Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1794 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 сәуiр N 404. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.18. N 231 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1794 P951794_ қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"ТМД елдерiмен жұмысты үйлестiру жөнiндегi сектор" сөздерi "мұнай-газ кешенi үшiн машина жасауды ұйымдастыру және дамыту жөнiндегi секторы" сөздерiмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 1996 г. N 404. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 февраля 1997 г. N 231 ~P970231.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1794 P951794_ "О структуре центрального аппарата Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан" следующее изменение:
слова "Сектор по координации работы со странами СНГ" заменить словами "Сектор по организации и развитию машиностроения для нефтегазового комплекса".
Премьер-Министр
Республики Казахстан