Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 қаңтардағы N 64 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1053
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға арналған Заң жобасымен жұмыс жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 29 қаңтардағы N 64 қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 39-бап/ мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға арналған Заң жобасымен жұмыс жоспарынан "Эмбарго енгiзудiң тәртiбi мен шарттары туралы" Заң жобасы /реттiк номерi 31/ алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 января 1995 г. N 64
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1053
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 января 1995 г. N 64 "Об утверждении Плана законопроектных работ Кабинета Министров Республики Казахстан на 1995 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст.39) следующее изменение:
Исключить из Плана законопроектных работ Кабинета Министров Республики Казахстан на 1995 год законопроект "О порядке и условиях введения эмбарго" (порядковый номер 31).
Премьер-министр
Республики Казахстан