Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 8 сәуiрдегi N 355 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 1826. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.03.28. N 360 қаулысымен.
"Сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар 1995 жылғы 3 қазандағы N 2475 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының өнеркәсiпте жұмысты қауiпсiз жүргiзудi қадағалау және кен қадағалау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi (Қазақстан Республикасының Мемкенқадағалаукомы) туралы" қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 17, 170-бап)
мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
7-тармақтың екiншi абзацындағы "республикалық бюджет
қаражатының есебiнен жеке басы мiндеттi сақтандырылуға жатады" деген
сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 апреля 1994 г. N 355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1826. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 марта 1996 г. N 360 ~P960360.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 3 октября 1995 г. N 2475 "О страховании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 апреля 1994 г. N 355 "О Госгортехнадзоре Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 17, ст. 170) следующее  изменение:
в абзаце втором пункта 7 исключить слова "и подлежат обязательному личному страхованию за счет средств республиканского бюджета".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан