Әскери қызметшiлердiң лауазымдық жалақыларына және әскери атақтары бойынша жалақыларына аудандық коэффициенттердi, биiк таулы, шөлейт және сусыз мекендерде жұмыс iстегенi үшiн коэффициенттердi қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 4 қазан N 1298. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
Еңбек етуге қолайсыз жерлерде тұратын әскери қызметшiлердiң әлеуметтiк қорғалуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрiне, Қазақстан Республикасы Азаматтық қорғаныс штабының бастығына және басқа да әскери құрамалардың бастықтарына тиiстi аймақтардың өндiрiстiк емес салалар қызметкерлерiнiң жалақысына қолданылып жүрген нормативтiк актiлермен бекiтiлген аудандық коэффициенттердi, биiк таулы, шөлейт және сусыз жерлерде жұмыс iстегенi үшiн қосылатын
коэффициенттердi әскери қызметшiлердiң лауазымдық жалақыларына
және әскери атақтары бойынша жалақыларына қолдану құқығы берiлсiн.
Аталған коэффициенттердi енгiзу осы министрлiктер мен
ведомстволардың еңбекақы төлеуге арнап бөлiнген қаражат шегiнде
жүзеге асырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О применении районных коэффициентов, коэффициентов за работу в высокогорных, пустынных и безводных местностях к должностным окладам и окладам по воинским званиями военнослужащих
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1995 г. N 1298 Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789
В целях обеспечения социальной защищенности военнослужащих, проживающих в местностях с неблагоприятными условиями труда, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить право Министру обороны, начальнику Штаба Гражданской обороны и начальникам других воинских формирований Республики Казахстан применять к должностным окладам и окладам по воинским званиям военнослужащих районные коэффициенты, коэффициенты за работу в высокогорных, пустынных и безводных местностях, утвержденные действующими нормативами актами к заработной плате работников непроизводственных отраслей соответствующих регионов.
Введение указанных коэффициентов произвести в пределах выделенных ассигнований на оплату труда указанных министерств и ведомств.
Премьер-министр
Республики Казахстан