Қазақстан Республикасындағы шет ел азаматтарының жабайы хайуанаттарды аулауға ақы төлеуiн ретке келтiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 30 қыркүйек N 976. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.07.22. N 688 қаулысымен. ~P980688
Аңшылық жерлердi пайдаланушылардың жабайы хайуанаттарды
аулағаны үшiн шет ел азаматтарымен есеп айырысуын ретке келтiру
мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы
етедi:
Ведомстволық бағынысына қарамастан шетелдiк аңшылық туризмiмен
шұғылданатын ұйымдарға жабайы хайуанаттар мен құстарды аулауының
республика бойынша 1994 жылға арналған бiрыңғай ең төменi бағасы
қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 30 қыркүйектегi
N 976 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасындағы шет ел азаматтарының
жабайы хайуанаттарды аулауына арналған
Бiрыңғай ең төменгi баға
Бiр бас үшiн
АҚШ долларымен
Жабайы хайуанаттар
Арқар                                           12000
Бұқар бұғысы                                    7000
Қасқыр                                          200
Ақбөкен                                         500
Бұлан                                           600
Марал                                           1800
Аю                                              2000
Үстiрт қойы                                     8000
Қабан                                           400
Елiк                                            500
Киiк                                            400
Сiбiр таутекесi                                 1500
Құстар
Саңырау құр (көктемде)                          500
Саңырау құр (күзде)                             50
Қаз                                             6
Кекелiк                                         5
Құр (көктемде)                                  100
Құр (күзде)                                     10
Үйрек                                           3
Қырғауыл                                        10
-----------------------------------------------------------
Делдалдардың көрсеткен қызмет ақысынсыз.

Об упорядочении платы за отстрел диких животных иностранными гражданами в Республике Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 года N 976. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 июля 1998 г. N 688 ~P980688.
В целях упорядочения расчетов охотопользователей с иностранными гражданами за добычу диких животных Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить единые по республике минимальные цены на добычу диких животных для организаций, занимающихся иностранным охотничьим туризмом, независимо от ведомственной подчиненности, согласно приложению.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 30 сентября 1993 г. N 976
ЕДИНЫЕ МИНИМАЛЬНЫЕ ЦЕНЫ
на добычу диких животных иностранными гражданами
в Республике Казахстан
Долларов США за одну
голову
Дикие животные
Архар                                   12000
Бухарский олень                          7000
Волк                                      200
Джейран                                   500
Лось                                      600
Марал                                    1800
Медведь                                  2000
Муфлон                                   8000
Кабан                                     400
Косуля                                    500
Сайгак                                    400
Сибирский горный козел                   1500
Дичь
Глухарь (весной)                          500
Глухарь (осенью)                           50
Гусь                                        6
Кеклик                                      5
Тетерев (весной)                          100
Тетерев (осенью)                           10
Утка                                        3
Фазан                                      10
Сноска. Без учета оплаты услуг посредников