ҚЫЗМЕТ БАБЫНДАҒЫ IССАПАР ШЫҒЫНДАРЫ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 1994 жылғы 22 сәуiр N 423. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.09.22. N 1428 қаулысымен. ~P001428
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
(1-тармақ)
<*>
.
Ескерту. 1-тармақтың күшi жойылды. Қ.Р.М.К. 1994 ж.
15 тамыз, N 906 қаулы.
P940906_
2. "Қызмет бабындағы iссапар шығындарының нормалары туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 23
қарашадағы N 1175 қаулысы 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1993 ж., N 46, 549-бап).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О расходах на служебные командировки
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 апреля 1994 года N 423. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 сентября 2000 г. N 1428 ~P001428
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. У. с. - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1994 г. N 906.
2. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 ноября 1993 г. N 1175 "О нормах расходов на служебные командировки" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46 , ст. 549).
Премьер-министр Республики Казахстан