Әскери сауда кәсiпорындарының өнеркәсiп және азық-түлiк тауарларының импорты мен экспортына жеңiлдiкпен салық салу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 3 маусым 1994 ж. N 586
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң, Ұлттық қауiпсiздiк Комитетi мен Iшкi әскерлерiнiң республика аумағында және одан сырт жерлерде әскери қызмет атқарып жүрген әскери қызметшiлерiн сауда-тұрмыстық жағынан қамтамасыз етудi ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
(1-тармақ) .
Ескерту. 1-тармағының күшi жойылды - ҚРМК-нің 1994.11.02. N 1219
қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгi жүктердi тасымалдау
және өткiзу үшiн қажеттi көлiк құралдарының Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлiгiнiң Бас сауда басқармасының өтiнiмi бойынша
бөлiнуiн қамтамасыз етсiн;
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Бас сауда
басқармасы республика шекарасы арқылы өткiзiлетiн жүктер жөнiнде
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Бас кеден басқармасына
уақтылы хабарландырып тұрсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер кабинетiнiң
1994 жылғы 3 маусымдағы
N 586 қаулысына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң
Бас сауда басқармасы әскери сауда кәсiпорындарының
1994 жылғы өнеркәсiп және азық-түлiк тауарлары
импортының түр-түрi мен көлемi
-----------------------------------!------------!------!-------------
Тауардың атауы                  !  Өлшем     ! Саны !  Сомасы
!  бiрлiгi   !      ! (млн.теңге)
-----------------------------------------------------------------------
!       !      !
Тiгiн бұйымдары (оның iшiнде         мың дана        100       30
әскери киiм-кешек)
Трикотаж бұйымдары (оның iшiнде      мың дана        100       20
балаларға арналған түр-түрi)
былғары аяқ киiм (оның iшiнде        мың дана        100       20
әскери аяқ киiм)
Шұлық-ұйық бұйымдары                 мың дана        100       10
Телевизорлар                         мың дана          5       10
Магнитофондар                        мың дана          3,5      5
Радиоқабылдағыштар                   мың дана          4,5      5
Кiр жуғыш машиналар                  мың дана          4        5
Тiгiн машиналары                     мың дана          4        5
Жиhаз                                мың дана          6       30
Мотоциклдер, автомобильдер           шартты бiрлiгi   1500     50
Қол сағаттары                        мың дана          10       3
Парфюмерлiк-косметикалық             млн. шартты       0,15    15
тауарлар                             бiрлiк
Пластмассадан жасалған               млн. шартты       25       2
бұйымдар                             бiрлiк

О льготном налогообложении импорта и экспорта промышленных и продовольственных товаров предприятий военной торговли
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1994 г. N 586
В целях организации торгово-бытового обеспечения военнослужащих Министерства обороны, Комитета национальной безопасности и внутренних войск Республики Казахстан, проходящих военную службу на территории республики и за ее пределами, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утратил силу постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 ноября 1994 г. N 1219.
2. Министерству транспорта Республики Казахстан обеспечить выделение по заявкам Главного управления торговли Министерства обороны Республики Казахстан необходимого количества транспортных средств для перевозки и перемещения грузов.
3. Главному управлению торговли Министерства обороны Республики Казахстан своевременно информировать Главное таможенное управление Министерства финансов Республики Казахстан о перемещении грузов через границу республики.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение N 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 3 июня 1994 г. N 586
Ассортимент и объемы импорта промышленных
и продовольственных товаров предприятиями военной
торговли Главного управления торговли Министерства
обороны Республики Казахстан в 1994 году
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара         ! Единица ! Количество ! Сумма
! измерен.!            !(млн.тенге)
----------------------------------------------------------------------
Швейные изделия (в том числе
тыс.штук военное обмундирование)    тыс.штук      100        30
Трикотажные изделия (в том числе
детский ассортимент)                тыс.штук      100        20
Кожаная обувь (в том числе
военная)                            тыс.штук      100        20
Чулочно-носочные изделия            тыс.штук      100        10
Телевизоры                          тыс.штук        5        10
Магнитофоны                         тыс.штук      3,5         5
Радиоприемники                      тыс.штук      4,5         5
Стиральные машины                   тыс.штук        4         5
Швейные машины                      тыс.штук        4         5
Мебель                              тыс.комплектов  6        30
Мотоциклы, автомобили               усл.единиц   1500        50
Часы наручные                       тыс.штук       10         3
Парфюмерно-косметические            млн. усл.
товары                              единиц        0,15       15

Кеңсе тауарлары                      млн. шартты        1      10
бiрлiк
Металл галантереясы                  млн. шартты бiр.  100      3
Темекi өнiмi                         млн. қорап         2,5    10
Сыра                                 мың шыны          13,4    28
Макарон өнiмi                        мың тонна          2,5     5
Ет және ет өнiмдерi                  тонна              660    10
Қант                                 мың тонна          2,5    20
Шай                                  тонна               67     2
Кондитер өнiмдерi                    тонна                1     20
Маргарин өнiмi                       тонна              500     10
Өсiмдiк майы                         тонна              500     10
Балық және балық тауарлары           тонна              250     10
Жемiс консервi өнiмдерi              млн. шартты бiр.    2,5    15
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 3 маусымдағы
N 586 қаулысына
N 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Бас сауда
басқармасы әскери сауда кәсiпорындарының 1994 жылғы өнеркәсiп
және азық-түлiк тауарлары экспортының түр-түрi мен көлемi
---------------------------------------------------------------------
Тауардың атауы                    !  Өлшем    !  Саны !  Сомасы
! бiрлiгi   !       !(млн.теңге)
-----------------------------------------------------------------------
Ұн                                      тонна       30770       40
Жарма                                   тонна        2500        5
Макарон өнiмдерi                        тонна        3500        7
Ет және ет өнiмдерi                     тонна        1333       20
Жүн                                     тонна        2000       160
Темiр                                   тонна        8000        20
Кiлем және жапқыш кiлемдер              шаршы м.    10000        10
Жиhаз                                   дана         2500        15
Ағаш                                    текше м.    20000        20

Канцелярские товары                 млн.усл.единиц   1       10
Изделия из пластмасс                тыс.усл.единиц  25        2
Металлическая галантерея            тыс.усл.единиц 100        3
Табачные изделия                    млн.пачек      2,5       10
Пиво                                млн.бутылок   13,4       28
Макаронные изделия                  тыс.тонн       2,5        5
Мясо и мясопродукты                 тонн           660       10
Сахар                               тыс.тонн       2,5       20
Чай                                 тонн            67        2
Кондитерские изделия                тонн             1       20
Маргариновая продукция              тонн           500       10
Масло  растительное                 тонн           500       10
Рыба и рыботовары                   тонн           250       10
Плодоконсервная продукция           млн.усл.единиц 2,5       15
Приложение N 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 3 июня 1994 г. N 586
Ассортимент и объемы экспорта промышленных
и продовольственных товаров предприятиями военной
торговли Главного управления торговли Министерства
обороны Республики Казахстан в 1994 году
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара      !  Единица    ! Количество ! Сумма
! измерения   !            !(млн. тенге)
---------------------------------------------------------------------
Мука                            тонн           30770        40
Крупа                           тонн            2500         5
Макаронные изделия              тонн            3500         7
Мясо и мясопродукты             тонн            1333        20
Железо                          тонн            8000        20
Ковры и ковровое покрытие       кв.м           10000        10
Шерсть                          тонн            2000       160
Мебель                          штук            2500        15
Лес                             куб.м          20000        20