Қазақстанда қазынашылық жүйенi енгiзу жөнiнде кеңес құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 20 ақпандағы N 176
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылығын құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 1526 U941526_ Жарлығына және Халықаралық Валюта Қорының ұсыныстарына сәйкес республикада қазынашылық жүйенi енгiзу бағдарламасын жүзеге асыру жөнiндегi iс-қимылды үйлестiру
және қазынашылық жүйенi жобалау мен құру жөнiндегi жұмыс
тобына басшылық жасау мақсатында Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстанда Қазынашылық жүйенi енгiзу жөнiндегi Кеңес
мына құрамда құрылсын:
Ауанов М.Қ.             - Қазынашылық бас басқармасының
бастығы - Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң бiрiншi
орынбасары (Кеңес төрағасы)
Малышева В.И.           - Қазақстан Республикасы қаржы
министрлiгi Қазынашылық бас
басқармасы бастығының
орынбасары (Кеңес хатшысы)
Кеңес мүшелерi:
Арыстанова С.Н.         - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлiгiнiң Экономика
бас басқармасының бастығы
Бекiмов Б.Қ.            - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Бас есептеу орталығының
директоры
Губина Н.Я.             - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң Қаржы-экономикалық
басқармасы қаржы-жоспарлау
бөлiмiнiң бастығы
Ердiқалықов С.Е.        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлiгi Кадрлар және қаржы
жүйесi органдарын қаржымен
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Иванов В.М.             - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Бас салық инспекциясы
бастығының орынбасары
Қайдауылов С.М.         - Қазақстан Республикасы Бiлiм
министрлiгi Экономика және қаржы
бас басқармасының бастығы
Кесiкбаев С.Қ.          - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Бас бюджет басқармасы
бастығының орынбасары
Құттымұратов Т.Қ.       - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi Қазынашылық бас
басқармасы бастығының орынбасары
Орынбеков Қ.З.          - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң Бухгалтерлiк есеп
департаментi директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
2. Қазақстанда Қазынашылық жүйенi енгiзу жөнiндегi Кеңеске Қазынашылық бас басқармасы мен қазынашылық жүйенi құру және қазынашылық жүйенi жобалау мен құруға бақылау жасау жөнiндегi жұмыс тобына жалпы директивалық басшылық жасау жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О создании Совета по внедpению системы казначейства в Казахстане
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 20 февpаля 1995 г. N 176
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан "Об образовании Казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" U941526_ от 27 января 1994 г. N 1526 и рекомендациями Международного Валютного Фонда в целях координации действий по осуществлению
программы внедрения казначейской системы в республике и руководства
рабочей группой по проектированию и созданию казначейской системы
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Совет по внедрению системы казначейства в
Казахстане в следующем составе:
Ауанов М.К.                - начальник Главного управления
казначейства - первый заместитель
Министра финансов Республики
Казахстан (председатель Совета)
Малышева В.И.              - заместитель начальника Главного
управления казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан
(секретарь Совета)
Члены Совета:
Арыстанова С.Н.            - начальник Главного управления
экономики Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
Бекимов Б.К.               - директор Главного вычислительного
центра Министерства финансов
Республики Казахстан
Губина Н.Я.                - начальник финансового планового
отдела финансово-экономического
управления Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Ердикаликов С.Е.           - начальник управления кадров и
финансового обеспечения органов
финансовой системы Министерства
финансов Республики Казахстан
Иванов В.М.                - заместитель начальника Главной
налоговой инспекции Министерства
финансов Республики Казахстан
Кайдаулов С.М.             - начальник Главного управления
экономики и финансов Министерства
образования Республики Казахстан
Кесикбаев С.К.             - заместитель начальника Главного
бюджетного управления Министерства
финансов Республики Казахстан
Куттумуратов Т.К.          - заместитель начальника Главного
управления казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан
Орынбеков К.З.             - заместитель директора департамента
бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
2. Возложить на Совет по внедрению системы казначейства в Казахстане общее директивное руководство рабочей группой по созданию Главного управления казначейства и казначейской системы и контроль за проектированием и созданием системы казначейства.
Премьер-министр
Республики Казахстан