Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1806 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 17 қаңтар N 63. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.12. N 203 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы
елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995
жылғы 19 желтоқсандағы N 1806 қаулысына мынадай өзгертулер
енгiзiлсiн:
2-тармағында "3" цифры "4" цифрына ауыстырылсын;
3-тармағында "4" цифры "5" цифрына ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1806
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 января 1996 г. N 63. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 ~P970203.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19
декабря 1995 г. N 1806
P951806_
"О структуре центрального аппарата
Государственного комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со
странами Содружества Независимых Государств" следующие изменения:
в пункте 2 цифру "3" заменить цифрой "4";
в пункте 3 цифру "4" заменить цифрой "5".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан