Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк консерваториясының Қарағанды қаласында филиалын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 18 қараша 1993 ж. N 1151
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгi мен Қарағанды облысы әкiмiнiң 1993 жылдан бастап Мәдениет министрлiгiне бөлiнген бюджеттiк қаржы есебiнен Құрманғазы атындағы Алматы мемлекеттiк консерваториясының Қарағанды қаласындағы филиалын ашу туралы Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiмен, Экономика министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қарағанды облысының әкiмi, Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi консерватория филиалын қажеттi материалдық базамен, жабдықтармен және аспаптармен қамтамасыз ететiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Қарағанды
облысының әкiмi 1994 жылдан бастап тиiстi нормаларға сәйкес осы
жоғарғы оқу орнының материалдық-техникалық жағдайын жақсарту
және дамыту мақсатында күрделi қаржы қарастырсын.
4. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi
консерватория филиалының құрылымын, мамандықтар тiзбесiн белгiлеп,
оны бiлiктi ғылыми-педагогтiк кадрлармен қамтамасыз ету үшiн көмек
көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об открытии филиала Алматинской государственной консерватории имени Курмангазы в городе Караганде
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 ноября 1993 года N 1151
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства культуры Республики Казахстан и главы Карагандинской областной администрации, согласованное с Министерством образования, Министерством экономики, Министерством финансов Республики Казахстан об открытии с 1993 года филиала Алматинской государственной консерватории имени Курмангазы в г. Караганде в пределах бюджетных ассигнований, выделенных Министерству культуры Республики Казахстан.
2. Главе Карагандинской областной администрации, Министерству культуры Республики Казахстан обеспечить филиал консерватории необходимой материальной базой, оборудованием и инструментарием.
3. Министерству экономики Республики Казахстан, главе Карагандинской областной администрации предусмотреть начиная с 1994 года капитальные вложения для укрепления и развития материально-технической базы данного вуза согласно существующим нормативам.
4. Министерству культуры Республики Казахстан определить структуру филиала консерватории, номенклатуру специальностей, оказать помощь в укомплектовании его высококвалифицированными научно-педагогическими кадрами и специалистами.
Премьер-министр
Республики Казахстан