Геологиялық-барлау жұмыстарын жүргiзуге және пайдалы қазбалар өндiруге лицензиялар беру үшiн ақының уақытша бағалықтарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 7 маусым 1994 ж. N 600. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Жер қойнауы және минералдық шикiзатты ұқсату туралы кодексi мен Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Республикалық жер қойнауын қорғау және минералдық-шикiзат базасын ұдайы ұлғайту қорын құру туралы" 1992 жылғы 6 қазандағы N 824 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Геологиялық-барлау жұмыстарын жүргiзуге және пайдалы қазбалар өндiруге лицензиялар беру үшiн ақының уақытша бағалықтары бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 маусымдағы
N 600 қаулысымен
Бекiтiлген
Геологиялық-барлау жұмыстарын жүргiзуге және
пайдалы қазбалар өндiруге лицензиялар беру үшiн ақының
Уақытша бағалықтары
-------------------------------------------------------------------
Жұмыс түрлерi                    ! Есептiк көрсеткiш
! деңгейiне шаққандағы
!     коэффициентi
-------------------------------------------------------------------
Жұмыстарды мемлекеттiк тiркеу                          5,24
Геологиялық зерделеу үшiн заңды (жеке)
тұлғаларды аттестациялау                               9
Жер қойнауын пайдалануға арналған лицензияны,
контрактi (шартты) тiркеу                              14,86
ЕСКЕРТУ. Кестеге өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.08.09. N 987 қаулысымен.

Об утвеpждении вpеменных pасценок платы за выдачу лицензий на пpоизводство геологоpазведочных pабот и добычу полезных ископаемых
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 июня 1994 г. N 600. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.07.2005 № 781.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан о недрах и переработке минерального сырья и постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 октября 1992 г. N 824 P920824_ "О создании Республиканского фонда охраны недр и воспроизводства минерально-сырьевой базы" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Утвердить Временные расценки платы за выдачу лицензий на производство геологоразведочных работ и добычу полезных ископаемых (прилагаются).
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 7 июня 1994 г. N 600
ВРЕМЕННЫЕ РАСЦЕНКИ
платы за выдачу лицензий на производство
геологоразведочных работ и добычу полезных
ископаемых<*>
Сноска. В таблице заменены слова - постановлением Правительства РК от 9 августа 1996 г. N 987.
---------------------------------------------------------------------
! Коэффициент к уровню
Вид работ ! расчетного показателя
----------------------------------------------------------------------
Государственная регистрация работ 5,24
Аттестация юридических (физических)
лиц для геологического изучения 9
Регистрация лицензии, контракта
(договора) на пользование недрами 14,86