Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 қаңтардағы қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 17 қазан N 1340. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.04.21. N 368 қаулысымен. ~P980368
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Мемлекеттiк онамастикалық комиссияның құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 қаңтардағы N 114 қаулысымен бекiтiлген /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 5, 54-құжат/ Мемлекеттiк онамастикалық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов И.Н.    - Қазақстан Республикасы Премьер-                                      министрiнiң орынбасары (төраға)
Көшербаев Қ.Е.        - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Басшысының орынбасары,
Iшкi саясат бөлiмiнiң меңгерушiсi
(комиссия мүшесi)
Ким Г.В.              - Қазақстан Республикасы Ұлт саясаты
жөнiндегi Мемлекеттiк комитетiнiң
төрағасы (комиссия мүшесi)
Қалабаев Б.Қ.         - Қазақстан Республикасы Үкiметi
жанындағы Геодезия және картография
бас басқармасының бастығы (комиссия
мүшесi)
2. Комиссияның құрамынан Т.Т.Жүкеев, Н.Қ.Мұқитанов, Ю.А.Тараков шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 января 1994 г. N 114
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1995 г. N 1340. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 апреля 1998 г. N 367 ~P980367.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в состав Государственной ономастической комиссии,
утвержденной постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан
от 31 января 1994 г. N 114 "О составе Государственной ономастической
комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан (Казономком)"
(САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 5, ст.54):
Тасмагамбетова И.Н.     - Заместителя Премьер-министра
Республики Казахстан (председатель)
Кушербаева К.Е.         - заместителя Руководителя
Аппарата Правительства Республики
Казахстан, заведующего Отделом
внутренней политики (член комиссии)
Кима Г.В.               - Председателя Государственного
комитета Республики Казахстан
по национальной политике
(член комиссии)
Калабаева Б.К.          - начальника Главного управления
геодезии и картографии при
Кабинете Министров Республики
Казахстан (член комиссии)
2. Вывести из состава Комиссии Жукеева Т.Т.; Мукитанова Н.К.,
Таракова Ю.А.
Премьер-министр
Республики Казахстан