодорожным транспортом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 марта 1993 года N 162. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях проведения единой тарифной политики стран СНГ в области пассажирских железнодорожных перевозок Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести с 5 марта 1993г. новые тарифы на перевозки железнодорожным транспортом пассажиров (кроме пригородного сообщения), багажа и грузобагажа со средним повышающим коэффициентом 1,8 (с учетом налога на добавленную стоимость) к действующим тарифам.
2. Комитету цен при Министерстве экономики Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта Республики Казахстан утвердить новый прейскурант 10-02-16 "Тарифы на железнодорожные пассажирские перевозки во внутреннем и межгосударственном сообщениях".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Темiр жолда жолаушыларды, багаж бен жүк багажын тасымалдау тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 4 наурыздағы N 162 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
ТМД елдерiнiң темiр жол көлiгiнде жолаушылар тасымалдау саласындағы бiртұтас тариф саясатын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi.
1. Темiр жол көлiгiнде жолаушылар (қала маңына қатынайтындардан басқасы), багаж бен жүк багажын тасымалдауға қолданылып жүрген тарифтерге орта көтеру коэффициентi 1,8 деп белгiленген (қосылған құн салығын ескерiп) жаңа тарифтер 1993 жылғы 5 наурыздан бастап енгiзiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Баға комитетi Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгiмен бiрлесе отырып, "Iшкi және мемлекетаралық қатынастарда жолаушыларды темiр жолда тасымалдау тарифтерi" 10-02-16 жаңа прейскурантын бекiтсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi