Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 маусымдағы N 505 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы /Үзiндi/
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 24 маусым N 709. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.06.09. N 809 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының кәсiпкерлiктi қолдау және бәсекелестiктi дамыту қорының облыстық бөлiмшелерi таратылып, олардың мүлкi Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Шағын бизнес орталықтарын құру тәртiбi туралы" 1993 жылғы 15 қыркүйектегi N 884 қаулысы мен "Қазақстан Республикасында кәсiпкерлiктi қолдау мен дамытудың 1994-1996 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 10 маусымдағы N 1727 қаулысына сәйкес құрылған облыстық шағын бизнес орталықтарына берiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 июня 1993 г. N 505
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 24 июня 1994 г. N 709 (Извлечение). Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 июня 1995 г. N 809
2. Ликвидировать областные отделения Фонда поддержки предпринимательства и развития конкуренции Республики Казахстан с передачей их имущества областным центрам малого бизнеса, созданным в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1993 г. N 884 "О порядке создания центров малого бизнеса" и постановлением Президента Республики Казахстан от 10 июня 1994 г. N 1727 "О государственной программе поддержки предпринимательства на 1994-1996 годы".
Премьер-министр
Республики Казахстан