Әскери қызметшiлерге, Iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына уақытша тұрғын үй-жайларды жалға алғаны (жалдағаны) үшiн жәрдемақы төлеудi реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 ақпан N 256. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.04.29. N 410 қаулысымен.
"Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 20 қаңтардағы Заңының 12-бабын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнiң, Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны күзету жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң, басқа да әскерлер мен әскери құрамалардың әскери қызметшiлерiне (мерзiмдi қызмет әскери қызметшiлерi мен әскери оқу орындарының курсанттарынан басқа). Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының тұрғын үй-жаймен қамтылмаған қатардағы және басшы құрамдағы адамдарына уақытша тұрғын үй-жайларды жалға алғаны (жалдағаны) үшiн ай сайынғы жәрдемақы мөлшерi:
Алматы қаласында       - республикалық бюджетте жыл сайын
белгiленетiн есептi көрсеткiштiң
төрт есе мөлшерiнде;
Облыс орталықтарында   - республикалық бюджетте жыл сайын
белгiленетiн есептi көрсеткiштiң
үш есе мөлшерiнде;
басқа елдi-мекендерде  - республикалық бюджетте жыл сайын
белгiленетiн есептi көрсеткiштiң
екi есе мөлшерiнде;
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об упорядочении выплаты пособия военнослужащим, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел за поднаем (наем) временного жилого помещения
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1996 г. N 256. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 апреля 2005 г. N 410 (P050410)
В целях реализации статьи 12 Закона Республики Казахстан от 20 января 1993 г. Z934000_ "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Выплачивать военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы и курсантов военных учебных заведений) Вооруженных Сил, Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, Государственного комитета Республики Казахстан по охране государственной границы, других войск и воинских формирований, лицам рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан, не обеспеченным жилой площадью, за поднаем (наем) временного жилого помещения ежемесячное пособие в следующих размерах:
в г.Алматы             - четырехкратной величины расчетного
показателя, ежегодно устанавливаемого
в республиканском бюджете;
в областных центрах    - трехкратной величины расчетного
показателя, ежегодно устанавливаемого
в республиканском бюджете;
в других населенных    - двукратной величины расчетного
пунктах                  показателя, ежегодно устанавливаемого
в республиканском бюджете.
Премьер-Министр
Республики Казахстан