Қазақстан Республикасының шекарасында және көлiгiнде мемлекеттiк мал дәрiгерлiк қадағалау ұйымдастыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 маусым 1994 ж. N 748
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Республиканың негiзгi әуе, теңiз және өзен порттарында, көлiк магистральдарында, мемлекеттiк шекарасында қосымшаға сәйкес 27 штаттық құраммен қосымша 40 шекаралық және көлiктiк мал дәрiгерлiк бақылау бекеттерiн құру жөнiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылға арналған бюджеттi анықтау барысында Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi бойынша операциялық шығындардың құрамында осы қаулыға қосымшада көрсетiлген бақылау бекеттерi мен олардың штаттық құрамын ұстауға қаржы көздейтiн болсын.
3. Аумақтарында мал дәрiгерлiк бақылау бекеттерiн орналастыру
анықталған облыстардың, аудандар мен қалалардың әкiмдерi осы
бекеттердiң қызметкерлерiн қызмет және тұрғын үйлермен, байланыс
құралдарымен қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 30 маусымдағы
N 748 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының шекарасында және
көлiгiнде жаңадан құрылатын мал дәрiгерлiк
бақылау бекеттерiнiң тiзбесi
________________________________________________________________________
Мал дәрiгерлiк   | Тоспаның |     Мал дәрiгерлiк бақылау   | Штаттық
бақылау бекет.   | номерi   |     тоспасының орналасуы     | бiрлiк
атауы        |          |                              | саны
--------------------------------------------------------------------------
_______1__________|_____2____|______________3________________|____________
Ақмола                1        Ақмола қаласы, әуежай              3
Маңғыстау             2        Ақтау қаласы, әуежай               4
3        Ақтау қаласы, теңiз порты          4
4        Ақтау - Қоңырат - Красноводск
автожолы                            2
Ақтөбе                5        Ақтөбе қаласы, әуежай               4
6        Ақтөбе-Орск, Орынбор автожолы       8
Торғай                7        Арқалық қаласы, әуежай              1
Атырау                8        Атырау қаласы, әуежай               4
9        Атырау қаласы,теңiз порты           4
10        Атырау-Астрахан автожолы            12
Балхаш               11        Балхаш қаласы, әуежай               2

О дополнительных мерах по организации государственного ветеринарного надзора на границе и транспорте Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1994 г. N 748
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, согласованное с Министерством финансов Республики Казахстан, о дополнительном создании в основных аэро-, морских и речных портах, на транспортных магистралях и государственной границе республики 40 пограничных и транспортных контрольных ветеринарных пунктов со штатной численностью 227 единиц согласно приложению.
2. Министерство финансов Республики Казахстан при уточнении бюджета на 1994 год предусмотреть в составе операционных расходов по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан ассигнования на содержание указанных в приложении к настоящему постановлению контрольных пунктов и их штатной численности.
3. Главам областных, районных и городских администраций, на территории которых определена дислокация контрольных ветеринарных пунктов, обеспечить сотрудников этих пунктов служебными и жилыми помещениями, средствами связи.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1994 г. N 748
Перечень
вновь организуемых контрольных ветеринарных пунктов
на границе и транспорте Республики Казахстан
___________________________________________________________________
Наимен.  !Номер  !     Размещение контрольного         ! Количество
контр.   !контр. !     ветеринарного поста             ! штатных
ветер.   !ветер. !                                     ! единиц
пунктов  !поста  !                                     !
-------------------------------------------------------------------
1   !   2   !                    3                !     4
-------------------------------------------------------------------
Акмолинский   1        аэропорт г. Акмола                     3
Мангистауский 2        аэропорт г.Актау                       4
3        морской порт г.Актау                   4
4        автодорога Актау - Кунград,            2
Красноводск
Актюбинский   5        аэропорт г.Актюбинск                   4
6        автодороги Актюбинск - Орск,           8
Оренбург
Тургайский    7        аэропорт г.Аркалык                     1
Атырауский    8        аэропорт г.Атырау                      4
9        морской порт г.Атырау                  4
10        автодорога Атырау - Астрахань         12
Балхашский   11        аэропорт г.Балхаш                      2

Жамбыл               12        Жамбыл қаласы, әуежай               4
13        Жамбыл - Бiшкек автожолы            12
14        Шу, Жамбыл темiр жол станциясы      2
Жезқазған            15        Жезқазған қаласы әуежай             1
16        Жезқазған темiр жол станциясы       1
Қарағанды            17        Қарағанды қаласы, әуежай            4
Қызылорда            18        Қызылорда қаласы, әуежай            3
19        Арал қаласы, әуежай                 3
20        Қызылорда-Қоңырат автожолы          3
Көкшетау             21        Көкшетау қаласы, әуежай             4
22        Ертiс темiр жол станциясы           3
23        Көкшетау-Омбы автожолы              8
Қостанай             24        Қостанай қаласы, әуежай             4
25        Золотая сопка темiр жол станциясы   3
26        Қостанай-Челябинск, Қорған автожолы 8
Павлодар             27        Павлодар қаласы, әуежай             3
28        Павлодар-Омбы, Новосибирск автожолы 12
Петропавл қаласы     29        Петропавл қаласы, әуежай             4
30        Петропавл -Омбы,Тюмень автожолы     18
Семей                31        Семей қаласы әуежай                  3
32        Семей-Барнаул автожолы               8
Талдықорған          33        Талдықорған қаласы, әуежай           5
Шығыс Қазақстан      34        Өскемен қаласы, әуежай               4
35        Өскемен-Рубцовск,Барнаул автожолы    8
Орал                 36        Орал қаласы, әуежай                  5
37        Орал-Орынбор,Волгоград автожолы     16
Оңтүстiк Қазақстан   38        Шымкент қаласы, әуежай               5
39        Шымкент-Ташкент автожолы            20
Алматы               40        Алматы-Пржевальск автожолы           5

Жамбылский   12        аэропорт г.Жамбыл                      4
13        автодорога Жамбыл - Бишкек            12
14        железнодорожные станции Чу,            2
Жамбыл
Жезказганский 15       аэропорт г.Жезказган                   1
16       железнодорожная станция Жезказган      1
Карагандинский 17      аэропорт г.Караганда                   4
Кзыл-Ординский 18      аэропорт г.Кзыл-Орда                   3
19      аэропорт г.Аральск                     3
20      автодорога Кзыл-Орда - Кунград         3
Кокшетауский   21      аэропорт г.Кокшетау                    4
22      железнодорожная станция Иртышское      3
23      автодорога Кокшетау - Омск             8
Кустанайский   24      аэропорт г.Кустанай                    4
25      железнодорожная ст.Золотая сопка       3
26      автодороги Кустанай - Челябинск,       8
Курган
Павлодарский   27      аэропорт г.Павлодар                    3
28      автодороги Павлодар - Омск,           12
Новосибирск
Петропавловский 29     аэропорт г.Петропавловск               4
30     автодороги Петропавловск - Омск,      18
Тюмень
Семипалатинский 31     аэропорт г.Семипалатинск               3
32     автодороги Семипалатинск - Барнаул,    8
Семипалатинск - Рубцовск
Талдыкорганский 33     аэропорт г.Талдыкорган                 5
Восточно-Казахстанский34 аэропорт г. Усть-Каменогорск         4
35     автодорога Усть-Каменогорск -          8
Рубцовск - Барнаул
Уральский       36     аэропорт г.Уральск                     5
37     автодороги Уральск - Оренбург,        16
Волгоград
Южно-Казахстанский 38  аэропорт г. Шымкент                    5
39     автодорога Шымкент - Ташкент          20
Алматинский     40     автодорога Алматы - Пржевальск         5