Об упразднении Государственной холдинговой компании "Комир"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 г. N 727. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2008 года N 406.
Сноска. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 г. N 727 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.05.2008  N 406 .
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 28 июня 1994 г. N 1773 "О системе управления угольной промышленностью" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан с участием представителей Государственной холдинговой компании "Комир" и по согласованию с Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу образовать ликвидационную комиссию. Определить, что Министерство энергетики и угольной промышленности является правопреемником имущественных прав и обязанностей ликвидируемой компании "Комир".
2. Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан и Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу решить вопрос о подчиненности научно-исследовательских центров, институтов, государственных предприятий и организаций угольной промышленности, входивших в состав Государственной холдинговой компании "Комир".
3. Признать утратившим силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 октября 1993 г. N 1002 "О создании Государственной холдинговой компании "Комир" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 41, ст.478);
пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 апреля 1994 г. N 433 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Көмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясын тарату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 маусымдағы N 727 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 мамырдағы N 406 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.05.04  N 406  Қаулысымен.
"Көмiр" өнеркәсiбiн басқару жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 28 маусымдағы N 1773  U941773_  Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi "Көмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясы өкiлдерiнiң қатысуымен және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң келiсуi бойынша тарату комиссиясын құрсын. Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi таратылатын "Көмiр" компаниясының мүлiктiк құқықтары мен мiндеттерiнiң заңды мұрагерi болып табылады деп анықталсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi мен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Көмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясының құрамына енген көмiр өнеркәсiбi ғылыми-зерттеу орталықтарының, институттардың, мемлекеттiк кәсiпорындары мен ұйымдарының бағыныстылығы туралы мәселенi шешетiн болсын.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Көмiр" мемлекеттiк холдинг компаниясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 қазандағы N 1002 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1993 ж., N 41, 478-бап);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 сәуiрдегi N 433 қаулысының 2-тармағы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi