Құқық қорғау органдарының арнаулы шоты туралы<*>
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 28 тамыз N 1192. Атауына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.11.22. N 1434 қаулысымен. ~P961434 Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.02.24. N 132 қаулысымен. ~P980132
"Қылмысқа қарсы күрес және құқық тәртiбiн нығайту жөнiндегi шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 2127 K952127_ қаулысының 5-тармағын орындау үшiн, құқық қорғау органдарының материалдық-техникалық базасын нығайту және олардың қызметiн ынталандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi: <*>
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша құқық қорғау органдарының арнаулы шотын ашатын болсын. <*>
Ескерту. 1-тармаққа өзгерiс енгiзiдi - ҚРҮ-нiң 1996.11.22.
N 1434 қаулысымен. P961434_
2. Шотты қаражатпен қаржыландыру көздерiн айқындасын:
мемлекетке келтiрiлген зиянды өтеу сомасынан, соттың үкiмi бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған мүлiктi, сондай-ақ соттың шешiмi бойынша қылмыскерлерден тәркiленiп алынған барлық көлiк құралдары, ұйымдастыру техникалары және байланыс құралдарын сатудан түскен қаражаттан 50 процент мөлшерiнде аударым; <*>
<*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.11.22.
N 1434 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша, бiр ай мерзiмде, нығайту үшiн аталған арнаулы шоттың қаражаты берiлетiн Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының тiзбесiн айқындасын. <*>
Ескерту. Жаңа 3-тармақпен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.11.22.
N 1434 қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Әдiлет министрлiгi, Қаржы министрлiгi бiр ай мерзiмде Арнаулы шот қаражатын қалыптастыру мен пайдалану тәртiбi туралы нұсқаулықты әзiрлеп, бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк тергеу комитетi арнаулы
шотқа түскен ақша қаражатының жұмсалуына бақылауды қамтамасыз
етсiн.
<*>
6. "Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17
наурыздағы "Ұйымдасқан нысандағы қылмыс пен сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" N 684 Жарлығын iске
асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992
жылғы 13 шiлдедегi N 597 қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 28, 424-бап) 10-тармағының күшi жойылған деп
танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О специальном счете правоохранительных органов<*> Сноска. Название изменено, в тексте заменены слова - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1996 г. N 1434 ~P961434.
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 августа 1995 г. N 1192. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 февраля 1998 г. N 132 ~P980132.
Во исполнение пункта 5 постановления Президента Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 2127 "О неотложных мерах по борьбе с преступностью и укреплению правопорядка", в целях укрепления материально-технической базы правоохранительных и судебных органов и стимулирования их деятельности Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному следственному комитету Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан открыть специальный счет правоохранительных органов.
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1996 г. N 1434.
2. Определить источником формирования средств счета:
отчисления в размере 50 процентов от сумм возмещенного государству ущерба, средств, поступивших от реализации имущества, обращенного по приговору суда в собственность государства, а также всех конфискованных у преступников по решению суда транспортных средств, оргтехники и средств связи.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 22 ноября 1996 г. N 1434.
3. Министерству юстиции по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан в месячный срок определить перечень правоохранительных органов Республики Казахстан, на укрепление которых должны направляться средства указанного специального счета.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 3, пункты 3,4,5 считать соответственно пунктами 4,5,6 - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1996 г. N 1434.
4. Государственному следственному комитету, Министерству юстиции, Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок разработать и утвердить Инструкцию о порядке формирования и использования средств специального счета.
5. Государственному следственному комитету Республики Казахстан обеспечить контроль за расходованием поступающих на специальный счет денежных средств.
6. Признать утратившим силу пункт 10 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1992 г. N 597 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 17 марта 1992 г. N 684 "О мерах по усилению борьбы с организованными формами преступности и коррупцией" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 28, ст. 424).
Премьер-министр
Республики Казахстан