Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiн импортталған тауарларға баж салығын төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 29 маусым N 891. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.13. N 431 қаулысымен. ~P980431
Кеден-тарифтiк кеңестiң 1995 жылғы 31 мамырдағы N 3 шешiмiне
байланысты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1961 жылғы Дипломатиялық қатынастар туралы Вена
конвенциясына сәйкес Алматы қаласында дипломатиялық корпусқа
қызмет көрсету бойынша мамандандырылған дүкенде сатылатын тауарларды
әкелу импорттық баж салығын төлеусiз жүргiзiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об освобождении Министерства иностранных дел Республики Казахстан от уплаты таможенных пошлин на импортируемые товары
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1995 г. N 891. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
В связи с решением Таможенно-тарифного совета от 31 мая 1995 года N 3 Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить, что в соответствии с Венской конвенцией о дипломатических сношениях 1961 года ввоз товара для продажи в специализированном магазине по обслуживанию дипломатического корпуса в г.Алматы производится без уплаты импортных таможенных пошлин.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан