Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың тарифтерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 наурыздағы N 238 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Көлiк министрлiгiнiң 1993 жылғы 1 сәуiрден бастап iшкi республикалық қатынаста темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдаудың қолданылып жүрген тарифтерi деңгейiне 2 шектi коэффициент тағайындау туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен және Экономика министрлiгi жанындағы Баға комитетiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О тарифах на перевозку грузов железнодорожным транспортом
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1993 года N 238. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства транспорта Республики Казахстан, согласованное с Министерством финансов и Комитетом цен при Министерстве экономики Республики Казахстан, об установлении с 1 апреля 1993г. предельного коэффициента 2 к уровню действующих тарифов на перевозки грузов железнодорожным транспортом во внутриреспубликанском сообщении.
Премьер-министр
Республики Казахстан