ЖАРЫЛҒЫШ МАТЕРИАЛДАР ӨНДIРIСIН ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӘНЕ ОНЫМЕН ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ КӘСIПОРЫНДАРЫН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ ШАРАЛАРЫ ТУРАЛЫ
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 19 қаңтар 1994 ж. N 78. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп министрлiгi жарылғыш материалдар өндiру және жарылғыш материалдар құрамын дайындау техникасы жөнiндегi "Нитрожарылғыш" Ресей акционерлiк қоғамымен бiрлесiп әзiрлеген 1993-2000 жылдары Қазақстан Республикасының кәсiпорындарын жарылғыш материалдармен қамтамасыз ету жөнiндегi Мемлекетаралық кешендi бағдарлама мақұлдансын.
2.<*>
3.<*>
ЕСКЕРТУ. 2,3-тармақтар күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1996.10.24.  N 1296  қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi 1994-1998 жылдары Ақтау азот-тук зауыты қайта жаңартуды және жергiлiктi пайдаланылатын жерлерiнде жарылғыш материалдар дайындау үшiн жылына 300 мың тонна түйiршiктелген аммиак селитрасын өндiру жөнiндегi қуаттарды iске қосатын болсын.
5. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Ақтау азот-тук зауытының қайтадан жаңартылатын объектiлерi мен ондағы жұмыс түрлерiн жыл сайын аса маңызды құрылыстардың тiзбесiне енгiзсiн және оны Қазақстан Республикасының Экономиканы өзгерту қорынан қаржыландыруды қарастыратын болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об организации производства взрывчатых материалов и мерах по обеспечению ими предприятий Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1994 года N 78. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить разработанную Министерством промышленности Республики Казахстан совместно с Российским акционерным обществом по производству взрывчатых материалов и пиротехники "Нитровзрыв" Межгосударственную комплексную программу по обеспечению взрывчатыми материалами предприятий Республики Казахстан на 1993-2000 годы.
2. (Пункты 2 и 3 утратили силу - постановлением Правительства РК от 24 октября 1996 г. N 1296 P961296_  )
4. Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан в 1994-1998 годах осуществить реконструкцию Актауского азотно-тукового завода и ввод в действие мощностей по производству 300 тыс. тонн гранулированной аммиачной селитры в год для изготовления взрывчатых веществ на местах потребления.
5. Министерству экономики Республики Казахстан включать ежегодно объекты реконструкции Актауского азотно-тукового завода и виды их работ в перечень особо важных строек и предусматривать их финансирование из Фонда преобразования экономики Республики Казахстан.
Первый заместитель Премьер-министра
Республики Казахстан