Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 желтоқсандағы N 1414 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 23 қаңтар N 86. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.03.03. N 326 қаулысымен. ~P010326
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Еңбекшiлердiң өндiрiсте денсаулығы зақымдануын және басқа жазатайым жағдайларды есепке алу мен зерттеп-тексеру жөнiндегi Ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 15 желтоқсандағы N 1414 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 47, 527-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
Аталған қаулымен бекiтiлген еңбекшiлердiң өндiрiсте денсаулығы
зақымдануын және басқа жазатайым жағдайларды есепке алу мен
зерттеп-тексеру жөнiндегi Ереженiң 19-тармағы мынадай мазмұндағы
абзацпен толықтырылсын:
"жұмыс берушi сондай-ақ өз ұйымында болған топтық және өлiмге әкеп
соққан бақытсыз жағдайларға зерттеу жүргiзген Мемлекеттiк қадағалау
және бақылау органының iссапар шығындарының орнын толтыруға мiндеттi"
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1994 г. N 1414
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 1996 г. N 86. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 марта 2001 г. N 326 ~P010326.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1994 г. N 1414 P941414_ "Об утверждении Положения о расследовании и учете несчастных случаев и иных повреждений здоровья трудящихся на производстве" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 47, ст. 527) следующее дополнение:
пункт 19 Положения о расследовании и учете несчастных случаев и
иных повреждений здоровья трудящихся на производстве, утвержденного
указанным постановлением, дополнить абзацем следующего содержания:
"работодатель также обязан возместить затраты по командировочным
расходам Государственному органу надзора и контроля, проводившему
расследование групповых и со смертельным исходом несчастных случаев,
происшедших в его организации".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан