Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң (жалпы бөлiм) қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу, күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 19 қаңтар N 71
1994 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексiнiң (жалпы бөлiм) қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне қоса берiлiп отырған өзгертулер мен толықтырулар бекiтiлсiн.
2. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 19 қаңтардағы
N 71 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулар
1. "Қазақ ССР-iнiң қалалары мен жұмысшы поселкелерiндегi тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектiлерiн техникалық инвентаризациялау туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 18 қаңтардағы N 24 қаулысымен бекiтiлген Қазақ КСР-iнiң қалалары мен жұмысшы поселкелерiндегi тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектiлерiн техникалық инвентаризациялау туралы Ереженiң 1 және 6-тармақтарынан (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 4, 10-бап) "жеке" сөзi алынып тасталсын.
2. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.07.15. N 905 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.07.2013 № 673 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2005.02.09. N 124 қаулысымен.
5. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2003.08.04. N 779 қаулысымен.
6. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.05.07. N 573 қаулысымен.
7. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1999.07.01. N 909 қаулысымен.
8. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.02.07 № 210 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 19 қаңтардағы
N 71 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Мекемелер мен кәсiпорындардың мүлкiн заңсыз пайдалануға тыйым салу туралы" Қазақ КСР Халық Комиссарлары Кеңесiнiң 1939 жылғы 28 сәуiрдегi N 328 қаулысы.
2. "Тiкелей мақсатына пайдаланылмайтын мектеп үйлерiн босату туралы" Қазақ КСР Халық Комиссарлары Кеңесiнiң 1940 жылғы 22 шiлдедегi N 491 қаулысы.
3. "Жұмысшылар мен қызметшiлердiң жеке және ұжымдық бақша өсiрудi одан әрi кеңейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан КП(б) Орталық комитетi мен Халық Комиссарлары Советiнiң 1944 жылғы 27 сәуiрдегi N 235 қаулысы.

О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан в связи с принятием Гражданского кодекса Республики Казахстан (общая часть)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 1996 г. N 71.
В связи с принятием Гражданского кодекса Республики Казахстан (общая часть) 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕНЫ
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 1996 г. N 71
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. В пунктах 1 и 6 Положения о технической инвентаризации объектов жилищно-коммунального хозяйства в городах и рабочих поселках Казахской ССР, утвержденного постановлением Совета Министров Казахской ССР от 18 января 1984 г. N 24 "Об утверждении Положения о технической инвентаризации объектов жилищно-коммунального хозяйства в городах и рабочих поселках Казахской ССР" (СП Казахской ССР, 1984 г., N 4, ст. 10), исключить слово "личной".
2.  (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 июля 1996 г. N 905)
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.07.2013 № 673 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г.  N 124
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 4 августа 2003 г .  N 779
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 7 мая 1996 г. N 573
7. Утратил силу - постановлением Правительства РК от 1 июля 1999 г.  N 909
8. Утратил силу постановлением Правительства РК от 07.02.2012 № 210.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 1996 г. N 71
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Совета Народных Комиссаров Казахской ССР от 28 апреля 1939 г. N 328 "О запрещении незаконного пользования имуществом учреждений и предприятий".
2. Постановление Совета Народных Комиссаров Казахской ССР от 22 июля 1940 г. N 491 "Об освобождении школьных зданий, используемых не по прямому назначению".
3. Постановление Совета Народных Комиссаров и ЦК КП (б) Казахстана от 27 апреля 1944 г. N 235 "О мерах по дальнейшему расширению индивидуального и коллективного огородничества рабочих и служащих".

4. "Мақсаты бойынша пайдаланылмайтын мектеп үйлерiн қайтарудың тәртiбi туралы" ССР Одағы Халық Комиссарлары Советiнiң 1944 жылғы 5 наурыздағы N 242 қаулысының орындалу барысы туралы" Халық Комиссарлары Советiнiң 1944 жылғы 7 маусымдағы N 324 қаулысы.
5. "Iрi индустриалды кәсiпорындардың республиканың жергiлiктi және кооперативтiк өнеркәсiп кәсiпорындарына қамқорлығы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1949 жылғы 2 қыркүйектегi N 784 қаулысы.
6. "Тыйым салынған кәсiпшiлiкке және жеке меншiктiң жергiлiктi және кооперативтiк өнеркәсiп кәсiпорындарына енуiне қарсы күрестi күшейту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1955 жылғы 10 қазандағы N 702 қаулысы.
7. "Ауыл шаруашылығындағы қосалқы кәсiпорындар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1956 жылғы 22 желтоқсандағы N 890 қаулысы.
8. "Қазақ зағиптар қоғамы туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1957 жылғы 19 қарашадағы N 827 қаулысы.
9. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1958 жылғы 3 ақпандағы N 130 өкiмi.
10. "Қазақ ССР Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң геологиялық ұйымдары геологиялық барлау жұмыстарын тоқтатқан немесе қысқартқан кезде уақытша үйлер мен құрылыстарды беру мен таратудың тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1960 жылғы 18 қарашадағы N 980 қаулысы.
11. "Республиканың сауда кәсiпорындары мен ұйымдарына халық тұтынатын тауарлар беруге арналған шарт жасаудың тәртiбiн одан әрi жақсарту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1964 жылғы 10 қаңтардағы N 37 қаулысы.
12. "Қазақ ССР тұтыну кооперациясы ұйымдарының өнеркәсiппен тiкелей шарттық байланысын кеңейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1964 жылғы 1 қазандағы N 676 қаулысы.
13. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1965 жылғы 5 шiлдедегi N 1092 өкiмi.
14. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1965 жылғы 12 қазандағы N 1718 өкiмi.
15. "Халыққа бiлiм беру органдарының мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдарға тиесiлi үйлерiн жалпы бiлiм беретiн мектептер ретiнде пайдаланудың тәртiбi мен шарты туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1966 жылғы 11 шiлдедегi N 488 қаулысы.
16. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң жанындағы Өзен флоты бас басқармасының кәсiпорындарында Социалистiк мемлекеттiк өндiрiстiк кәсiпорындар туралы ереженi қолданудың ерекшелiктерi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1966 жылғы 29 шiлдедегi қазандағы N 527 қаулысы.
17. "Автомобиль транспортының кәсiпорындарын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1966 жылғы 20 қазандағы N 752 қаулысы.

4. Постановление Совета Народных Комиссаров от 7 июня 1944 г. N 324 "О ходе выполнения постановления Совнаркома Союза ССР от 5 марта 1944 года N 242 "О порядке возвращения школьных зданий, используемых не по назначению".
5. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 сентября 1949 г. N 784 "О шефстве крупных индустриальных предприятий над предприятиями местной и кооперативной промышленности республики".
6. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 октября 1955 г. N 702 "Об усилении борьбы с запрещенными промыслами и проникновением частников в предприятия местной и кооперативной промышленности".
7. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 22 декабря 1956 г. N 890 "О подсобных сельскохозяйственных предприятиях".
8. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 19 ноября 1957 г. N 827 "Об утверждении Положения о Казахском обществе слепых".
9. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 3 февраля 1958 г. N 130.
10. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 18 ноября 1960 г. N 980 "Об утверждении Положения о порядке передачи и ликвидации временных зданий и сооружений при прекращении или сокращении геологоразведочных работ геологическими организациями Министерства геологии и охраны недр Казахской ССР".
11. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 января 1964 г. N 37 "О дальнейшем улучшении порядка заключения договоров на поставку товаров народного потребления торговым предприятиям и организациям республики".
12. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 1 октября 1964 г. N 676 "О мероприятиях по расширению прямых договорных связей организаций потребительской кооперации Казахской ССР с промышленностью".
13. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 5 июля 1965 г. N 1092.
14. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 12 октября 1965 г. N 1718.
15. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 июля 1966 г. N 488 "О порядке и условиях использования под общеобразовательные школы органов народного образования зданий, принадлежащих государственным предприятиям и организациям".
16. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 июля 1966 г. N 527 "Об особенностях применения к предприятиям Главного управления речного флота при Совете Министров Казахской ССР Положения о социалистическом государственном производственном предприятии".
17. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 20 октября 1966 г. N 752 "О переводе предприятий автомобильного транспорта на новую систему планирования и экономического стимулирования".

18. "Қазақ ССР-iнiң министрлiктерi мен ведомстволарында және оларға бағынысты кәсiпорындарда, мекемелер мен ұйымдарда заң қызметiнiң жай-күйi және оларды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1965 жылғы 7 шiлдедегi N 425 қаулысының орындалу барысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1967 жылғы 15 наурыздағы N 162 қаулысы.
19. "Қазақ ССР Қоғамдық тәртiптi қорғау министрлiгiнiң п/я УЛ-154/14 және п/я УЛ-154/31 кәсiпорындарын өнеркәсiп өндiрiсiн жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1967 жылғы 22 маусымдағы N 182 қаулысы.
20. "Еңбекшiлер депутаттары селолық және поселкелiк Советiнiң жұмысын жақсарту туралы" КПСС Орталық Комитетiнiң 1967 жылғы 8 марттағы қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1967 жылғы 27 наурыздағы N 193 қаулысы.
21. "Жоспарлау мен ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiрiлген кәсiпорындардың жұмысы және республиканың өнеркәсiп салаларын жаңа жүйеге одан әрi көшiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1967 жылғы 8 қыркүйектегi N 652 қаулысы.
22. "Ауыл шаруашылығындағы қосалқы кәсiпорындар мен кәсiпшiлiктердi одан әрi дамыту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1967 жылғы 14 қарашадағы N 746 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1967 ж., N 13, 72-бап).
23. "Халық депутаттарының селолық және поселкелiк Кеңестерiнiң жұмысын жаңарту туралы" КПСС Орталық Комитетiнiң 1967 жылғы 8 марттағы қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1968 жылғы 3 қазандағы N 597 қаулысы.
24. "Республиканың мемлекеттiк кәсiпорындары мен коммуналдық шаруашылық объектiлерiнде социалистiк мемлекеттiк өндiрiс кәсiпорны туралы Ереженi қолданудың ерекшелiктерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1967 жылғы 26 желтоқсандағы N 861 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1968 ж., N 1, 5-бап).
25. "Республиканың тұрмыс қажетiн өтейтiн мемлекеттiк кәсiпорындарында социалистiк мемлекеттiк өндiрiс кәсiпорны туралы Ереженi қолданудың ерекшелiктерi туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 16 қаңтардағы N 27 қаулысы (Қазақ ССР ҚЖ, 1968 ж., N 2, 17-бап).
26. "Тапсырмалар мен мiндеттемелердi орындамағаны үшiн материалдық жауапкершiлiктi күшейту туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 19 қаңтардағы N 38 қаулысы.
27. "Қазақ ССР кооперативтiк ұйымдарында өнеркәсiп-өндiрiстiк қызметтерiн жергiлiктi шикiзат көздерi базасында кеңейту туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 12 мамырдағы N 263 қаулысы.

18. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 марта 1967 г. N 162 "О ходе выполнения постановления Совета Министров Казахской ССР от 7 июня 1965 года N 425 "О состоянии и мерах по улучшению юридической службы в министерствах и ведомствах Казахской ССР и в подведомственных им предприятиях, учреждениях и организациях".
19. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 22 марта 1967 г. N 182 "О переводе предприятий п/я УЛ-154/14 и п/я УЛ-154/31 Министерства охраны общественного порядка Казахской ССР на новую систему планирования и экономического стимулирования промышленного производства".
20. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 28 марта 1967 г. N 193 "О мероприятиях по реализации постановления ЦК КПСС от 8 марта 1967 г. "Об улучшении работы сельских и поселковых Советов депутатов трудящихся".
21. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 сентября 1967 г. N 652 "О работе предприятий, переведенных на новую систему планирования и экономического стимулирования и мероприятиях по дальнейшему переводу отраслей промышленности республики на новую систему".
22. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 14 ноября 1967 г. N 746 "О дальнейшем развитии подсобных предприятий и промыслов в сельском хозяйстве" (СП КазССР, 1967 г., N 13, ст. 72).
23. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 ноября 1967 г. N 772 "О частичном изменении постановления Совета Министров Казахской ССР от 28 марта 1967 года N 193 "О мероприятиях по реализации постановления ЦК КПСС от 8 марта 1967 года "Об улучшении работы сельских и поселковых Советов депутатов трудящихся".
24. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 декабря 1967 г. N 861 "Об особенностях применения на государственных предприятиях и в организациях коммунального хозяйства республики Положения о социалистическом государственном производственном предприятии" (СП КазССР, 1968 г., N 1, ст. 5).
25. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 января 1968 г. N 27 "Об особенностях применения на государственных предприятиях бытового обслуживания республики Положения о социалистическом государственном производственном предприятии" (СП КазССР, 1968 г., N 2, ст. 17).
26. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 19 января 1968 г. N 38 "Об усилении материальной ответственности за невыполнение заданий и обязательств".
27. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 мая 1968 г. N 263 "О расширении промышленно-производственной деятельности кооперативных организаций Казахской ССР на базе местных источников сырья".

28. "Қазақ ССР Автомобиль көлiгi министрлiгiнiң өндiрiстiк трестерi мен басқармаларының басқару аппаратын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 3 қазандағы N 597 қаулысы.
29. "Селода сауда ұйымдастырудағы елеулi кемшiлiктер мен тұтыну кооперациясының бөлшек сауда товар айналымы жоспарының қанағаттанғысыз орындалуы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1968 жылғы 24 қазандағы N 649 қаулысы.
30. "Республиканың кәсiпорындарын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiрудiң барысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1968 жылғы 10 желтоқсандағы N 730 қаулысы.
31. "Қазақ ССР Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 196 совхозын 1969 жылы толық шаруашылық есепке көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 13 қаңтардағы N 14 қаулысы.
32. "Азаматтарға тиесiлi транспорт құралдарына техникалық қызмет көрсету мен жөндеудi ұйымдастыруды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1968 жылғы 10 қазандағы N 790 қаулысын орындау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 27 ақпандағы N 129 қаулысы.
33. "Жоспарлау мен ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiрiлген республика кәсiпорындарын жұмысының жай-күйi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 29 сәуiрдегi N 274 қаулысы.
34. "Еңбектi ғылыми ұйымдастыру мен өндiрiстi басқару жөнiндегi республикалық кеңес жұмысының қорытындылары туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 4 маусымдағы N 356 қаулысы.
35. "Республиканың қалалары мен жұмысшы поселкелерiндегi тұрғын үйлердi бұзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 23 маусымдағы N 395 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1969 ж., N 12, 66-бап).
36. "Жұмысшылар мен қызметшiлердiң коллективтiк бау-бақшасын дамытудағы елеулi кемшiлiктер туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 8 шiлдедегi N 433 қаулысы.
37. "Күрделi құрылысты жоспарлауды жетiлдiру туралы және Қазақ СССР-iнде құрылыс өндiрiсiн экономикалық ынталандыруды күшейту туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 1 тамыздағы N 484 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1969 ж., N 16, 90-бап).
38. "Азаматтардың жеке мүлкiн қорғау туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 3 қыркүйектегi N 555 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1969 ж., N 18, 99-бап).
39. "Жеке иеленушiлерге комиссиялық негiзде тиесiлi жеңiл автомобильдердi сатудың тәртiбiн iшiнара өзгерту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 23 қазандағы N 653 қаулысы.
40. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 31 қазандағы N 1136 өкiмi.

28. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 октября 1968 г. N 597 "О переводе на новую систему планирования и экономического стимулирования аппарата управления производственных трестов и управлений Министерства автомобильного транспорта Казахской ССР".
29. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 24 октября 1968 г. N 649 "О серьезных недостатках в организации торговли на селе и неудовлетворительном выполнении плана розничного товарооборота потребительской кооперации".
30. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 декабря 1968 г. N 730 "О ходе перевода предприятий республики на новую систему планирования и экономического стимулирования".
31. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 января 1969 г. N 14 "О переводе в 1969 году 196 совхозов Министерства сельского хозяйства Казахской ССР на полный хозяйственный расчет".
32. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 февраля 1969 г. N 129 "О выполнении постановления Совета Министров СССР от 10 октября 1968 года N 790 "О мерах по улучшению организации технического обслуживания и ремонта транспортных средств, принадлежащих гражданам".
33. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 апреля 1969 г. N 274 "О состоянии работы предприятий республики, переведенных на новую систему планирования и экономического стимулирования".
34. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 4 июня 1969 г. N 356 "Об итогах работы республиканского совещания по научной организации труда и управления производством".
35. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 июня 1969 г. N 395 "О сносе жилых домов в городах и рабочих поселках республики" (СП КазССР, 1969 г., N 12, ст. 66).
36. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 июля 1969 г. N 433 "О серьезных недостатках в развитии коллективного садоводства рабочих и служащих".
37. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 1 августа 1969 г. N 484 "О совершенствовании планирования капитального строительного и об усилении экономического стимулирования строительного производства в Казахской ССР" (СП КазССР, 1969 г., N 16, ст. 90).
38. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 сентября 1969 г. N 555 "Об охране личного имущества граждан" (СП КазССР, 1969 г., N 18, ст. 99).
39. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 октября 1969 г. N 653 "О частичном изменении правил продажи легковых автомобилей, принадлежащих индивидуальным владельцам, на комиссионных началах".
40. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 31 октября 1969 г. N  1136.

41. "Республиканың кәсiпорындары мен ұйымдарын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне одан әрi көшiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1969 жылғы 15 желтоқсандағы N 735 қаулысы.
42. "Қазақ саңыраулар қоғамы мен Қазақ ССР Мелиорация және су шаруашылығы министрлiгiнiң кәсiпорындарын жоспарлау мен экономикалық жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 18 ақпандағы N 99 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1970 ж., N 4, 17-бап).
43. "Қазақ ССР-iнде қолөнер кәсiпшiлiгiнiң жекелеген түрлерiмен шұғылдану құқығына арналған тiркеу куәлiгiн азаматтарға берудiң тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 13 наурыздағы N 181 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1970, N 7, 30-бап).
44. "Қазақ ССР-iнiң республикалық министрлiктерi мен ведомстволарының жабдықтау-өткiзу ұйымдарына Социалистiк мемлекеттiк және өндiрiстiк кәсiпорындар туралы ереженi қолданудың ерекшелiктерi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 27 наурыздағы N 213 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1970, N 7, 35-бап).
45. "Республиканың кәсiпорындары мен ұйымдарын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 27 наурыздағы N 214 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1970, N 7, 36-бап).
46. "Республиканың коммуналдық кәсiпорындарын жоспарлау мен экономикалық ынталандырудың жаңа жүйесiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 12 маусымдағы N 368 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1970, N 12, 60-бап).
47. "Қазақ ССР Ауыл шаруашылығы министрлiгi совхоздарының және басқа мемлекеттiк ауыл шаруашылығы кәсiпорындарының бiр бөлiгiн 1970 жылы толық шаруашылық есепке көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 29 маусымдағы N 405 қаулысы.
48. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1970 жылғы 17 тамыздағы N 661 өкiмi.
49. "Қазақ ССР жұмысшылары мен қызметшiлерiнiң бау-бақша серiктестiгiнiң типтiк уставын бұзуы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен Кәсiптiк одақтардың Қазақ Республикалық Кеңесiнiң 1970 жылғы 2 қарашадағы N 672 қаулысы.
50. "Халық шаруашылығындағы праволық жұмысты жақсарту туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1970 жылғы 23 декабрьдегi N 1025 қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1971 жылғы 11 ақпандағы N 65 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1971, N 5, 18-бап).
51. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1971 жылғы 8 сәуiрдегi N 261 өкiмi.
52. "Қалаларда азаматтарға тиесiлi автомобильдер үшiн гараж-автотұрақтар салу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1971 жылғы 10 маусымдағы N 321 қаулысы.

41. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 декабря 1969 г. N 735 " О мероприятиях по дальнейшему переводу предприятий и организаций республики на новую систему планирования и экономического стимулирования".
42. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 18 февраля 1970 г. N 99 "О переводе предприятий Казахского общества глухих и Министерства мелиорации и водного хозяйства Казахской ССР на новую систему планирования и экономического стимулирования" (СП КазССР, 1970 г., N 4, ст. 17).
43. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 марта 1970 г. N 181 "О порядке выдачи гражданам регистрационных удостоверений на право занятия отдельными видами кустарно-ремесленных промыслов в Казахской ССР" (СП КазССР, 1970 г., N 7, ст. 30).
44. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 марта 1970 г. N 213 "Об особенностях применения к снабженческо-сбытовым организациям республиканских министерств и ведомств в Казахской ССР Положения о социалистическом государственном и производственном предприятии" (СП КазССР, 1970 г., N 7, ст. 35).
45. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 марта 1970 г. N 214 "О переводе предприятий и организаций республики на новую систему планирования и экономического стимулирования" (СП КазССР, 1970 г., N 7, ст. 36).
46. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 июня 1970 г. N 368 "О переводе коммунальных предприятий республики на новую систему планирования и экономического стимулирования" (СП КазССР, 1970 г., N 12, ст. 60).
47. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 июня 1970 г. N 405 "О переводе в 1970 г. части совхозов и других государственных сельскохозяйственных предприятий Министерства сельского хозяйства Казахской ССР на полный хозяйственный расчет".
48. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 17 августа 1970 г. N 661.
49. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 2 ноября 1970 г. N 672 "О нарушениях Типового устава садоводческого товарищества рабочих и служащих Казахской ССР".
50. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 11 февраля 1971 г. N 65 "О мерах по реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 23 декабря 1970 года N 1025 "Об улучшении правовой работы в народном хозяйстве" (СП КазССР, 1971 г., N 5, ст. 18).
51. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 8 апреля 1971 г. N 261.
52. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 июня 1971 г. N 321 "О строительстве в городах гаражей-стоянок для автомобилей, принадлежащих гражданам".

53. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1971 жылғы 15 маусымдағы N 451 өкiмi.
54. "Өнеркәсiптiк өндiрiстi жоспарлау мен экономикалық ынталандыруды жақсарту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" 1971 жылғы 6 тамыздағы N 442 қаулысы.
55. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1971 жылғы 28 қыркүйектегi N 931 өкiмi.
56. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1972 жылғы 4 мамырдағы
N 374 өкiмi.
57. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1972 жылғы 25 шiлдедегi N 695 өкiмi.
58. "Қазақ ССР-iнде азаматтық хал актiлерiн тiркеудiң қанағаттанғысыз жай-күйi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң
1972 жылғы 11 қыркүйектегi N 511 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1972, N 18, 85-бап).
59. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1967 жылғы 26 декабрьдегi  N 861 қаулысының күшiн коммуналдық шаруашылықтың кейбiр кәсiпорындары мен ұйымдарына тарату туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1972 жылғы 16 қазандағы N 556 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1972, N 20, 92-бап).
60. "Қазақ ССР Сауда министрлiгiнiң жанындағы халық тұтынатын тауарларға халықтың сұранысын зерттеу жөнiндегi және жарнама жөнiндегi ведомствоаралық советтiң құрамы мен ережесiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1972 жылғы 29 желтоқсандағы N 661 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1973, N 2, 8-бап).
61. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1973 жылғы 4 шiлдедегi N 371 өкiмi.
62. "Азаматтарға жеке меншiк правосымен тиесiлi тұрғын үйлерге табиғи газ кiргiзу жөнiндегi кооперативтiң Үлгiлiк уставын бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1974 жылғы 12 ақпандағы N 60 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1974, N 3, 12-бап).
63. "Алматы қаласында азаматтарға тиесiлi автотранспорт құралдары үшiн гараж-автотұрақтар салуды реттеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1974 жылғы 24 мамырдағы N 299 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1974 ж., N 12, 58-бап).
64. "Пионерлер мен мектеп оқушыларының демалысын ұйымдастыруды одан әрi жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетiнiң 1974 жылғы 30 сәуiрдегi қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1974 жылғы 30 мамырдағы N 318 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1974, N 13, 59-бап).
65. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1969 жылғы 4 маусымдағы N 356 қаулысының 6 пунктiн өзгерту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1974 жылғы 15 қазандағы N 547 қаулысы.
66. "Шаруашылық заңдарын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1975 жылғы 25 маусымдағы N 558 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1975 жылғы 13 тамыздағы N 408 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1975, N 16, 72-бап).

53. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 15 июня 1971 г. N 451.
54. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 6 августа 1971 г. N 442 "О некоторых мерах по улучшению планирования и экономического стимулирования промышленного производства".
55. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 28 сентября 1971 г. N 931.
56. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 4 мая 1972 г. N 374.
57. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 25 июля 1972 г. N 695.
58. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 сентября 1972 г. N 511 "О неудовлетворительном состоянии регистрации актов гражданского состояния в Казахской ССР" (СП КазССР, 1972 г., N 18, ст. 85).
59. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 октября 1972 г. N 558 " О распространении на некоторые предприятия и организации коммунального хозяйства действия постановления Совета Министров Казахской ССР от 26 декабря 1967 года N 861" (СП КазССР, 1972 г., N 20, ст. 92).
60. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1972 г. N 661 "Об утверждении составов и положений междуведомственных советов по изучению спроса населения на товары народного потребления и по рекламе при Министерстве торговли Казахской ССР" (СП КазССР, 1973 г., N 2, ст. 8).
61. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 4 июня 1973 г. N 371.
62. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 февраля 1974 г. N 60 "Об утверждении Примерного устава кооператива по газификации природным газом жилых домов, принадлежащих гражданам на праве личной собственности" (СП КазССР, 1974 г., N 3, ст. 13).
63. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 24 мая 1974 г. N 299 "Об упорядочении строительства в городе Алма-Ате гаражей-стоянок для автотранспортных средств, принадлежащих гражданам" (СП КазССР, 1974 г., N 12, ст. 58).
64. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 30 мая 1974 г. N 318 "О реализации постановления ЦК КПСС от 30 апреля 1974 года "О мерах по дальнейшему улучшению организации отдыха пионеров и школьников" (СП КазССР, 1974 г., N 13, ст. 59).
65. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 октября 1974 г. N 547 "Об изменении пункта 6 постановления Совета Министров Казахской ССР от 4 июня 1969 года N 356".
66. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 13 августа 1975 г. N 408 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 25 июня 1975 года N 558 "О мерах по дальнейшему совершенствованию хозяйственного законодательства" (СП КазССР, 1975 г., N 16, ст.72).

67. "Қазақ ССР Коммуналдық шаруашылық министрлiгiнде КПСС XXV съезiнiң талаптарынан туындайтын партия мен Үкiмет шешiмдерiнiң орындалуына бақылаудың жай-күйi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1976 жылғы 11 қазандағы N 458 қаулысы.
68. "СССР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 22 шiлдедегi N 673 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1977 жылғы 22 тамыздағы N 40 қаулысы.
69. "Қазақ ССР-нiң халық шаруашылығында қоғамдық тәртiптi қорғау, праволық жұмыс жөнiндегi Қазақ ССР Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1977 жылғы 31 тамыздағы N 419 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1977 ж., N 18, 86-бап).
70. "Колхозшылардың, жұмысшылардың, қызметшiлердiң және басқа азаматтардың жеке қосалқы шаруашылықтары мен коллективтiк бау-бақша мен бақша өсiру туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 14 қыркүйектегi қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1977 жылғы 25 қарашадағы N 532 қаулысы.
71. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1978 жылғы 17 ақпандағы N 54 өкiмi.
72. "Кәсiпорындардың, ұйымдар мен мекемелердiң селодағы қосалқы шаруашылықтары туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1978 жылғы 4 желтоқсандағы N 985 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1979 жылғы 9 қаңтардағы N 7 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1979 ж., N 4, 8-бап).
73. "Кәсiпорындарды, бiрлестiктердi, ұйымдарды, мекемелердi, үйлер мен құрылыстарды берудiң тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1979 жылғы 31 қазандағы N 411 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1979 ж., N 22, 72-бап).
74. "Азаматтарға үйге қажеттi заттарды, музыкалық аспаптарды, спорт инвентарларын, жеке пайдалануға және басқа мүлiктердi уақытша пайдалануға беру туралы Типтiк шартты және халық шiн жөндеу-құрылыс жұмыстарын орындауға арналған Типтiк шарт-заказды бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1980 жылғы 13 мамырдағы N 205 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1980 ж., N 10, 31-бап).
75. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1967 жылғы 26 желтоқсандағы N 861 қаулысына толықтыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1980 жылғы 8 тамыздағы N 310 қаулысы.
76. "Азаматтардың жеке қосалқы шаруашылықтарында ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрудi ұлғайту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1981 жылғы 8-қаңтардағы N 27 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1981 жылғы 16 ақпандағы N 70 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1981 ж., N 5, 10-бап).

67. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 октября 1976 г. N 458 "О состоянии контроля исполнения решений партии и Правительства в Министерстве коммунального хозяйства Казахской ССР в свете требований XXV съезда КПСС".
68. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 22 августа 1977 г. N 401 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 22 июля 1977 года N 673".
69. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 августа 1977 г. N 419 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Казахской ССР по вопросам охраны общественного порядка, правовой работы в народном хозяйстве и арбитража Казахской ССР" (СП КазССР, 1977 г., N 18, ст. 86).
70. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 28 ноября 1977 г. N 532 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 14 сентября 1977 года N 843 "О личных подсобных хозяйствах колхозников, рабочих, служащих и других граждан в коллективном садоводстве и огородничестве".
71. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 17 февраля 1978 г. N 54.
72. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 9 января 1979 г. N 7 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 4 декабря 1978 года N 985 "О подсобных сельских хозяйствах предприятий, организаций и учреждений" (СП КазССР, 1979 г., N 4, ст. 8).
73. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 октября 1979 г. N 411 "О порядке передачи предприятий, объединений, организаций, учреждений, зданий и сооружений" (СП КазССР, 1979 г., N 22, ст. 72).
74. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 мая 1980 г. N 205 "Об утверждении Типового договора о предоставлении во временное пользование гражданам предметов домашнего обихода, музыкальных инструментов, спортивного инвентаря и другого имущества личного пользования (бытовой прокат) и Типового договора-заказа на выполнение ремонтно-строительных работ для населения" (СП КазССР, 1980 г., N 10, ст. 31).
75. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 августа 1980 г. N 310 "О дополнении постановления Совета Министров Казахской ССР от 26 декабря 1967 года N 861" (СП КазССР, 1980 г., N 17, ст. 47).
76. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 16 февраля 1981 г. N 70 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 8 января 1981 года N 27 "О дополнительных мерах по увеличению производства сельскохозяйственной продукции в личных подсобных хозяйствах граждан" (СП КазССР, 1981 г., N 5, ст. 10).

77. "Қазақ ССР кәсiпорындарының, ұйымдары мен мекемелерiнiң селодағы қосалқы шаруашылығын одан әрi дамыту туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1981 жылғы 18 ақпандағы N 87 қаулысы.
78. "Қазақ ССР Жоспарлау комитетi мен халық депутаттарының жергiлiктi Советтерi атқару комитеттерi жоспарлау комиссияларының қызметiн жақсарту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1981 жылғы 10 наурыздағы N 100 қаулысы.
79. "Қазақ ССР Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1981 жылғы 12 наурыздағы N 110 қаулысының 1-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1981 ж., N 6, 16-бап).
80. "1981-1985 жылдары және 1990 жылға дейiнгi кезеңге халық шаруашылығында отын-энергетика ресурстарының тиiмдi пайдаланылуын арттыру жөнiндегi негiзгi бағыттар мен шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1981 жылғы 2 сәуiрдегi N 328 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1981 жылғы 25 мамырдағы N 241 қаулысы.
81. "Нормадан тыс және пайдаланылмаған материалдық игiлiктердi жүзеге асырудың тәртiбi туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1981 жылғы 30 шiлдедегi N 732 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң қаулысымен бекiтiлген Қазақ КСР Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлген өзгерiстер (Қазақ КСР ҚЖ, 1981 ж., N 20, 53-бап).
82. "Азаматтардың жеке қосалқы шаруашылықтарынан ауыл шаруашылық өнiмдерiн сатып алудың тұтыну кооперациясын ұлғайту және елiмiздiң қалалары мен өнеркәсiп органдарында олар мен сауданы кеңейту туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1982 жылғы 7 қаңтардағы N 6 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1982 жылғы 23 ақпандағы N 87 қаулысы.
83. "Он бiрiншi бес жылдықта сауданы одан әрi дамыту және халыққа сауда қызметiн көрсетудi жақсарту шаралары туралы" СОКП Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1982 жылғы 14 қаңтардағы N 29 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1982 жылғы 22 наурыздағы N 120 қаулысы.
84. "Жеңiл автомобильдермен сауданы реттеу жөнiндегi қосымша шаралар туралы", СССР Министрлер Советiнiң 1982 жылғы 2 шiлдедегi N 626 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1982 жылғы 30 шiлдедегi N 309 қаулысы.
85. "Қазақ ССР-iнiң Мемлекеттiк жоспарлау комитетi (Қазақ ССР Мемжоспаркомы) туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1982 жылғы 4 қазандағы N 409 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1982 ж., N 21, 89-бап).

77. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 18 февраля 1981 г. N 87 "О дальнейшем развитии подсобных сельских хозяйств предприятий, организаций и учреждений Казахской ССР".
78. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 марта 1981 г. N 100 "Об улучшении деятельности Госплана Казахской ССР и плановых комиссий исполкомов местных Советов народных депутатов".
79. Пункт 1 постановления Совета Министров Казахской ССР от 12 марта 1981 г. N 110 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Казахской ССР" (СП КазССР, 1981 г., N 6, ст. 16).
80. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 25 мая 1981 г. N 241 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 2 апреля 1981 г. N 328 "Об основных направлениях и мерах по повышению эффективности использования топливно-энергетических ресурсов в народном хозяйстве в 1981-1985 годах и на период до 1990 года".
81. Изменения, которые вносятся в решения Правительства Казахской ССР, утвержденные постановлением Совета Министров Казахской ССР от 9 сентября 1981 г. N 393 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 31 июля 1981 г. N 732 "О порядке реализации сверхнормативных и неиспользуемых материальных ценностей" (СП КазССР, 1981 г., N 20, ст. 53).
82. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 23 февраля 1982 г. N 87 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 7 января 1982 года N 6 "Об увеличении потребительской кооперацией закупок сельскохозяйственных продуктов в личных подсобных хозяйствах граждан и расширении торговли ими в городах и промышленных центрах страны".
83. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 22 марта 1982 г. N 120 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 14 января 1982 года N 29 "О мерах по дальнейшему развитию торговли и улучшению торгового обслуживания населения в одиннадцатой пятилетке".
84. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 30 июля 1982 г. N 309 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 2 июля 1982 г. N 626 "О дополнительных мерах по упорядочению торговли легковыми автомобилями".
85. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 4 октября 1982 г. N 409 "Об утверждении Положения о Государственном плановом комитете Казахской ССР (Госплане Казахской ССР)" (СП КазССР, 1982 г., N 21, ст. 89).

86. "Жобалау және iздестiру жұмыстарын орындау мен қора-қопсысы бар жеке тұрғын үй салуға арналған Типтiк шартты бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1982 жылғы 29 желтоқсандағы N 498 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1983 ж., N 2, 6-бап).
87. "Өнiм беру жөнiндегi шарттық мiндеттемелердi сақтаудағы және бұл iсте министрлiктердiң, ведомстволардың және кәсiпорындардың жауапкершiлiгiн арттырудағы елеулi кемшiлiктер туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1983 жылғы 11 сәуiрдегi N 316 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1983 жылғы 27 сәуiрдегi N 180 қаулысы.
88. "Колхоз рыногындағы сауда мәселелерi жөнiндегi Қазақ ССР Үкiметiнiң шешiмдерiн бiрiктiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1983 жылғы 23 маусымдағы N 262 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1983 ж., N 15, 53-бап).
89. "КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1983 жылғы 5 тамыздағы N 759 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1983 жылғы 27 қыркүйектегi N 390 қаулысы.
90. "Iшкi iстер органының жанындағы ведомстводан тыс күзеттiң пәтерлердi, азаматтардың жеке мүлкi бар және басқа үйлердi күзету туралы Типтiк шартты бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1983 жылғы 21 желтоқсандағы N 484 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 3, 5-бап).
91. "Республикада коллективтiк бау-бақшаны дамытудағы елеулi кемшiлiктер мен бұрмалаулар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен Қазақ Республикалық кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң 1984 жылғы 26 қаңтардағы N 48 қаулысы.
92. "Қарағанды қаласында тұрғын үй шаруашылығын басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 7 наурыздағы N 100 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 8, 27-бап).
93. "Алматы қаласында тұрғын үй шаруашылығын басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 7 шiлдедегi N 244 қаулысы.
94. "Қазақ ССР-iнiң Мұнай өнiмдерiмен қамтамасыз ету жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң жұмысын Бүкiлодақтық және республикалық өнеркәсiп бiрлестiктерi туралы жалпы ережемен бекiтiлген шартта ұйымдастыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 22 маусымдағы N 271 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 14, 53-бап).
95. "Қазақ ССР-iнiң Газификация жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы (Қазақ ССР-iнiң Мемгазкомы) ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 23 тамыздағы N 357 қаулысының 6-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 17, 63-бап).
96. "Мемлекеттiк сақтандыруды одан әрi дамыту мен сақтандыру органдарының жұмыс сапасын арттыру жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1984 жылғы 30 тамыздағы N 932 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 12 қазандағы N 415 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1984 ж., N 23, 73-бап).

86. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1982 г. N 498 "Об утверждении Типовых договоров на выполнение проектных и изыскательских работ и на строительство индивидуального жилого с надворными постройками" (СП КазССР, 1983 г., N 2, ст. 6).
87. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 27 апреля 1983 г. N 180 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 11 апреля 1983 г. N 316 "О серьезных недостатках в соблюдении договорных обязательств по поставкам продукции и повышении ответственности министерств, ведомств и предприятий в этом деле".
88. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 июня 1983 г. N 262 "Об объединении решений Правительства Казахской ССР по вопросам торговли на колхозных рынках" (СП КазССР, 1983 г., N 15, ст. 53).
89. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 27 сентября 1983 г. N 390 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 5 августа 1983 г. N 759".
90. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 21 декабря 1983 г. N 484 "Об утверждении Типового договора об охране вневедомственной охраной при органе внутренних дел квартир и других помещений с личным имуществом граждан" (СП КазССР, 1984 г.,N 3, ст. 5).
91. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 26 января 1984 г. N 48 "О серьезных недостатках и извращениях в развитии коллективного садоводства в республике".
92. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 7 марта 1984 г. N 100 "О совершенствовании управления жилищным хозяйством в городе Караганде" (СП КазССР, 1984 г., N 8, ст. 27).
93. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 7 июня 1984 г. N 244 "О совершенствовании управления жилищным хозяйством в городе Алма-Ате".
94. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 22 июня 1984 г. N 271 "Об организации работы Государственного комитета Казахской ССР по обеспечению нефтепродуктами на условиях, установленных общим Положением о всесоюзном и республиканском промышленных объединениях" (СП КазССР, 1984 г., N 14, ст. 53).
95. Пункт 6 Постановления Совета Министров Казахской ССР от 23 августа 1984 г. N 357 "Об утверждении положения о Государственном комитете Казахской ССР по газификации (Госкомгазе Казахской ССР)" (СП КазССР, 1984 г., N 17, ст. 63).
96. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 октября 1984 г. N 415 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 30 августа 1984 г. N 932 "О мерах по дальнейшему развитию государственного страхования и повышению качества работы страховых органов" (СП КазССР, 1984 г., N 23, ст. 73).

97. "Коллективтiк бау шаруашылығы мен бақша өсiрудi ұйымдастыруды реттеу туралы СССР Министрлер Кеңесiнiң 1984 жылғы 29 желтоқсандағы N 1286 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 17 қаңтардағы N 15 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1985 ж., N 44, 9-бап).
98. "Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер Советiнiң коллективтiк бау шаруашылығы және бақша өсiру мәселелерi жөнiндегi кейбiр қаулыларын өзгерту мен күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 23 қаңтардағы N 32 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1985 ж., N 5, 11-бап).
99. "1986-1990 жылдарда және 2000 жылға дейiнгi кезеңде тұрғын үйдi жөндеу, құрылысын жүргiзу, бау шаруашылығы серiктестiктерi үшiн құрылыс салу халықтың заказы бойынша гараж және басқа құрылыс салу бойынша қызмет көрсетуді дамыту жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 7 наурыздағы N 217 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 18 сәуiрдегi N 142 қаулысы.
100. "Халық шаруашылығында бухгалтерлiк есептi жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 11 сәуiрдегi N 299 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 17 мамырдағы N 166 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1985 ж., N 13, 36-бап).
101. "Бау учаскелерiнде салынған жазғы бау үйлерi мен шаруашылық құрылыстарының аяқталған құрылыстарын пайдалануға қабылдаудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 23 мамырдағы N 180 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1985 ж., N 14, 40-бап).
102. "Шетел фирмаларының СССР-де объектiлердi "дайын ету" шартымен құрылыс жүргiзуiн қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 3 шiлдедегi N 516 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 12 маусымдағы N 211 қаулысы.
103. "Шаруашылық жүргiзудiң жаңа әдiстерiн кеңiнен тарату және ғылыми-техникалық прогрестi жеделдетуге олардың ықпалын күшейту туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 12 шiлдедегi N 669 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 28 тамыздағы N 304 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 2, 5-бап).
104. "Мұндай қызмет көрсетулер олардың негiзгi қызметi болып табылмайтын кәсiпорындар мен ұйымдардың халыққа көрсететiн ақылы қызмет көрсетулерiн кеңейту жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1985 жылғы 31 шiлдедегi N 716 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 2 қыркүйектегi N 309 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1985 ж., N 19, 64-бап).

97. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 января 1985 г. N 15 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 29 декабря 1984 г. N 1286 "Об упорядочении организации коллективного садоводства и огородничества" (СП КазССР, 1985 г., N 44, ст. 9).
98. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 23 января 1985 г. N 32 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых постановлений ЦК КП Казахстана и Совета Министров Казахской ССР по вопросам коллективного садоводства и огородничества" (СП КазССР, 1985 г., N 5, ст. 11).
99. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 18 апреля 1985 г. N 142 "О реализации постановления Центрального Комитета КПСС и Совета Министров СССР от 7 марта 1985 г. N 217 "О мерах по развитию услуг по ремонту и строительству жилищ, построек для садоводческих товариществ, гаражей и других строений по заказам населения в 1986-1990 годах и в период до 2000 года".
100. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 мая 1985 г. N 166 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 11 апреля 1985 г. N 299 "О дополнительных мерах по совершенствованию бухгалтерского учета в народном хозяйстве" (СП КазССР, 1985 г., N 13, ст. 36).
101. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 мая 1985 г. N 180 "Об утверждении правил приемки в эксплуатацию законченных строительством летних садовых домиков и хозяйственных строений, возводимых на садовых участках" (СП КазССР, 1985 г., N 14, ст. 40).
102. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 19 июня 1985 г. N 211 "О постановлении Совета Министров СССР от 3 июня 1985 г. N 516 "О мерах по обеспечению строительства иностранными фирмами в СССР объектов на условиях "под ключ".
103. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 28 августа 1985 г. N 304 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 12 июля 1985 г. N 669 "О широком распространении новых методов хозяйствования и усилении их воздействия на ускорение научно-технического прогресса" (СП КазССР, 1986 г., N 2, ст. 5).
104. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 сентября 1985 г. N 309 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 31 июля 1985 г. N 716 "О мерах по расширению платных услуг населению, предоставляемых предприятиями и организациями, для которых оказание этих услуг не является основной деятельностью" (СП КазССР, 1985 г., N 19, ст. 64).

105. "Халық тұтынатын тауарларға халықтың сұранысын зерттеудi жақсарту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 1 қазандағы N 354 қаулысы.
106. "Қазақ ССР Жергiлiктi өнеркәсiп министрлiгi мен Халыққа тұрмыстық қызмет көрсету министрлiгi өндiрiстiк бiрлестiктерiн (кәсiпорындарын) шаруашылық жүргiзудiң жаңа әдiстерiне көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 4 қазандағы N 360 қаулысы.
107. "Қазақ ССР Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық министрлiгiнiң жүйесiнде жылумен жабдықтау жүйесiн пайдалану және жөндеу жөнiндегi бiрлестiк ұйымдастыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1985 жылғы 4 қарашадағы N 394 қаулысы.
108. "Ақтөбе, Семей, Целиноград және Шымкент қалаларында тұрғын үй шаруашылығын басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 13 наурыздағы N 97 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 9, 29-бап).
109. "Еңбексiз табыспен күрестi күшейту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 24 маусымдағы N 239 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 15, 46-бап).
110. "Коллективтiк бау шаруашылығы мен бақша өсiрудi одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 15 мамырдағы N 562 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 25 маусымдағы N 242 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 16, 51-бап).
111. "Жеке еңбек қызметiн реттеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 7 шiлдедегi N 260 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 16, 50-бап).
112. "Мемлекеттiк сауда мен тұтыну кооперациясында жоспарлауды, экономикалық ынталандыру мен басқаруды жетiлдiру туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 17 шiлдедегi N 842 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 26 тамыздағы N 330 қаулысы.
113. "Қазақ ССР-iнiң Мемагроөнеркәсiп жүйесiнде құрылысты басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 8 тамыздағы N 306 қаулысы.
114. "Құрылыста шаруашылық механизмiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 14 тамыздағы N 971 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 18 қыркүйектегi N 367 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 22, 72-бап).
115. "Қазақ ССР-iндегi бау шаруашылығы серiктестiктерiнiң Типтiк Уставы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң 1986 жылғы 11 қыркүйектегi N 355 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1986 ж., N 21, 71-бап).

105. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 1 октября 1985 г. N 354 "О некоторых мерах по улучшению изучения спроса населения на товары народного потребления".
106. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 4 октября 1985 г. N 360 "О переходе производственных объединений (предприятий) Министерства местной промышленности Казахской ССР и Министерства бытового обслуживания населения Казахской ССР на новые методы хозяйствования".
107. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 4 ноября 1985 г. N 394 "Об организации в системе Министерства жилищно-коммунального хозяйства Казахской ССР объединений по эксплуатации и ремонту систем теплоснабжения".
108. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 марта 1986 г. N 97 "О совершенствовании управления жилищным хозяйством в городах Актюбинске, Семипалатинске, Целинограде и Чимкенте" (СП КазССР, 1986 г., N 9, ст. 29).
109. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 24 июня 1986 г. N 239 "О мерах по усилению борьбы с нетрудовыми доходами" (СП КазССР, 1986 г., N 15, ст. 46).
110. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 25 июня 1986 г. N 242 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 15 мая 1986 г. N 562 "О мерах по дальнейшему развитию коллективного садоводства и огородничества" (СП КазССР, 1986 г., N 16, ст. 51).
111. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 7 июля 1986 г. N 260 "О мерах по упорядочению индивидуальной трудовой деятельности" (СП КазССР, 1986 г., N 16, ст.50).
112. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 26 августа 1986 г. N 330 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 17 июля 1986 г. N 842 "О совершенствовании планирования, экономического стимулирования и управления в государственной торговле и потребительской кооперации".
113. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 августа 1986 г. N 306 "О совершенствовании управления строительством в системе Госагропрома Казахской ССР".
114. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 18 сентября 1986 г. N 367 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 14 августа 1986 года N 971 "О мерах по совершенствованию хозяйственного механизма в строительстве" (СП КазССР, 1986 г., N 22, ст. 72).
115. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 11 сентября 1986 г. N 355 "О Типовом Уставе садоводческого товарищества в Казахской ССР" (СП КазССР, 1986 г., N 21, ст. 71).

116. "Совет органдары үшiн заң кадрларын даярлау туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 28 тамыздағы N 1042 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 26 қыркүйектегi N 379 қаулысы.
117. "Қазақ ССР партия, совет және шаруашылық органдарының азық-түлiк программасының тапсырмаларын орындау, мал шаруашылығын жедел және тұрақты дамытуды қамтамасыз ету жөнiндегi жұмысы туралы" КПСС Орталық Комитетiнiң 1986 жылғы 19 тамыздағы қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 17 қазандағы N 416 қаулысы.
118. "Шаруашылық жүргiзудiң жаңа жағдайында жұмыс iстейтiн жекелеген министрлiктер мен ведомстволардағы бiрлестiктер мен кәсiпорындардағы шаруашылық механизмiн жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 12 қазандағы N 1209 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 6 қарашадағы N 439 қаулысы.
119. "Қазақ ССР автомобиль жолдары басқармалары мен автомобиль жолдары министрлiгiн шаруашылық жүргiзудiң жаңа жағдайына көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 14 қарашадағы N 444 қаулысы.
120. "Жалпы пайдаланудағы автомобиль транспорты бiрлестiктерi (кәсiпорындары) мен ұйымдарын шаруашылық жүргiзудiң жаңа жағдайына көшiру туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1986 жылғы 6 қарашадағы N 1322 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1986 жылғы 16 желтоқсандағы N 478 қаулысы.
121. "Қазақ ССР Мемагроөнеркәсiбiнiң жанындағы селодағы құрылыс жөнiндегi Қазақ мемлекеттiк-кооперативтiк бiрлестiгi (Қазагроөнеркәсiп құрылыс) туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 9 ақпандағы N 52 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1987 ж., N 7, 22-бап).
122. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 24 ақпандағы N 54 өкiмi.
123. "Халық тұтынатын товарлар өндiру жөнiндегi кооперативтер құру туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 5 ақпандағы N 162 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 11 наурыздағы N 115 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1987 ж., N 12, 35-бап).
124. "Қазақ ССР Автомобиль жолдары министрлiгi жүйесiндегi басқарудың ұйымдық құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 26 наурыздағы N 137 қаулысына N 2 қосымша.
125. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 8 сәуiрдегi N 86 өкiмi.
126. "Жеке қосалқы шаруашылықтағы ауыл шаруашылық өнiмдерiн өндiрудi ұлғайтуға халықтың мүдделiгi мен белсендiлiгiн арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 15 маусымдағы N 292 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1987 ж., N 17, 66-бап).

116. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1986 г. N 379 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 28 августа 1986 г. N 1042 "О подготовке юридических кадров для советских органов".
117. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 октября 1986 г. N 416 "О реализации постановления ЦК КПСС от 19 августа 1986 г. "О работе партийных, советских и хозяйственных органов Казахской ССР по выполнению заданий продовольственной программы, обеспечению ускоренного и устойчивого развития животноводства".
118. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 6 ноября 1986 г. N 439 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 12 октября 1986 г., N 1209 "О дополнительных мерах по совершенствованию хозяйственного механизма в отдельных министерствах и ведомствах, объединения и предприятия которых работают в новых условиях хозяйствования".
119. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 14 ноября 1986 г. N 444 "О переводе управлений автомобильных дорог и Министерства автомобильных дорог Казахской ССР на новые условия хозяйствования".
120. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 декабря 1986 г. N 478 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 6 ноября 1986 г. N 1322 "О переводе на новые условия хозяйствования объединений (предприятий) и организаций автомобильного транспорта общего пользования".
121. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 9 февраля 1987 г. N 52 "Об утверждении Положения о Казахском государственно-кооперативном объединении по сельскому строительству при Госагропроме Казахской ССР (Казагропромстрое)" (СП КазССР, 1987 г., N 7, ст. 22).
122. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 24 февраля 1987 г. N 54.
123. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 марта 1987 г. N 115 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 5 февраля 1987 г. N 162 "О создании кооперативов по производству товаров народного потребления" (СП КазССР, 1987 г., N 12, ст. 35).
124. Приложение N 2 к постановлению Совета Министров Казахской ССР от 26 марта 1987 г. N 137 "О совершенствовании организационной структуры управления в системе Министерства автомобильных дорог Казахской ССР".
125. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 8 апреля 1987 г. N 86.
126. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 июня 1987 г. N 292 "О мерах по повышению заинтересованности и активности населения в увеличении производства сельскохозяйственной продукции в личных подсобных хозяйствах" (СП КазССР, 1987 г., N 17, ст. 66).

127. "Бау шаруашылығы серiктестiктерiнiң қызметiне басшылықты жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен Кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң 1987 жылғы 24 маусымдағы N 309 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1987 ж., N 16, 69-бап).
128. "Гурьев, Қызылорда, Көкшетау, Талдықорған, Орал, Өскемен және Павлодар қаласындағы тұрғын үй шаруашылығын басқаруды жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 15 шiлдедегi N 345 қаулысы.
129. "Халық шаруашылығы салаларының бiрлестiктерiн, кәсiпорындары мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 21 шiлдедегi N 352 қаулысы.
130. "Орал мен Қазақ ССР-iнiң солтүстiк және шығыс аудандарындағы өндiрiстiк салалардың жұмысшылары мен қызметшiлерiне олар үшiн бұрын белгiленбеген жалақыға аудандық коэффициент енгiзу туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 21 мамырдағы N 591 қаулысы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 26 тамыздағы N 398 қаулысының 11-тармағының төртiншi абзацы.
131. "Жеке еңбек қызметiмен шұғылданатын кооперативтер мен азаматтар өндiретiн товарлармен сауда ұйымдастыруды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 24 қыркүйектегi қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 27 қазандағы N 475 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 1, 2-бап).
132. "Азаматтардың жеке қосалқы шаруашылығын, коллективтiк мал шаруашылығы мен бақша өсiрудi дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 19 қыркүйектегi N 1079 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 10 қарашадағы N 494 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 2, 6-бап).
133. "Шаруашылық жүргiзудiң жаңа жағдайында сыртқы экономикалық қызметтi жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 17 қыркүйектегi N 1074 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 1 желтоқсандағы N 532 қаулысы.
134. "Халық шаруашылығындағы қаржы, кредит және есеп айырысу мәселелерi жөнiндегi Қазақ ССР Үкiметi шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 10 желтоқсандағы N 547 қаулысымен бекiтiлген өзгерiстердiң 2-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 4, 24-бап).
135. "Қазақ ССР Автомобиль жолдары министрлiгiнiң басқармаларын, кәсiпорындары (бiрлестiктерi) мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн-өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 11 желтоқсандағы N 554 қаулысы.

127. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 24 июня 1987 г. N 309 "О совершенствовании руководства деятельностью садоводческих товариществ" (СП КазССР, 1987 г., N 19, ст.69).
128. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 июля 1987 г. N 345 "О совершенствовании управления жилищным хозяйством в городах Гурьеве, Кзыл-Орде, Кокчетаве, Талды-Кургане, Уральске, Усть-Каменогорске и Павлодаре".
129. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 21 июля 1987 г. N 352 "О мерах по реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 11 июня 1987 г. N 665 "О переводе объединений, предприятий и организаций отраслей народного хозяйства на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
130. Абзац четвертый пункта 11 постановления Совета Министров Казахской ССР от 26 августа 1987 года N 398 "О постановлении Совета Министров СССР от 21 мая 1987 года N 591 "О введении районных коэффициентов к заработной плате рабочих и служащих, для которых они не установлены, на Урале и в производственных отраслях в северных и восточных районах Казахской ССР".
131. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 октября 1987 г., N 475 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 24 сентября 1987 г. N 1097 "О мерах по улучшению организации продажи товаров, производимых кооперативами и гражданами, занимающимися индивидуальной трудовой деятельностью" (СП КазССР, 1988 г., N 1, ст. 4).
132. Постановление ЦК КП Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 10 ноября 1987 г. N 494 "О реализации постановления Центрального Комитета КПСС и Совета Министров СССР от 19 сентября 1987 г. N 1079 "О дополнительных мерах по развитию личных подсобных хозяйств граждан, коллективного садоводства и огородничества" (СП КазССР, 1988 г., N 2, ст. 6).
133. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 1 декабря 1987 г. N 532 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 17 сентября 1987 г. N 1074 "О дополнительных мерах по совершенствованию внешнеэкономической деятельности в новых условиях хозяйствования".
134. Пункт 2 Изменений, утвержденных постановлением Совета Министров Казахской ССР от 10 декабря 1987 г. N 547 "О признании утратившими силу и внесение изменений в решения Правительства Казахской ССР по вопросам финансов, кредита и расчетов в народном хозяйстве" (СП КазССР, 1988 г., N 4, ст. 24).
135. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 декабря 1987 г. N 554 "О переводе управлений, предприятий (объединений) и организаций Министерства автомобильных дорог Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".

136. "Құрылыс, монтаж және жөндеу-құрылыс ұйымдары мен кәсiпорындарын (бiрлестiктерiн) толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 16 қарашадағы N 1287 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1987 жылғы 23 желтоқсандағы N 570 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 6, 32-бап).
137. "Халықтың табысы мен шығысын теңестiру және республикада ақша айналымын одан әрi нығайту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 15 желтоқсандағы N 11 қаулысы.
138. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 21 қаңтардағы N 14 өкiмi.
139. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң жанындағы Өзен флоты бас басқармасының кеме шаруашылығын, кәсiпорындары (бiрлестiктерi) мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 29 қаңтардағы N 34 қаулысы.
140. "Совет Одағының халықаралық жәрмеңкелерге қатысуын және СССР-дiң шетелдерде ұлттық және сауда-өнеркәсiп көрмелерiн өткiзуiн ұйымдастырудың тәртiбiн жетiлдiру туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 22 қарашадағы N 1304 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 8 ақпандағы N 43 қаулысы.
141. "В.И. Ленин атындағы Советтiк балалар қорының мәселелерi" атты СССР Министрлер Советiнiң 1987 жылғы 26 қазандағы N 1200 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 8 ақпандағы N 44 қаулысы.
142. "Мемлекеттiк сауда кәсiпорындарының, бiрлестiктерi мен ұйымдарының шаруашылық жүргiзу шарттарын" Мемлекеттiк кәсiпорындар (бiрлестiктер) туралы" СССР Заңына сәйкестендiру туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 6 қаңтардағы N 17 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 11 ақпандағы N 50 қаулысы.
143. "Елдегi табиғат қорғау iсiн түбегейлi қайта құру туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 7 қаңтардағы N 32 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 18 ақпандағы N 66 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 9, 46-бап).
144. "Халықты жұмыспен қамтудың тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету, еңбекке орналастыру жүйесiн жетiлдiру мен еңбекшiлер үшiн әлеуметтiк кепiлдiктердi күшейту туралы" КПСС Орталық Комитетiнiң, СССР Министрлер Советiнiң және ВЦСПС-тiң 1987 жылғы 22 желтоқсандағы N 1457 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясы Орталық Комитетiнiң, Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң және кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң 1988 жылғы 23 ақпандағы N 70 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 10, 47-бап).

136. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 23 декабря 1987 г. N 570 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 16 ноября 1987 г. N 1287 "О переводе строительных, монтажных и ремонтно-строительных организаций и предприятий (объединений) на полный хозяйственный расчет и самофинансирование" (СП КазССР, 1988 г., N 6, ст. 32).
137. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 15 января 1988 г. N 11 "О дополнительных мерах по сбалансированности доходов и расходов населения и дальнейшему укреплению денежного обращения в республике".
138. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 21 января 1988 г. N 14.
139. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 января 1988 г. N 34 "О переводе пароходств, предприятий (объединений) и организаций Главного управления речного флота при Совете Министров Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
140. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 февраля 1988 г. N 43 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 22 ноября 1987 г. N 1304 "О совершенствовании порядка организации участия Советского Союза в международных ярмарках и проведения национальных и торгово-промышленных выставок СССР за границей".
141. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 февраля 1988 г. N 44 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 26 октября 1987 г. N 1200 "Вопросы Советского детского фонда имени В.И. Ленина".
142. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 11 февраля 1988 г. N 50 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 6 января 1988 г. N 17 "О приведении условий хозяйствования предприятий, объединений и организаций государственной торговли в соответствие в Законом СССР "О государственном предприятии (объединении)".
143. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 18 февраля 1988 г. N 66 "О реализации постановления Центрального Комитета КПСС и Совета Министров СССР от 7 января 1988 г. N 32 "О коренной перестройке дела охраны природы в стране" (СП КазССР, 1988 г., N 9, ст. 46).
144. Постановление ЦК Компартии Казахстана, Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 23 февраля 1988 г. N 70 "О реализации постановления ЦК КПСС, Совета Министров СССР и ВЦСПС от 22 декабря 1987 г. N 1457 "Об обеспечении эффективной занятости населения, совершенствовании системы трудоустройства и усилении социальных гарантий для трудящихся" (СП КазССР, 1988 г., N 10, ст. 47).

145. "Халыққа, кооперативтер мен жеке еңбек қызметiмен шұғылданатын адамдарға өндiрiс қалдықтарын, кондициясына жетпеген материалдар мен бұйымдарды сатуды ұлғайту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 17 ақпандағы N 225 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 17 наурыздағы N 100 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 10, 50-бап).
146. "Азаматтардың жеке қосалқы шаруашылығы, коллективтiк бау шаруашылығы мен бақша өсiру мәселелерi жөнiндегi Қазақ ССР Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 30 наурыздағы N 116 қаулысы.
147. "Сыртқы экономикалық жарнама ұйымдастыруды түбегейлi қайта құру жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 6 ақпандағы N 179 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 8 сәуiрдегi N 130 қаулысы.
148. "СССР-де шетел азаматтарына коммерциялық негiзде медициналық қызмет көрсету туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 8 сәуiрдегi N 438 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 29 сәуiрдегi N 165 қаулысы.
149. "Тұрғын үй кооперациясын жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" КПСС Орталық Комитетi мен СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 31 наурыздағы N 406 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 17 мамырдағы N 190 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 16, 73-бап).
150. "Халық шаруашылығын қайта құруды қамтамасыз етуде праволық құралдарды тиiмдi пайдалануды арттыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 20 мамырдағы N 206 қаулысы.
151. "Қазақ ССР-iнiң Мұнай өнiмдерiмен қамтамасыз ету жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң басқару схемасы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 13 маусымдағы N 255 қаулысы.
152. "Қазақ ССР Мемжабдықтаукомының ұйымдық құрылымы мен қызметiн қайта құру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 24 маусымдағы N 309 қаулысы.
153. "Қазақ ССР-iнде халыққа бiлiм берудi ұйымдастыру мен басқару құрылымы туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 29 маусымдағы N 334 қаулысы.
154. "Қазақ ССР Жергiлiктi өнеркәсiп министрлiгiнiң кәсiпорындары (бiрлестiктерi) мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 29 шiлдедегi N 383 қаулысы.
155. "Қазақ ССР Баспа, полиграфия және кiтап саудасы iстерi жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң баспаларын, кәсiпорындарын, бiрлестiктерi мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 12 тамыздағы N 399 қаулысы.

145. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 марта 1988 г. N 100 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 17 февраля 1988 г. N 225 "О дополнительных мерах по расширению продажи населению, кооперативам и лицам, занимающимся индивидуальной трудовой деятельностью, отходов производства, некондиционных материалов и изделий" (СП КазССР, 1988 г., N 10, ст. 50).
146. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 30 марта 1988 г. N 116 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Казахской ССР по вопросам личных подсобных хозяйств граждан, коллективного садоводства и огородничества".
147. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 8 апреля 1988 г. N 130 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 6 февраля 1988 г. N 179 "О мерах по коренной перестройке организации внешнеэкономической рекламы".
148. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 апреля 1988 г. N 165 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 8 апреля 1988 г. N 438 "О предоставлении в СССР медицинских услуг иностранным гражданам на коммерческой основе".
149. Постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 17 мая 1988 г. N 190 "О реализации постановления ЦК КПСС и Совета Министров СССР от 31 марта 1988 г. N 406 "О мерах по ускорению развития жилищной кооперации" (СП КазССР, 1988 г., N 16, ст. 73).
150. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 20 мая 1988 г. N 206 "О мерах по повышению эффективности использования правовых средств в обеспечении перестройки народного хозяйства".
151. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 июня 1988 г. N 255 "О схеме управления Государственного комитета Казахской ССР по обеспечению нефтепродуктами".
152. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 24 июня 1988 г. N 309 "О перестройке организационной структуры и деятельности Госснаба Казахской ССР".
153. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 июня 1988 г. N 334 "Об организации и структуре управления народным образованием в Казахской ССР".
154. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 июля 1988 г. N 383 "О переводе предприятий (объединений) и организаций Министерства местной промышленности Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
155. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 августа 1988 г. N 399 "О переводе издательств, предприятий, объединений и организаций Государственного комитета Казахской ССР по делам издательства, полиграфии и книжной торговли на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".

156. "Қоныс аудару бойынша қосымша жеңiлдiктер мен жастарды ауыл шаруашылығына қоғамдық шақыру практикасын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 5 тамыздағы N 979 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 13 қыркүйектегi N 442 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1988 ж., N 22, 117-бап).
157. "Халық тұтынатын тауарлар өндiрудi ұлғайту және олармен рынокты толықтыра түсудi жеделдету жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 5 тамыздағы N 970 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 6 қазандағы N 480 қаулысы.
158. "1988-1990 жылдарда азық-түлiк тауарларын өндiрудi ұлғайту мен халықты жабдықтауды жақсарту жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 10 тамыздағы N 990 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 2 қарашадағы N 503 қаулысы.
159. "Жоспарлау, материалдық-техникалық жабдықтау мәселелерi және басқа кейбiр мәселелер жөнiндегi Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер Советiнiң қаулысына өзгерту енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 9 қарашадағы N 516 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң қаулысына енгiзiлген өзгерiстiң 4-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 2, 8-бап).
160. "Қазақ ССР Халыққа тұрмыстық қызмет көрсету министрлiгiнiң кәсiпорындарын, бiрлестiктерi мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 26 қарашадағы N 547 қаулысы.
161. "Қазақ ССР Министрлер Советi Президиумының есептеу техникасын қолдану мен информатиканы дамыту жөнiндегi комиссиясын құру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 14 желтоқсандағы N 572 қаулысы.
162. "Қазақ ССР Газификация және отын министрлiгiнiң кәсiпорындары (бiрлестiктерi) мен ұйымдарын толық шаруашылық есеп пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1988 жылғы 29 желтоқсандағы N 598 қаулысы.
163. "Қайырымдылық пен денсаулықтың Советтiк қорының мәселелерi" атты СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 16 қазандағы N 1193 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 18 қаңтардағы N 26 қаулысы.
164. "Қазақ ССР-iнде халыққа бiлiм берудi басқарудың құрылымына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 31 қаңтардағы N 54 қаулысы.
165. "Кооперативтер қызметiнiң мәселелерi" атты Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 9 ақпандағы N 57 қаулысы.

156. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 сентября 1988 г. N 442 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 5 августа 1988 г. N 979 "О дополнительных льготах по переселению и мерах по дальнейшему совершенствованию практики общественного призыва молодежи в сельское хозяйство" (СП КазССР, 1988 г., N 22, ст. 117).
157. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 6 октября 1988 г. N 480 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 5 августа 1988 г. N 970 "О мерах по увеличению производства и ускорению насыщения рынка товарами народного потребления".
158. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 ноября 1988 г. N 503 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 10 августа 1988 г. N 990 "О мерах по увеличению производства и улучшению снабжения населения продовольственными товарами в 1988-1990 годах".
159. Пункт 4 Изменений, которые вносятся в постановление ЦК КП Казахстана и Совета Министров Казахской ССР, утвержденных постановлением ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 9 ноября 1988 г. N 516 "О признании утратившими силу и внесении изменений в постановление ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР по вопросам планирования, материально-технического снабжения и некоторым другим вопросам" (СП КазССР, 1989 г., N 2, ст. 8).
160. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 25 ноября 1988 г. N 547 "О переводе предприятий, объединений и организаций Министерства бытового обслуживания населения Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
161. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 14 декабря 1988 г. N 572 "Об образовании комиссии Президиума Совета Министров Казахской ССР по применению вычислительной техники и развитию информатики".
162. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1988 г. N 598 "О переводе предприятий (объединений) и организаций Министерства газификации топлива Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
163. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 18 января 1989 г. N 26 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 15 октября 1988 г. N 1193 "Вопросы Советского фонда милосердия и здоровья" (СП КазССР, 1989 г., N 6, ст. 25).
164. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 января 1989 г. N 54 "О внесении изменений в структуру управления народным образованием в Казахской ССР".
165. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 февраля 1989 г. N 57 "Вопросы деятельности кооперативов".

166. "Кооперация мәселелерi жөнiндегi Қазақ ССР Үкiметiнiң шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 3 сәуiрдегi N 117 қаулысымен бекiтiлген, Қазақ КСР Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн Өзгерiстiң 6 және 9-тармақтары (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 13, 50-бап).
167. "Кооперация мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ ССР Министрлер Советiнiң қаулысын өзгерту мен күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Компартиясының қаулысымен бекiтiлген кооперация мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң қаулысына енгiзiлетiн Өзгерiстiң 6-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 12, 47-бап).
168. "Кәсiпорындарды қайта бейiмдеу есебiнен халық тұтынатын азық-түлiк емес товарлар өндiрудi есептеу жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1988 жылғы 29 желтоқсандағы N 1469 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 28 ақпандағы N 73 қаулысы.
169. "Қазақ ССР-iнде кооперативтер қызметiнiң жекелеген түрлерiн реттеу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 31 мамырдағы N 167 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 15, 54-бап).
170. "Еңбек өнiмдiлiгiнiң артуы мен жалақының арасындағы нормативтiк қатынастарды қамтамасыз ету және экономикалық ынталандыру қорынан төлем жасауды реттеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 12 маусымдағы N 176 қаулысы.
171. "СССР-дегi арендалық қатынастардың экономикалық және ұйымдық негiздерi туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 7 сәуiрдегi N 294 қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 16 маусымдағы N 186 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 15, 56-бап).
172. "Елдiң агроөнеркәсiп кешенiндегi экономикалық қатынастар мен басқарудағы түбегейлi қайта құрулар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 5 сәуiрдегi N 289 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 12 шiлдедегi N 214 қаулысы.
173. "Қазақ КСР музыкалық қоғамы қызметiнiң мәселелерi" атты Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 14 қыркүйектегi N 278 қаулысы.
174. "ВЦСПС-тiң және елдiң көмiр аймағындағы еңбекшiлердiң ереуiл комитеттерiнiң қатысуымен үкiметтiк комиссиялар қабылдаған бiрлескен шешiмнiң орындалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 3 тамыздағы N 508 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 15 қыркүйектегi N 281 қаулысының 1-13 тармақтары.

166. Пункты 6 и 9 Изменений, которые вносятся в решения Правительства Казахской ССР по вопросам кооперации, утвержденных постановлением Совета Министров Казахской ССР от 3 апреля 1989 г. N 117 "Об изменении и признании утратившими силу решений Правительства Казахской ССР по вопросам кооперации" (СП КазССР, 1989 г., N 13, ст. 50).
167. Пункт 6 Изменений, которые вносятся в постановления ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР по вопросам кооперации, утвержденных постановлением ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 4 апреля 1989 г. N 118 "Об изменении и признании утратившими силу постановлений ЦК Компартии Казахстана и Совета Министров Казахской ССР по вопросам кооперации" (СП КазССР, 1989 г., N 12, ст. 47).
168. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 28 февраля 1989 г. N 73 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 29 февраля 1988 г. N 1469 "О мерах по наращиванию производства непродовольственных товаров народного потребления за счет перепрофилирования предприятий".
169. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 мая 1989 г. N 167 "О регулировании отдельных видов деятельности кооперативов в Казахской ССР" (СП КазССР, 1989 г., N 15, ст. 54).
170. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 июня 1989 г. N 176 "О мерах по обеспечению нормативных соотношений между ростом производительности труда и заработной платы и упорядочению выплат из фондов экономического стимулирования".
171. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 июня 1989 г. N 186 "О мерах по реализации постановления Совета Министров СССР от 7 апреля 1989 г. N 294 "Об экономических и организационных основах арендных отношений в СССР" (СП КазССР, 1989 г., N 15, ст. 56).
172. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 июля 1989 г. N 214 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 5 апреля 1989 г. N 289 "О коренной перестройке в экономических отношениях и управления в агропромышленном комплексе страны".
173. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 14 сентября 1989 г. N 278 "Вопросы деятельности музыкального общества Казахской ССР".
174. Пункты 1-13 постановления Совета Министров Казахской ССР от 15 сентября 1989 г. N 281 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 3 августа 1989 г. N 608 "О мерах по обеспечению выполнения совместных решений, принятых правительственными комиссиями с участием ВЦСПС и забастовочными комитетами трудящихся угольных регионов страны".

175. "Республиканың өзiн өзi басқару және өзiн өзi қаржыландыру принципiне даярлық жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Компартиясының Орталық Комитетi мен Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 25 қыркүйектегi N 294 қаулысы.
176. "Мемлекеттiк, кооперативтiк және басқа қоғамдық кәсiпорындардың, ұйымдар мен мекемелердiң жоғары және арнаулы орта оқу орындарын жасақтау мен мамандарды даярлауға қатысуы туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 32 августағы N 708 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 19 қазандағы N 316 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1989 ж., N 22, 84-бап).
177. "Еңбекке ақы төлеу шартының өзгеруi мен қосымша жеңiлдiктер беру жөнiндегi еңбек коллективтерiнiң ұсыныстарды қараудың тәртiбi туралы" СССР Министрлер Советi мен ВЦСПС-тiң 1989 жылғы 18 қарашадағы N 988 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 13 желтоқсандағы N 394 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 4, 14-бап).
178. "Қазақ ССР Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жүйесiндегi кәсiпорындарды, бiрлестiктер мен ұйымдарды толық шаруашылық пен өзiн өзi қаржыландыруға көшiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1989 жылғы 29 желтоқсандағы N 425 қаулысы.
179. "Мемлекеттiк, кәсiпорындар (бiрлестiктер) туралы" СССР Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлуiне байланысты СССР Үкiметi шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану мен өзгерiстер енгiзу туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 21 желтоқсандағы N 1123 қаулысына байланысты Қазақ ССР Үкiметi шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану және өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 12 ақпандағы N 51 қаулысымен бекiтiлген Өзгерiстiң 3-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 8, 41-бап).
180. "Мекемелердiң, кәсiпорындар мен ұйымдардың жеңiл автомобильдердi пайдалануын одан әрi реттеу жөнiндегi шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 28 желтоқсандағы N 1169 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 2 наурыздағы N 91 қаулысы.
181. "СССР Қорғаныс министрлiгiнiң, СССР Iшкi iстер министрлiгiнiң, СССР Мемлекеттiк қауiпсiздiк комитетiнiң қаза тапқан әскери қызметшiлерінiң отбасыларына, әскери мiндеттi, жиынға шақырылған басшы және қатардағы құрамдағы адамдарға, жұмысшылар мен қызметшiлерге жеңiлдiктер туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 14 ақпандағы N 161 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 15 наурыздағы N 109 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 10, 58-бап).
182. Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 28 наурыздағы N 64 өкiмi.

175. Постановление ЦК КП Казахстана и Совета Министров Казахской ССР от 25 сентября 1989 г. N 294 "О мерах по подготовке к переходу республики на принципы самоуправления и самофинансирования".
176. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 19 октября 1989 г. N 316 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 31 августа 1989 г. N 708 "Об участии государственных, кооперативных и других общественных предприятий, организаций и учреждений в комплектовании высших и средних специальных учебных заведений и в подготовке специалистов" (СП КазССР, 1989 г., N 22, ст. 84).
177. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 декабря 1989 г. N 394 "О реализации постановления Совета Министров СССР и ВЦСПС от 18 ноября 1989 г. N 988 "О порядке рассмотрения предложений трудовых коллективов по изменению условий оплаты труда и предоставлению дополнительных льгот" (СП КазССР, 1990 г., N 4, ст. 14).
178. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 29 декабря 1989 г. N 425 "О переводе предприятий, объединений и организаций системы Министерства жилищно-коммунального хозяйства Казахской ССР на полный хозяйственный расчет и самофинансирование".
179. Пункт 3 Изменений, утвержденных постановлением Совета Министров Казахской ССР от 12 февраля 1990 г. N 51 "О признании утратившими силу и внесении изменений в решения Правительства Казахской ССР в связи с постановлением Совета Министров СССР от 21 декабря 1989 г. N 1123 "О признании утратившими силу и внесении изменений в решения Правительства СССР в связи с внесением изменений и дополнений в Закон СССР "О государственном предприятии (объединении)" (СП КазССР, 1990 г., N 8, ст. 41).
180. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 2 марта 1990 г. N 91 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 28 декабря 1989 г. N 1159 "о мерах по дальнейшему упорядочению использования легковых автомобилей учреждениями, предприятиями и организациями".
181. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 15 марта 1990 г. N 109 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 14 февраля 1990 г. N 161 "О льготах семьям погибших военнослужащих, лиц начальствующего и рядового состава, призванных на сборы военнообязанных, рабочих и служащих Министерства обороны СССР, Министерства внутренних дел СССР и Комитета государственной безопасности СССР" (СП КазССР, 1990 г., N 10, ст. 58).
182. Распоряжение Совета Министров Казахской ССР от 28 марта 1990 г. N 64.

183. "Өндiрiстiк құралдарымен көтерме сауданы дамыту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 23 қаңтардағы N 68 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 3 мамырдағы N 169 қаулысы.
184. "Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1977 жылғы 22 тамыздағы N 401 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 10 мамырдағы N 175 қаулысы.
185. "Жоғары және орта арнаулы оқу орындарының студенттерi мен оқушыларының материалдық-техникалық жағдайларын жақсарту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" СССР Министрлер Советiнiң, ВЦСПС-тiң және ЛКСМ Орталық Комитетiнiң 1990 жылғы 7 сәуiрдегi N 330 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң, кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң және Қазақстан ЛКСМ Орталық Комитетiнiң 1990 жылғы 16 мамырдағы N 192 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 13, 77-бап).
186. "Соғыс және еңбек ардагерлерiнiң, СССР Қарулы Күштерiнiң кооперативтерiн дамыту үшiн қосымша шаралар жасау туралы" СССР Министрлер Советi мен ВЦСПС-тiң 1990 жылғы 23 наурыздағы N 323 және "Кооперативтердiң шұғылдануға құқы жоқ қызмет түрлерiнiң қосымша тiзбесi туралы" 1990 жылғы 31 мамырдағы N 540 қаулылары атты Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен кәсiптiк одақтардың Қазақ республикалық Кеңесiнiң 1990 жылғы 21 маусымдағы N 259 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 16, 90-бап).
187. "СССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 14 шiлдедегi N 1119 өкiмiн жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 14 тамыздағы N 325 қаулысы.
188. "Одақтық-республикалық және республикалық кәсiпорындарды (бiрлестiктер) және олардың мүлкiн арендаға берудiң тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 26 қыркүйектегi N 386 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1990 ж., N 22, 125-бап).
189. "Салық салу мәселелерi жөнiндегi Қазақ КСР Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 10 қазандағы N 411 қаулысымен бекiтiлген Өзгерiстердiң 2-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 1, 2-бап).
190. "Мемлекеттiк тiркеу үшiн кәсiпорындардың ақы төлеу мөлшерi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 16 қазандағы N 415 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 1, 3-бап).
191. "Қазақ КСР-iнiң Сыртқы экономикалық байланыс жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 26 қазандағы N 426 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 1, 6-бап).
192. "Қазақ КСР-iнде шағын кәсiпорындар құру және дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 31 қазандағы N 432 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 26, 10-бап).

183. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 3 мая 1990 г. N 169 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 23 января 1990 г. N 68 "О некоторых мерах по развтию оптовой торговли средствами производства".
184. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 10 мая 1990 г. N 175 "О внесении изменений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 22 августа 1977 г. N 401".
185. Постановление Совета Министров Казахской ССР, Казахского республиканского Совета профессиональных союзов и Центрального Комитета ЛКСМ Казахстана от 16 мая 1990 г. N 192 "О реализации постановления Совета Министров СССР, ВЦСПС и ЦК ВЛКСМ от 7 апреля 1990 г. N 330 "О дополнительных мерах по улучшению материально-бытовых условий студентов высших и учащихся средних специальных учебных заведений" (СП КазССР, 1990 г., N 13, ст. 77).
186. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского Совета профессиональных союзов от 21 июня 1990 г. N 259 "О постановлениях Совета Министров СССР и ВЦСПС от 23 марта 1990 г. N 323 "О создании дополнительных условий для развития кооперативов ветеранов войны, труда и Вооруженных Сил СССР" и Совета Министров СССР от 31 мая 1990 г. N 540 "О дополнении перечня видов деятельности, которыми не вправе заниматься кооперативы" (СП КазССР, 1990 г., N 16, ст. 90).
187. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 14 августа 1990 г. N 325 "О реализации распоряжения Совета Министров СССР от 14 июля 1990 г. N 1119".
188. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1990 г. N 386 "О порядке сдачи предприятий (объединений) союзно-республиканского и республиканского подчинения и их имущества в аренду" (СП КазССР, 1990 г., N 22, ст. 125).
189. Пункт 2 Изменений, утвержденных постановлением Совета Министров Казахской ССР от 10 октября 1990 г. N 411 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Казахской ССР по вопросам налогообложения" (СП КазССР, 1991 г., N 1, ст. 2).
190. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 16 октября 1990 г. N 415 "О размерах платы предприятий за государственную регистрацию" (СП КазССР, 1991 г., N 1, ст. 3).
191. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 октября 1990 г. N 426 "Об утверждении Положения о Государственном комитете Казахской ССР по внешнеэкономическим связям" (СП КазССР, 1991 г., N 1, ст. 6).
192. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 октября 1990 г. N 432 "О мерах по созданию и развитию малых предприятий в Казахской ССР" (СП КазССР, 1991 г., N 26, ст. 10).

193. "Нарықтық қатынасқа көшу кезеңiнде құрылыста кадрларды нығайту жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" СССР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 10 қыркүйектегi N 915 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесi мен Қазақ КСР кәсiптiк одақтар Федерациясы Кеңесiнiң 1990 жылғы 2 қарашадағы N 438 қаулысы.
194. "Мемлекеттiк кәсiпорындардың олардың жанынан құрылған кооперативтермен қара қарым-қатынасы туралы" КСРО Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 2 қарашадағы N 1132 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 20 қарашадағы N 452 қаулысы.
195. "КСРО-дағы меншiк туралы" КСРО Заңына байланысты Қазақ КСР Үкiметiнiң шешiмдерiн өзгертулер мен күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 30 қарашадағы N 471 қаулысымен бекiтiлген Өзгертулер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 4, 22-бап).
196. "Республиканың 1991 жылғы 2-тоқсанда экономикалық және әлеуметтiк дамуын бюджеттiк қаржыландыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 27 желтоқсандағы N 534 қаулысы.
197. "Одақтық-республикалық "Арай" консорциумын құру туралы" КСРО Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 24 қарашадағы N 1185 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 28 желтоқсандағы N 553 қаулысы.
198. Қазақ КСР Министрлер Кабинетi Премьер-министрiнiң 1991 жылғы 4 ақпандағы N 21 өкiмi.
199. "Қазақ КСР Сауда министрлiгiнiң қызметi мен ұйымдық құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1991 жылғы 13 ақпандағы N 97 қаулысы.
200. "Жоғары және арнаулы орта бiлiм беру мамандарын даярлаудағы шарттық қатынастарды дамыту жөнiндегi шаралар туралы" КСРО Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 19 желтоқсандағы N 1311 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 1 наурыздағы N 146 қаулысының 1-5 тармақтары.
201. "Одақтық-республикалық және республикалық бағыныстағы кәсiпорындарды (бiрлестiктердi) және олардың мүлкiн жалға берудiң тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1990 жылғы 26 қыркүйектегi N 386 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 20 наурыздағы N 171 қаулысы.
202. "Мемлекеттiк республикалық кәсiпорындардың басшыларын жалдаудың және босатудың тәртiбi туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1991 жылғы 17 сәуiрдегi N 239 қаулысы (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 11, 72-бап).
203. "Еңбекке қабiлеттi халықты ауыл шаруашылық жұмыстарына тартудың және жүк автомобильдерiн 1991 жылдың астығын жинауға жiберудiң тәртiбi мен шарттары туралы" КСРО Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 1 наурыздағы N 73 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 19 сәуiрдегi N 246 қаулысы.

193. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Совета федерации профсоюзов Казахской ССР от 2 ноября 1990 г. N 438 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 10 сентября 1990 г. N 915 "О некоторых мерах по закреплению кадров в строительстве в период перехода к рыночным отношениям".
194. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 20 ноября 1990 г. N 452 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 2 ноября 1990 г. N 1132 "О взаимоотношениях государственных предприятий с созданными при них кооперативами".
195. Пункт 3 Изменений и дополнений, утвержденных постановлением Совета Министров Казахской ССР от 30 ноября 1990 г. N 471 "Об изменении и признании утратившими силу решений Правительства Казахской ССР в связи с Законом СССР "О собственности в СССР" (СП КазССР, 1991 г., N 4, ст. 22).
196. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 27 декабря 1990 г. N 534 "О бюджетном финансировании экономического и социального развития республики в 1 квартале 1991 г.".
197. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 28 декабря 1990 г. N 553 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 24 ноября 1990 г. N 1185 "Об образовании союзно-республиканского консорциума "Арал".
198. Распоряжение Премьер-министра Кабинета Министров Казахской ССР от 4 февраля 1991 г. N 21.
199. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 13 февраля 1991 г. N 97 "О совершенствовании деятельности и организационной структуры Министерства торговли Казахской ССР".
200. Пункты 1-5  постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 1 марта 1991 г. N 146 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 19 декабря 1990 г. N 1311 "О мерах по развитию договорных отношений в подготовке специалистов с высшим и средним специальным образованием".
201. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 20 марта 1991 г. N 171 "О внесении дополнений в постановление Совета Министров Казахской ССР от 26 сентября 1990 г. N 386 "О порядке сдачи предприятий (объединений) союзно-республиканского и республиканского подчинения и их имущества в аренду".
202. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 17 апреля 1991 г. N 239 "О порядке найма и освобождения руководителя государственного республиканского предприятия" (СП КазССР, 1991 г., N 11, ст. 72).
203. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 19 апреля 1991 г. N 246 "О реализации постановления Кабинета Министров СССР от 1 марта 1991 г. N 73 "О порядке и условиях привлечения трудоспособного населения на сельскохозяйственные работы и направления грузовых автомобилей на уборку урожая в 1991 году".

204. Қазақ КСР Министрлер Кабинетi Премьер-Министрiнiң 1991 жылғы 8 мамырдағы N 71 өкiмi.
205. "Қазақ КСР-iндегi шетел инвестициялары туралы" Заңды күшiне енгiзу туралы" Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң 1990 жылғы 7 желтоқсандағы қаулысын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 мамырдағы N 337 қаулысы.
206. Қазақ КСР Министрлер Кабинетi Премьер-Министрiнiң 1991 жылғы 20 маусымдағы N 101 өкiмi.
207. "КСРО-дағы азаматтар кәсiпкерлiгiнiң жалпы негiзi туралы" КСРО Заңына байланысты КСРО Үкiметiнiң шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" КСРО Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 27 шiлдедегi N 521 қаулысына байланысты Қазақ КСР Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн өзгерту мен күшi жойылған деп тану туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 10 қыркүйектегi N 522 қаулысымен бекiтiлген Өзгерiстердiң 2, 3-тармақтары (Қазақ КСР ҚЖ, 1991 ж., N 21, 153-бап).
208. "Республика жеңiл өнеркәсiбiнiң жұмысын тұрақтандыру және одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 12 қарашадағы N 687 қаулысы.
209. "Бұрын одақтық бағыныста болған мемлекеттiк кәсiпорындар мен ұйымдарды Қазақ КСР-iнiң мемлекеттiк басқару органдарына енгiзуге қабылдаудың мәселелерi" атты Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 28 қарашадағы N 742 қаулысы.
210. "Қазақ КСР-iнде халық шаруашылығының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 2 желтоқсандағы N 758 қаулысы.
211. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қауiпсiздiк комитетi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 19 желтоқсандағы N 788 қаулысы.
212. "Қазақ ССР Министрлер Советi мен Қазақстан Республикасының кәсiподақ советiнiң 1990 жылғы 21 маусымдағы N 259 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 маусымдағы N 504 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 22, 359-бап).
213. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылдың 31 қазанындағы N 661 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 шiлдедегi N 609 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 29, 343-бап).
214. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң экология және табиғатты пайдалану мәселелерi жөнiндегi кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 9 қазандағы N 856 қаулысымен бекiтiлген өзгерiстiң 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 39, 590-бап).

204. Распоряжение Премьер-министра Кабинета Министров Казахской ССР от 8 мая 1991 г. N 71.
205. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 мая 1991 г. N 337 "О мерах по реализации постановления Верховного Совета Казахской ССР от 7 декабря 1990 г. "О введении в действие Закона "Об иностранных инвестициях в Казахской ССР".
206. Распоряжение Премьер-Министра Кабинета Министров Казахской ССР от 20 июня 1991 г. N 101.
207. Пункты 2, 3 Изменений, утвержденных постановлением Кабинета Министров Казахской ССР от 10 сентября 1991 г. N 522 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Казахской ССР в связи с постановлением Кабинета Министров СССР от 27 июля 1991 г. N 521 "Об изменении и признании утратившими силу решений Правительства СССР в связи с Законом СССР "Об общих началах предпринимательства граждан в СССР" (СП КазССР, 1991 г., N 21, ст. 153).
208. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 12 ноября 1991 г. N 687 "О мерах по стабилизации работы и дальнейшему развитию легкой промышленности республики".
209. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 28 ноября 1991 г. N 742 "Вопросы приема государственных предприятий и организаций, ранее находившихся в союзном подчинении в ведение органов государственного управления Казахской ССР".
210. Постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 2 декабря 1991 г. N 758 "О некоторых мерах по обеспечению устойчивой работы народного хозяйства Казахской ССР".
211. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 декабря 1991 г. N 788 "О Комитете государственной безопасности Республики Казахстан".
212. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. N 504 "О внесении изменения в постановление Совета Министров Казахской ССР и Казсовпрофа от 21 июня 1990 г. N 259" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 359).
213. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июля 1993 г. N 609 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 октября 1991 г. N 661" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 29, ст. 343).
214. Пункт 6 Изменений, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 г. N 856 "Об изменении и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам экологии и природопользования" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 39, ст. 590).

215. "Халықтан сатып алынатын бұйымдар мен сынықтардағы асыл металдардың барысы және тiс техникасы өнiмдерiнiң сауда бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 ақпандағы N  130 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 5, 57-бап).
216. "Мемлекеттiк кәсiпорындарды ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамдар етiп қайта құру туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 28 сәуiрдегi N  328 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк кәсiпорындарды ашық үлгiдегi акционерлiк қоғамдар етiп қайта құру туралы ереженiң 11-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 14, 170-бап).
217. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1993 жылғы 19 шiлдедегi N 293 өкiмi.
218. "Ауыл шаруашылығының мұқтажына арналмаған ауыл шаруашылық алаптарын алу барысында жер иеленушiлердiң, жер пайдаланушылардың, жалгерлердiң шығындарын және ауыл шаруашылық өндiрiсiнiң залалдарын өтеу тәртiбi туралы Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 қыркүйектегi N  978 қаулысына N 3 қосымшаның 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 40, 470-бап).
219. Мемлекеттiк кәсiпорынның өзiне бекiтiлiп берiлген мүлiкке шаруашылықты жүргiзу құқығымен иелiк ету тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 қарашадағы N 1163 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 44, 539-бап).
220. "Қазақстан Республикасы Бiлiм беру министрлiгiнiң кадр мәселелерi" атты Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 желтоқсандағы N 1263 қаулысының 1-тармағы.
221. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 шiлдедегi N 609 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17 маусымдағы N 670 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 26, 280-бап).
222. "Зиян шегушi мемлекеттiк ауыл шаруашылығы кәсiпорындарын санациялау және тарату тетiгiн жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 тамыздағы N  908 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 35, 384-бап).

215. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 февраля 1993 г. N 130 "О ценах на драгоценные металлы в изделиях и ломе, скупаемые у населения, и розничных ценах на зуботехническую продукцию" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 5, ст. 57).
216. Пункт 11 Положения о преобразовании государственных предприятий в акционерные общества открытого типа, утвержденного  постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1993 г. N 328 "Об утверждении Положения о преобразовании государственных предприятий в акционерные общества открытого типа" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 14, ст. 70).
217. Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 19 июля 1993 г. N 293.
218. Пункт 1 приложения N 3 к  постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1993 г. N 978 "Об утверждении Положения о порядке возмещения убытков землевладельцам, землепользователям, арендаторам потерь сельскохозяйственного производства при изъятии сельскохозяйственных угодий для несельскохозяйственных нужд" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 40, ст. 470).
219. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 ноября 1993 г. N 1163 "О порядке распоряжения государственным предприятием, закрепленным за ним имуществом на праве хозяйственного ведения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 44, ст. 539).
220. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 декабря 1993 г. N 1263 "Кадровые вопросы Министерства образования Республики Казахстан".
221. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июня 1994 г. N 670 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 июля 1993 г. N 609" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 26, ст. 280).
222. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1994 г. N 908 "О мероприятиях по реализации механизма санации и ликвидации убыточных государственных сельскохозяйственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 35, ст. 384).