Қостанай спирт зауытының құрылысын аяқтау және iске қосу жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 қаңтар N 116. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.23. N 647 қаулысымен. ~P970647
Құрылысын аяқтау, инвестициялардың түсуiн қамтамасыз ету, озық технологиялар мен осы заманғы басқару әдiстерi деңгейiнде спирт өндiрiсiн ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң және "Тағам" акционерлiк қоғамының Қостанай спирт зауытының құрылысын аяқтау және кейiн жекешелендiрiп, соның iшiнде Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң бақылауымен ашық аукционда басқа инвесторларды тартып, оған басқаруға беру жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
"Тағам" акционерлiк компаниясымен осы қаулы қабылданған дейiн жасалған шарттар бойынша қаржы мәселелерiн реттеудi қоса алғанда, онда оның құрылысын аяқтап, өндiрiстiк қызметiн басқару жөнiндегi "Тағам" акционерлiк қоғамының мiндеттемесi қарастырылып, Қостанай спирт зауытын басқару құқына контракт жасасын;
"Тағам" акционерлiк қоғамының Қостанай спирт зауытын басқару құқығына шарттарын орындауына бақылауды жүзеге асыру, сондай-ақ осы қаулыны орындау бойынша мемлекеттiк органдардың қызметiн үйлестiру жөнiндегi Үкiмет өкiлiн айқындасын. Үкiметке 1996 жылдың сәуiрi мен шiлдесiнде баяндалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О мерах по завершению строительства и вводу в действие Кустанайского спиртового завода
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 116. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 апреля 1997 г. N 647 ~P970647.
В целях завершения строительства, обеспечения поступления инвестиций, организации производства спирта на уровне передовых технологий и современных методов управления Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и акционерной компании "Тагам" по завершению строительства и передачи ей в управление Кустанайского спиртового завода с последующей приватизацией, в том числе с привлечением других инвесторов на открытом аукционе под контролем Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
заключить контракт с акционерной компанией "Тагам" на право управления Кустанайским спиртовым заводом, предусмотрев в нем обязательства акционерной компании "Тагам" о завершении его строительства, по управлению производственной деятельностью, включая урегулирование финансовых вопросов по договорам, заключенным до принятия настоящего постановления;
определить представителя Правительства по осуществлению контроля за исполнением акционерной компанией "Тагам" условий контракта на управление Кустанайским спиртовым заводом, а также координации деятельности государственных органов по реализации настоящего постановления доложить Правительству в апреле и июле 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан