Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының мәселелерi <*>
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 27 қаңтар 1995 ж. N 98. Қаулының атауына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.08.01. N 1058 қаулысымен. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.10.28. N 1369 қаулысымен. ~P011369
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Бағалы қағаздар нарығын қалыптастыру жөнiндегi шаралар туралы" 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1613  U941613_  Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 15, 140-бап) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
(1-шi тармақ)<*>
Ескерту. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1995.08.01. N 1058
қаулысымен.
2. Ұлттық комиссия Төрағасына еңбекақы төлеудiң, материалдық-тұрмыстық қамтамасыз етудiң, көлiктiң және медициналық қызмет көрсетудiң шарты Министр деңгейiнде, ал Ұлттық комиссия мүшелерiне - Қазақстан Республикасы Министрiнiң бiрiншi орынбасары деңгейiнде белгiленсiн.
3.<*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақтың күшi жойылған - ҚРҮ-нiң 1996.08.20.
N 1033 қаулысымен.  P961033_
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң орталық аппаратының саны 8 адамға қысқартылсын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Ұлттық комиссия мен оның атқарушы аппаратын ұстауға қажеттi қаражат бөлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Ұлттық комиссия мен оның атқарушы аппаратын Алматы қаласы, Тимирязов көшесi, 17 мекен-жайындағы қызмет ғимаратына орналастырсын.
7. Ұлттық комиссия мен оның атқарушы аппараты үшiн қызметке арналған 6 жеңiл автомобильге лимит белгiленсiн.
8. Қазақстан Республикасының көлiк және коммуникациялар министрлiгi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Ұлттық комиссия мен атқару аппаратын қажеттi байланыс түрлерiмен белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
9. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi және Қаржы министрлiгi Ұлттық комиссия мен оның атқару аппараты үшiн тұрғын үй құрылысына, қызметтiк үй-жайға және әлеуметтiк тұрмыстық мақсаттағы объектiлерге арналған мемлекеттiк күрделi қаржыны және оларды қаржыландыруға арналған қажеттi қаражатты жыл сайын қарастыратын болсын.
(10-шi тармақ)<*>
Ескерту. 10-шi тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1995.08.01.
N 1058 қаулысымен.
11. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Ұлттық комиссиямен бiрлесiп бағалы қағаздар нарығы мәселелерiн реттейтiн қолданылып жүрген заң актiлерiне тиiстi өзгерiстер енгiзу туралы ұсыныс әзiрлейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Организационные вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 января 1995 г. N 98. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2001 г. N 1369 ~P011369
Сноска. В названии и тексте заменены слова, преамбула - в редакции постановления КМ РК от 1 августа 1995 г. N 1058.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1995 г. N 2019 "Вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N , ст. 25) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Пункт первый - утратил силу постановлением КМ РК от 1 августа 1995 г. N 1058.
2. Условия оплаты труда, материально-бытового обеспечения, транспортного и медицинского обслуживания Председателя Национальной комиссии установить на уровне Министра, а членов Национальной комиссии - на уровне первого заместителя Министра Республики Казахстан.
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033)
4. Сократить численность центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан на 8 единиц.
5. Министерству финансов Республики Казахстан выделить необходимые ассигнования на содержание Национальной комиссии и ее исполнительного аппарата.
6. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу разместить Национальную комиссию и ее исполнительный аппарат в служебном здании по адресу г.Алматы, ул.Тимирязева, 17.
7. Установить для Национальной комиссии и его исполнительного аппарата лимит служебных легковых автомобилей в количестве 6 единиц.
8. Министерству транспорта и коммуникаций, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан обеспечить в установленном порядке Национальную комиссию и исполнительный аппарат необходимыми видами связи.
9. Министерству экономики и Министерству финансов Республики Казахстан ежегодно предусматривать для Национальной комиссии и ее исполнительного аппарата государственные капитальные вложения на строительство жилья, служебных помещений и объектов социально-бытового назначения и необходимые ассигнования на их финансирование.
10. Пункт десятый - утратил силу постановлением КМ РК от 1 августа 1995г. N 1058.
11. Министерству юстиции Республики Казахстан совместно с Национальной комиссией подготовить предложения о внесении соответствующих изменений в действующие законодательные акты, регулирующие вопросы рынка ценных бумаг.
Премьер-министр
Республики Казахстан