Азаматтық және қылмыстық iстер бойынша құқылық көмек көрсету туралы Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы шартты Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң бекiтуiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1993 жылғы 15 қарашадағы N 1133
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Халық Өкiлдерiнiң Бүкiлқытайлық жиналысы 1993 жылғы 22 шiлдеде бекiткен, Азаматтық және қылмыстық iстер бойынша құқылық көмек көрсету туралы Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы шарт Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң бекiтуiне енгiзiлсiн.
Премьер-министр

О внесении на ратификацию в Верховный Совет Республики Казахстан Договора между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой о правовой помощи по гражданским и уголовным делам
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 ноября 1993 г. N 1133
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести на ратификацию в Верховный Совет Республики Казахстан Договор между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой о правовой помощи по гражданским и уголовным делам, ратифицированный Всекитайским Собранием Народных Представителей 2 июля 1993 г.
Премьер-министр
Республики Казахстан