Қазақстан Республикасының Дәрменсiз мемлекеттiк кәсiпорындарды санациялау және тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының шешiмiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1575
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 15 қыркүйектегi N 355 өкiмiне және Қазақстан Республикасының Дәрменсiз мемлекеттiк кәсiпорындарды санациялау және тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссиясының 1995 жылғы 26 қазандағы шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi қаржы-экономикалық сауығу келешегiнiң жоқтығына байланысты және "Таратуға ұсынылған мемлекеттiк кәсiпорындарды, мемлекеттiң қатысуындағы шаруашылық серiктестiктерiн iрiктеудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 мамырдағы N 652 қаулысымен
P950652_
белгiленген тәртiпке сәйкес акционерлiк қоғамдардың жалпы
жиналыстарында, қосымшаға сәйкес, шаруашылық серiктестiктердi
турату туралы мәселенi шешсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 20 қарашадағы
N 1575 қаулысына
қосымша
Таратылатын төлем қабiлетi жоқ кәсiпорындардың
/дәрменсiз борышкерлердiң/ тiзбесi
"Мәншүк" АҚ, Ақмола облысы;
"Химпласт" АҚ, Ақтөбе облысы;
<*>
<*>
"Алькор" АҚ, Шығыс Қазақстан облысы;
"Уральскагрореммаш" АҚ, Батыс Қазақстан облысы;
<*>
"Карбон" АҚ, Қостанай облысы;
"Қуатты" АҚ, Қостанай облысы;
<*>
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінiң 1996.10.08.
N 1242 қаулысымен.
P961242_

О мерах по реализации решений Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 г. N 1575
В соответствии с распоряжением Премьер-министра Республики Казахстан от 15 сентября 1995 г. N 355 и согласно решению Межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных государственных предприятий Республики Казахстан от 26 октября 1995 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в связи с отсутствием перспектив финансово-экономического оздоровления и в соответствии с порядком, установленным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 мая 1995 г. N 652 P950652_ "О порядке отбора государственных предприятий, хозяйственных товариществ с участием государства, рекомендуемых к ликвидации", решить вопрос на общих собраниях акционерных обществ о ликвидации хозяйственных товариществ согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 г. N 1575
Перечень ликвидируемых неплатежеспособных
предприятий (несостоятельных должников)
<*>
Сноска. В Перечень внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 8 октября 1996 г. N 1242
P961242_
.
АО "Маншук", Акмолинская область
АО "Химпласт", Актюбинская область
АО "Алькор", Восточно-Казахстанская область
АО "Уральскагрореммаш", Западно-Казахстанская область
АО "Карбон", Кустанайская область
АО "Куатты", Кустанайская область