"Ақмола облысының Степногорск қаласында санкерамикалық бұйымдар өндiрiсiн ұйымдастыру" жобасы бойынша герман кредитiн өтеу жөнiндегi мiндеттемелердi орындауды қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 наурыз N 325
"Ақмола облысының Степногорск қаласында санкерамикалық бұйымдар өндiрiсiн ұйымдастыру" жобасы бойынша герман кредитiн өтеу жөнiндегi мiндеттемелердi орындауды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi 13588550 немiс маркасы сомасындағы герман кредитiн және оның 1994 жылдан 1995 жылға дейiнгi кезеңде төленген өсiмдерiн түпкi заемшы "Стройфарфор" акционерлiк қоғамына қайта ресiмдесiн.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне осы кредиттi өтеу жөнiнде қарсы кепiлдiк берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi "Стройфарфор" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн, контрактi бойынша алынған жабдықтарды сатып, түскен қаражатты "Стройфарфор"акционерлiк қоғамының iшкi қарыздарын төлеу және герман кредитiн өтеу үшiн Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң арнаулы жинақтау шотына жiберсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об обеспечении выполнения обязательств по погашению германского кредита по проекту "Организация производства санкерамических изделий в г. Степногорске Акмолинской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1996 г. N 325
В целях обеспечения выполнения обязательств по погашению германского кредита по проекту "Организация производства санкерамических изделий в г. Степногорске Акмолинской области" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан переоформить германский кредит в сумме 13588550 немецких марок и выплаченные по нему проценты в период с 1994 по 1995 годы на конечного заемщика - акционерное общество "Стройфарфор".
2. Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан выдать Министерству финансов Республики Казахстан контргарантию по погашению указанного кредита.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан реализовать государственный пакет акций акционерного общества "Стройфарфор", полученное по контракту оборудование и направить вырученные средства на специальный аккумулятивный счет Государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан для выплат внутренних долгов акционерного общества "Стройфарфор" и погашения оставшегося долга по германскому кредиту.
Премьер-Министр
Республики Казахстан