"ҚАРАҒАНДЫКӨМIР" ӨНДIРIСТIК БIРЛЕСТIГIНIҢ "АРНАЙЫШАХТАМОНТАЖДАУГАЗСЫЗДАНДЫРУ" БАСҚАРМАСЫ МЕН "ҚАРАҒАНДЫШАХТАҚҰРЫЛЫСЫ" КОМБИНАТЫ ЖҰМЫСШЫЛАРЫНЫҢ ЖЕКЕЛЕГЕН САНАТТАРЫНА ОСЫ ЖҰМЫСТАРДА КЕМIНДЕ 20 ЖЫЛ IСТЕГЕНДЕ ЖАСЫНА ҚАРАМАСТАН ЗЕЙНЕТАҚЫ АЛУҒА ҚҰҚЫҚ БЕРЕТIН ЖҰМЫСТАР МЕН МАМАНДЫҚТАРДЫҢ ТIЗIМIН БЕКIТУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 2 ақпан 1994 ж. N 126. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Қарағандыкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң "Арнайышахтамонтаждаугазсыздандыру" басқармасы мен "Қарағандышахтақұрылысы" комбинаты жұмысшыларының жекелеген  санаттарына осы жұмыстарда кемiнде 20 жыл iстегенде жасына қарамастан зейнетақы алуға құқық беретiн жұмыстар мен мамандықтардың қоса берiлген тiзiмi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 2 ақпандағы
N 126 қаулысымен
Бекiтiлген
"Қарағандыкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң
"Арнайышахтамонтаждаугазсыздандыру" басқармасы мен
"Қарағандышахтақұрылысы" комбинаты жұмысшыларының жекелеген
санаттарына осы жұмыстарда кемiнде 20 жыл iстегенде жасына
қарамастан зейнетақы алуға құқық беретiн жұмыстар мен
мамандықтардың
Тiзiмi
"Қарағандыкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң
"Арнайышахтамонтаждаугазсыздандыру" басқармасы бойынша
"Қарағандыкөмiр" өндiрiстiк бiрлестiгiнiң
"Арнайышахтамонтаждаугазсыздандыру" басқармасы бұрғылау қондырғыларының жерасты машинистерi.
"Қарағандышахтақұрылысы" комбинаты бойынша
1. Кешендi бригадалар құрамында көмiр шахталарының күрделi кен және дайындау забойларында жабдықтарды монтаждау мен бөлшектеуде тұрақты жұмыс iстейтiн жерасты электрослесарьлары, жерасты тау-кен монтажшылары.
2. Мамандандырылған бригадалардың құрамында көмiр шахталарының күрделi кен және дайындау забойларында жабдықтарды монтаждау мен бөлшектеуде тұрақты жұмыс iстейтiн жерасты тау-кен монтажшылары.
3. Проходкалаушының тарифтiк-бiлiктiлiк сипаттамаларында көрсетiлген жұмыстарды орындайтын кешендi бригадалардың құрамында күрделi кен және жерасты забойларында тұрақты жұмыс iстейтiн жерасты электрослесарьлары, жерасты тау-кен жұмысшылары.

Об утверждении списка работ и профессий, дающих право на пенсию отдельным категориям рабочих управления "Спецшахтомонтаждегазация" производственного объединения "Карагандауголь" и комбината "Карагандашахтострой", независимо от возраста, при занятости на этих работах не менее 20 лет
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 126. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан Постановляет:
Утвердить прилагаемый список работ и профессий, дающих право на пенсию отдельным категориям рабочих управления "Спецшахтомонтаждегазация" производственного объединения "Карагандауголь" и комбината "Карагандашахтострой", независимо от возраста, при занятости на этих работах не менее 20 лет.
Премьер-министр Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 2 февраля 1994 г. N 126
Список
работ и профессий, дающих право на пенсию отдельным
категориям рабочих управления "Спецшахтомонтаждегазация"
производственного объединения "Карагандауголь" и комбината
"Карагандашахтострой", независимо от возраста, при
занятости на этих работах не менее 20 лет
По управлению "Спецшахтомонтаждегазация"
производственного объединения "Карагандауголь"
Машинисты буровых установок подземные управления "Спецшахтомонтаждегазация" производственного объединения "Карагандауголь".
По комбинату "Карагандашахтострой"
1. Электрослесари подземные, горномонтажники подземные, постоянно занятые на монтаже и демонтаже оборудования в горнокапитальных и подготовительных забоях угольных шахт в составе комплексных бригад.
2. Горномонтажники подземные, постоянно занятые на монтаже и демонтаже оборудования в горнокапитальных и подготовительных забоях угольных шахт в составе специализированных бригад.
3. Электрослесари подземные, горнорабочие подземные, постоянно занятые в горнокапитальных и подземных забоях в составе комплексных бригад на выполнении работ, предусмотренных в тарифно-квалификационных характеристиках проходчика.