Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Түркия Республикасы Үкiметiнiң арасындағы автомобиль көлiгi жөнiндегi Халықаралық келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қараша 1993 ж. N 1172
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Түркия Республикасы Үкiметiнiң арасында автомобиль көлiгi жөнiнде 1992 жылғы 1 мамыр күнi қол қойылған Халықаралық келiсiм бекiтiлсiн (1995 жылғы 7 қыркүйекте күшіне енді - СІМ-нің ресми сайты).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об утверждении Международного соглашения по автомобильному транспорту между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Турция
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 ноября 1993 года N 1172
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить Международное соглашение по автомобильному транспорту между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Турция, подписанное 1 мая 1992 г. в г. Алма-Ате.
Премьер-министр
Республики Казахстан