Қазақстан Республикасының Халықаралық қылмыстық полиция ұйымына (Интерпол) кiруiне байланысты шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 20 шiлде 1993 ж. N 629
Қазақстан Республикасының Халықаралық қылмыстық полиция ұйымына (Интерпол) кiруiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
- Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне Республикалық валюта қорынан кiру жарнасы төлеу үшiн 69200 швейцар франкi және 1992 жылға мүшелiк жарна төлеу үшiн 1900 швейцар франкi мөлшерiнде валюталық қаражат бөлсiн;
- Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi табыс еткен реквизиттер бойынша аталған соманы Интерполдың есебiне аударуды қамтамасыз етсiн;
- жыл сайын Интерполға мүшелiк жарнаны және есiрткiнiң заңсыз айналымымен күрес жөнiндегi аймақтық шараларға жыл сайынғы мүшелiк жарнаның 20 процентi мөлшерiндегi қосымша жарнаны төлеуге 1993 жылы және одан кейiнгi жылдары Республикалық валюта қорынан шетел валютасымен қажеттi қаражат қарастыратын
болсын.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi
министрлiктiң орталық аппараты үшiн көзделген қолда бар штат
саны мен қаржы шегiнде министрлiктiң құрылымында штат саны 12
адамнан тұратын Интерполдың Ұлттық орталық бюросын (ҰОБ)
құратын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О мероприятиях в связи с вступлением Республики Казахстан в Международную организацию уголовной полиции (Интерпол)
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 629
В связи с вступлением Республики Казахстан в Международную организацию уголовной полиции (Интерпол) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан:
- совместно с Национальным банком Республики Казахстан выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан из Республиканского валютного фонда валютные средства в размере 69200 швейцарских франков для уплаты вступительного взноса и 51900 швейцарских франков для уплаты членского взноса за 1992 год;
- обеспечить перевод указанных сумм на счет Интерпола, по реквизитам, представленным Министерством внутренних дел Республики Казахстан;
- предусмотреть на 1993 г. и последующие годы в Республиканском валютном фонде необходимые ассигнования в иностранной валюте на уплату ежегодного членского взноса в Интерпол и дополнительного взноса в размере 20 процентов от ежегодного членского взноса на региональные мероприятия по борьбе с незаконным оборотом наркотиков.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан создать Национальное центральное бюро (НЦБ) Интерпола в структуре Министерства со штатной численностью в количестве 12 единиц в пределах имеющейся штатной численности и средств, предусмотренных для центрального аппарата Министерства.
Премьер-министр
Республики Казахстан