Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанындағы Ақпараттық-есептеу орталығын қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 2 қараша 1993 ж. N 1088
Жекешелендiрiлетiн кәсiпорындар акцияларының азаматтардың жекешелендiру купондарына сатылуын есепке алу, республикада мемлекет иелiгiнен алу және жекешелендiру процесiн автоматтандыру және ақпараттық қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жанында қызметкерлер саны 29 адамнан тұратын Ақпараттық-есептеу орталығы (АЕО) және Орталықтың жалпы қызметкерлер саны 110 адамнан тұратын облыстық бөлiмшелерi құрылсын.
2. Қызмет бабында пайдаланылатын бiр автомобильдi ұстауға қажеттi лимит бөлiнсiн.
3. <*>
Ескерту. 3 тармақ күшiн жойған - ҚР Үкiметiнiң 1996.01.09.
N 31 қаулысымен. P960031_
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Ақпараттық-есептеу орталығын және оның облыстық бөлiмшелерiн ұстауға қажеттi қаражатты көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О финансировании Информационно-учетного центра при Государственном комитете Республики Казахстан по государственному имуществу
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 ноября 1993 года N 1088
В целях учета продажи акций приватизируемых предприятий за приватизационные купоны граждан, автоматизированного и информационного обеспечения процесса разгосударствления и приватизации в республике Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать при Государственном комитете Республики Казахстан по государственному имуществу Информационно-учетный центр (ИУЦ) с численностью 29 единиц и областные отделения Центра с общей численностью 110 единиц.
2. Выделить лимит на содержание одного служебного автомобиля.
3. Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 января 1996 г. N 31.
4. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть необходимые ассигнования Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу на содержание Информационно-учетного центра и его областных отделений.
Премьер-министр
Республики Казахстан