Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 26 қыркүйек N 1283
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қосымшаға сәйкес кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 26 қыркүйектегi
N 1283 қаулысына
ҚОСЫМША
Үкiметтiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
Т I З Б Е С I
"Монополист кәсiпорындардың еркiн (нарықтық) бағалар бойынша өткiзетiн өнiмдерiне бағаларды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 29 қыркүйектегi N 814 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 37, 570-бап).
"Қой шаруашылығын дамытуды экономикалық тұрақтандыру және ынталандыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 шiлдедегi N 612 қаулысының 10-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 29, 346-бап).
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 28 маусымдағы N 547 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 25, 304-бап).
"Дәрi-дәрмек пен медициналық мақсаттағы бұйымдардың барлық түрлерiнiң бөлшек сауда бағаларын ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4 қарашадағы N 939 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 44, 645-бап).
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 24 қарашадағы N 1176 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмiне енгiзiлген өзгертудiң 2-тармағының "б" тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 46, 550-бап).
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Ұлттық валютаны енгiзу жағдайында бағаның өсуiн шектеу жөнiндегi төтенше шаралар туралы" 1993 жылғы 12 қарашадағы N 1121 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 28 желтоқсандағы N 1302 қаулысының 1-тармағының бесiншi абзацы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 50, 604-бап).
"Импорттық дәрi-дәрмек заттарын, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және химиялық реактивтердi сату кезiндегi сауда үстемелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 наурыздағы N 259 қаулысының 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 13, 126-бап).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1283
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 26 сентября 1995 г. N 1283
Перечень
некоторых решений Правительства, утративших силу
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1992 г. N 814 "О государственном регулировании цен на продукцию предприятий-монополистов, реализуемую по свободным (рыночным) ценам" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 37, ст. 570).
Пункт 10 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июля 1993 г. N 612 "О мерах по экономической стабилизации и стимулированию развития овцеводства" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 346).
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июня 1993 г. N 547 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 25, ст. 304).
Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 ноября 1992 г. N 939 "О либерализации розничных цен на все виды лекарственных средств и изделий медицинского назначения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 44, ст. 645).
Подпункт "б" пункта 2 Изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1993 г. N 1176 "О внесении изменений и признании утратившими силу отдельных решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46, ст. 550).
Абзац пятый пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 декабря 1993 г. N 1302 "О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 ноября 1993 г. N 1121 "О чрезвычайных мерах по ограничению роста цен в условиях введения национальной валюты" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 50, ст. 604).
Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 марта 1994 г. N 259 "О торговых надбавках при реализации импортных лекарственных средств, изделий медицинского назначения и химреактивов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 13, ст. 126).

"Шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң - табиғи монополистердiң өнiмдерiне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енетiн Өзгерiстердiң 3 және 4-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-бап).
"Мұнай бағасын ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 желтоқсандағы N 1416 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 530-бап).

Пункты 3 и 4 Изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1171 "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов - естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474).
Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1994 г. N 1416 "О либерализации цен на нефть" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст. 530).